PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan kulisinden son haber

Yakisikli89
14-06-11, 00:17
Tarkan kuliste cildirmis sinirden, ödul toreni benim icin bitmistir feci bir hata ve terbiyesizlik'di demis.

Bamboo
14-06-11, 00:20
yalandır yaa,yada abartıdır mutlaka.. çıldırması doğal ama belli etmez böle şeyleri.. bu arada programın sonu geldi toplu resim çekecekler tüm ödül alanlaru bakalım tarkan çıkacak mı?

secil.06
14-06-11, 00:22
kesinlikle haklı ama böyle bir durumla karşılaşacağını bilemez di şarkısnı söyleyip,ödülünü alacak dı bundan sonra göremezler böyle organizasyonlar da katılacağına bin pişman ettiler dengesizler

eskalen
14-06-11, 00:29
Tarkan kulis'te sinirlenmis dogru arkadaslar.. Ama sonrasinda yatismis herhalde ki Tarkan'la iyi egleniyoruz kuliste diye Omur Gedik tweet atti..

TARQANIM
14-06-11, 00:32
kimden duydun bunu? duyulur diye sesiz sakin icine atmistir

denizarya
14-06-11, 00:41
hakli adam...tarkancok iyi cevabini verdi ama diyelim ki ya veremeseyi iyi bir cevap tarkan ?? ozaman mahcub durumda olacaktii...ödülünüalmaya gidiyor..tugba yüzünden gerektiginden fazla sahnede kaliyor

seyma_tt
14-06-11, 00:57
Bencede SONUNA KADAR HAKlı !

bounce
14-06-11, 01:28
Bu Ömür Gedik kim ya da Ayşe Arman bunların mesaisi nedir? Tabii böyle yazacak kendisi organizasyonun içinde.. Tarkan'dan şimdi nasıl özür diliyorlardır Cengiz Semercioğlu vs

**MegaStarkan**
14-06-11, 02:00
Her ne kadar gerginlik gecmis olsada ki sanmiyorum, Tarkan'in saskinligi kendine güvenini bir an kaybettirdi. Iyi bir durus saglamadi, yüksek ses ile olayi toparlamaya calismasina sebep oldu, hareketleri bir yardim cirpinisiydi sanki taa ki son anda gidip el hareketi ile kapatti. Bunlara sebebiyet verenler de sorumlu tutulmali, bedeli olmali.

The One
14-06-11, 02:47
Benim şaşırdığım Tarkan tevazu gösterip sahneye ödülünü almaya gelmiş ki bu çok gereksizdi bence... Tuğba Ekinci gibi biri sahneye atlayıp salak salak soru soruyor ve Beyaz orda sap gibi duruyor... Bence çok hata yaptı Tarkan...

denizmavisi
14-06-11, 02:49
bu kadın kim ki sahneye atlıyor ve neden önüne geleni sahneye çıkartıyorlar, sinirlenmekte son derece haklı Tarkan,son el hareketi de süperdi ama baya da telaşlandı bir daha da zor görürler ödül törenlerinde...

ece**
14-06-11, 11:50
Hiç biri değil orda en büyük ayıbı beyaz yaptı ..içlerinde en akıllısı oydu ama oda kendi programının hırsına yenildi..o kadını hadi çıkardılar oraya ki bu bence önceden kurgulanmış bişeydi ! beyaz çok cici bi tavırla konuşturmadan geri göndermesini bal gibide bilirdi..Tarkan yine temiz kalpliliğinden ne diyeceğini bilemedi tutuk davrandı ,çünkü o hep masum hep hazırlıksız ve hep hesapsızdır .Giderken yaptığı hareket zaten anlayana cevaptı..

tarkan_mania
14-06-11, 12:21
canım benm ya :( şok oldu bianda..
bi rahat bırakın şu adamı artık ya!!!!!!!! ne hakkınız var sizin Tarkanın moralini bozmaya.. :@

hilfa
14-06-11, 12:46
Sinirlenmiştir doğru ama bunu çok belli edeceğini zannetmiyorum :11:

SESA
14-06-11, 13:44
Tarkanın sahneden ayrılırken yaptığı hareket en iyi cevaptı ama anlayana hakkıyla geldi ödülünü aldı şarkısını söyledi ve gidecekti en büyük sorumsuzluk bu olaya müdahale etmeyenlerde

twilight
14-06-11, 15:52
Tarkan son vuruşunu yaptı...
Artık golü yiyenler düşünsünler...Tuğba ekinci neyden ölür bilmiyorum ama bence Tarkan hayranları tarafından bayağı bir darbe aldı...
Artık intihar edebilir rahatça...Tuğba 0 Tarkan 585445255444 :)

xurush'nine
14-06-11, 17:25
Sahnede once sasirdi sonra kizdi( her ne kadar belli etmese de) kizdigi icin de toparlayamadi. Muhakkak kizginligi bir sure kulisde de gecmemisdir dogal olarak..Ama yeri goku inletecegini de sanmiyorum.Cunki Tugbanin iyi niyetle soru sordugunu anlamstir.Kadin nerde ne konusulacagini bimiyor sadece olarak, en cok bana gore organizasyona kizmistir..

TEVETOGLU
14-06-11, 17:34
Fotoğraflara bakılırsa çıkışta neşeliymiş.Çok sevindim. :))