PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ekinci'den savunma...

tarkaseksüel
14-06-11, 00:50
tuğba ekinci

Gereksiz bir soru değildi.her star okul yaptırmak zorunda değil.yaptırıpda söylemek zorundada değil.ordaki sorumun hedefi üçüncü şahıslardı

tuğba ekinci
Gerekli açıklamayı yaptım. ben illa her starın okul yaptırma gibi bir zorunluluğunun olmadığını dile getirdim.yanlış anlaşıldı.

**MegaStarkan**
14-06-11, 00:58
Mümkünse konusmasin battikca batiyor ... mantigina bakin. :)

fincan
14-06-11, 01:04
bende onun hülya avşar a karşı tarkan tarafında olduğu izlenimiyle izledim olanları ama gereksizdi hem kendini hem Tarkanı zor durumda bıraktı olayın iyi tarafı tarkanın bu tür yerlere ya da programlara katılma ma nedenini göstermiş oldu.Bir nevi basında ve medyada ibre Tarkan dan yana döndü

seyma_tt
14-06-11, 01:16
Aynı Hülya kafası işte :)) Önce söyle söyle sonra ben söylemedim ben yapmadım de ;)

Miracle
14-06-11, 01:23
What did she asked him ?!

starzu
14-06-11, 01:25
mümkünse bi süre konuşmasın sesiz kalsınlar :15:

denizmavisi
14-06-11, 02:51
ne kadar lüzumsuz bir insan ya bu tuğba kendi reklamı için Tarkanı zor duruma soktu böyle gereksizleri törenlere çağırmamaları lazım...

devilscream
14-06-11, 02:55
İnanılmaz gereksiz ve yersizdi Hülya ya gönderme yapmak amaçlıda görünse
Aynı sekilde düet meselesinde söylediği o laftaki tavrıda kendisini inanılmaz kücülttü resmen eridi bitti yani
Tarkan'ın karşısında

What did she asked him ?!She said "Why havent you helped to build a school?"

orhan89
14-06-11, 05:22
Hedefinde kim olursa olsun yaptigi sey son derece seviyesiz di... Ustelik karsindaki adam TARKAN yaaaa...

sukranuzal
14-06-11, 10:59
birazdan yaz süprizinde ömür gedik ve tuğba ekincinin açıklamalarını göstericekler.(konu açıcak yeri bulamadığım için buraya yazdım kusura bakmayın )

Haniff61
14-06-11, 11:23
İnanılmaz gereksiz ve yersizdi Hülya ya gönderme yapmak amaçlıda görünse
Aynı sekilde düet meselesinde söylediği o laftaki tavrıda kendisini inanılmaz kücülttü resmen eridi bitti yani
Tarkan'ın karşısında
[/B]

Evet, zamaniberi zaten Hülya Avsarla polemikte degilmiydi Tugba Ekinci, konusup oda gündeme çikmaga çalisti.. Ama evet kendini inanilmaz küçülttü ama Tarkanin tepkisi süperdi :)

futureboy
14-06-11, 11:58
Tarkan! Seni pamuklara sarmalayıp saracak milyonlarca hayranın varken ve o hayranlar seni tek bir saniye görmek için çıldırıyorken ve bu belki de onların yaşam sebebiyken,Tuba Ekinci gibi kokonaların,ne idüğü belirsiz insanların sana bu kadar kolay ulaşabilmeleri ne garip bir tecellidir...Bu senin mi yoksa bizim şanssızlığımız mı bilemem ama ben yanarım da yanarım buna yanarım...

Geceyle ilgili yorumuma gelince..
Ben Tarkan'ın sahneye çıkacağını hiç beklemiyordum.Benim için çok büyük sürpriz oldu.Sanırım DMC'nin aynı kişiye ait olması sebebiyle iştirak etti.Şarkı söyleyeceğini Tarkan da bilmiyordu.Burdan anlıyoruz ki gecenin en önemli adamı için hiç hazırlık yapılmamış,Tarkan'a da ödül töreni öncesi gerekli bilgi verilmemiş.

Tuğba Ekinci tam bir felaketti.Ben bile Tv başında yer yarılsa da içine girsem dedim.Kendini ve Tarkan'ı düşürdüğü durum berbattı.Burda kabahat Tuğba Ekinci'ye sahneye çıkış izni verenlerde.O kadının sahneye ne amaçla çıktığını az çok tahmin etmeniz gerekirdi.Ayrıca Hülya Avşar'ın yerine soru sormak sana mı kaldı? Belgesel izleyenler bilir.Aslan kendi çabasıyla avını yakalar ve onu yer.Doyduktan sonra da gider ve leşin üstüne akbabalar konar ve hiç emek harcamadan o yemekten nemalanırlar.İşte Tuba'nın yaptığı da budur.Bu şöhret pastasından iki ısırık almak için aslana yaptığı yalakalığa bakın...Yazık bunların sonu haketmedikleri şöhreti kaybettiklerinde otel odasında boş bir şırınganın yanında ebedi uykuya dalmak olacaktır.

tarkan_mania
14-06-11, 12:14
tuğba ekinci bir röportajda Tarkanı desteklemişti.
belkide dün gece Hülya avşarı sinir etmek için oraya çıktı ve o sözleri sarfetti..
Tarkan çünkü daha önce cvp vermedi. "niye okul yaptırmadın. zaten okul yaptırmak zorunda değilsin, hadi burdan cvp ver vs" diye konuştu.
belki hedefi hülyaydı ama Tarkanı çok zor durumda bıraktı. adamda ne keyif kaldı ne coşku..
ödüllerini bile alamadan gitti.. ki burda iyi niyet gözeterek söylüyorum Tarkanın tarafında olsa bile,, sanane be kadın.. Tarkan bu konuyla ilgili konuşmak isteseydi zaten çıkıp daha önce konuşurdu , sanamı kaldı?
bide giderken utanmadan "en çok düet yapmak istediğim sanatçı" diyor. çook beklersin sen..

SESA
14-06-11, 13:50
Başaksını sıkıştırmak için Tarkanı zor durumda bırakmamalıydı
zaten Tarkanın eleştirilere cevap verecek ağzı var dili var en önemlisi aklı var fikri var sana mı kaldı onu korumak
bu kadar laftan sonra düet yapmak istiyorum sözüne ne demeli

twilight
14-06-11, 15:46
Eee kusura bakmayın insan ilk okuldan terk olunca,ve biraz da sa...k olunca yani ister istemez dandik açıklamalarda bulunabiliyor...Özür dilese de dilemese de Tarkan için farketeceğini düşünmüyorum...hadii hadii hadii hadeeee ;)

TEVETOGLU
14-06-11, 15:56
Bu sözleri sarfetmeden önce biraz daha düşünseydi çok iyi olacaktı yani.

xurush'nine
14-06-11, 17:09
Evet Tugba, belki iyi niyetliydi ama her zamanki gibi patavatsiz konustu, bir cuval inciri berbat etti..Fakat Tarkan'in cevabi da hosuma gitti-(bir az sasirdi kizdi ama..) "sevabini anlatandan uzak tutun beni uzak.." dedi..