PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan sahneyi terk etti

Yakisikli89
13-06-11, 23:47
38. Altın Kelebek ödül törenine katılan Megastar Tarkan sahneye ödülünü almaya çıkınca büyük bir şokla karşı karşıya geldi…

Megastar Tarkan, tam ödülünü aldığı sırada Tuğba Ekinci’nin şok sorusuyla karşı karşıya geldi…

Ekinci’nin Tarkan’a; Size şimdi Hülya Avşar’ın yerine soruyorum “Neden okul yaptırmadınız?..” sorusuna Tarkan, bu soruyu cevaplamak istemiyorum diyerek ödülünü almadan sahneyi terk etti…

Ucankus.com

Programi kaciranlar icin, video burada:

http://www.youtube.com/watch?v=5I-LRAD30Ic

Bamboo
13-06-11, 23:55
cevap verdi aslında böle şeyleri söylenmesi ne yapıp ne yapmadığını söylenmesinin doğru olmadığını,burası dödül töreni bunu konuşulmaması gerekiyor dedi yaa.. ama çok panik yaptı,korktu da biraz sanırım.. unuttu ödülleri aslında panik yapmasaydı,sakin olsaydı böle bi durum çıkmazdı ortaya.. şimdi yine gündem oluştu yaa.. şimdi bu haberde olduğu gibi abuk subuk şayler yazılmazdı.. neyse allahtan ayşe arman gerekn cevabı verdi.. tarkanın kimseye cevap vermeyişini,sessizliğini,polemiklerden uzak duruşunu övdü,umarım insanlar bunu görmemezlikten gelmezler..

**MegaStarkan**
14-06-11, 00:03
Tarkan bu tip ani sorulara hazirliksiz hep. Ne yapicagini sasiriyor, korkusu da vardi ... buda art niyetli olmadigindan, temiz kalpli oldugundan. Baskasi olsaydi Tugba ve Hülya'ya iyi bir cevap verirdi.

sukranuzal
14-06-11, 00:09
kral tv nin etkileri hala sürerken bi de bunu yazıp çizerler

TARQANIM
14-06-11, 00:10
tarkan bu basina buyruk tavirlarin oldugun gibisin kendini strese sokma insanlar seni sadece kliplerde ve konserlerde izlesin, en dogrusunu yaptin bosver cvp vermeye degmez

::TT::
14-06-11, 00:11
giderken yaptığı hareket yeter sanırım anlayanlara..

Bamboo
14-06-11, 00:13
giderken yaptığı hareket yeter sanırım anlayanlara..

ne yaptı yaa, ben tam göremedim..

eskalen
14-06-11, 00:16
Tarkan hic bir gazeteye ve tv programina cikmak ve gorunmek istememesi bosuna degil.. Tugba Ekinci olayi iyi bir ornek olsun..Ayrica Ayse Arman ve Beyaz'in bana roportaj ver benim programima cik lutfen demesi cok acinakli..Tarkan bu gibi durumlarda zor kaliyor..Ve sevmiyor..Ayse Arman ve Beyaz'in o gibi ifadelerde bulunmamasi daha iyi olurdu..Tarkan paylasilmiyor bir turlu kisacasi..Bu tur durumlarda yer almak istemeyen biri Tarkan..Ayrica Tarkan gelmiyorsa zorlamaya ne gerek var, fanlarin bile cik be Tarkan demesi artik bosa laf uretme bence..Kisacasi Tarkan birr cikti sahneye olan oldu.. Foruma yorumlarimdan bakarsaniz soyle demistim; Tarkan niye cikiyor ki bence gerek yok demistim..Gercekten de gerek yoktu..Kral tv ruyasiyla kalacakti her sey.. Iste her yere cikarsa Tarkan olacagi bu olur.. Adam her yere bosuna cikmak istemiyor...Sanki zorlamayla cikti gibi Tarkan yani gorunum diye mi yani anlamadim..Pek konusmadi da..Bir de tv elestirmenleri, gazeteciler bazi sanatcilar Tarkan'a laf atar durur, Efendim niye cikmazmis, o kim, ne saniyor kendini gibi dengesiz laflar simdi uretsinler bakalim..Tarkan hakliymis beyler derler artik...
Bir de farkederseniz Tarkan sarki soyleyecegini bilmiyordu..Sonra'dan tutusturdular mikrofonu eline..Tarkan surprizdi ama bence sonuk oldu..Ne bir heyecan ne bir sov duygusu vardi odul toreninde..

Simdi magazin dunyasi Tarkan'i yine cok konusacak..Tarkan yine istemeyerek gundemde olacak malesef..

secil.06
14-06-11, 00:18
En güzellini yapdı,sahneyi terketmekle en güzel cevabı verdi konuşmasıyla dengesiz kendini bilmezlere bir kez hada hayran bırak dı kendine sahne performansı,kıyafetiyle Tarkan,Tarkanlıgını birkez daha korudu

Yakisikli89
14-06-11, 00:45
Beyaz'da kaybedenler kervanina katildi. Orada Tugba'yi önleyip, Tarkan'in aciklamasini Beyaz'in söylemesi gerekirdi. CÜNKÜ BU BIR ÖDÜL TÖRENI.

seyma_tt
14-06-11, 01:07
Aferim TuĞbaya !

HakanÇelik
14-06-11, 01:18
Hayır yani birgün de bırakın bu adam başarısını doyasıya yaşasın... Bu ne hadsizlik...

SelenYasavul
14-06-11, 01:22
SON DAKİKA!.. MEGASTAR TARKAN’A BÜYÜK ŞOK!.. 38. ALTIN KELEBEK ÖDÜL TÖRENİNE KATILAN TARKAN’A ÖYLE BİR SORU GELDİ Kİ MEGASTAR ÖDÜLÜNÜ ALMADAN TÖRENİ TERK ETTİ!.. BU OLAY EMİNİZ UZUN BİR SÜRE GÜNDEMDEN DÜŞMEYECEK!...

Megastar Tarkan, tam ödülünü aldığı sırada Tuğba Ekinci’nin şok sorusuyla karşı karşıya geldi…

Ekinci’nin Tarkan’a; Size şimdi Hülya Avşar’ın yerine soruyorum “Neden okul yaptırmadınız?..” sorusuna Tarkan, bu soruyu cevaplamak istemiyorum diyerek ödülünü almadan sahneyi terk etti…

http://www.ucankus.com/detay/72064/son-dakika-megastar-tarkana-buyuk-sok-38-altin-kelebek-odul-torenine-katilan-tarkana-oy

AMA ARTIK UZATTILAR!!!!!!

::TT::
14-06-11, 01:24
ne yaptı yaa, ben tam göremedim..

http://www.facebook.com/#!/video/vid...97234&comments burda görebilirsin giderken yaptığını :)

seçil arkadaşımızın paylaştığı link'tir..

seyma_tt
14-06-11, 01:27
Bencede yeter ya ! Ne saçma Hülya polemiğinden kurtulduk buna geldik. Ama Orda biri cevabını verdi bile ;) ; Tarkan çok süper biri ama bu farklı biri :))

seyma_tt
14-06-11, 01:29
Bencede giderken yaptığı o hareket herşeyi açıklıyor ;) Bırakın bu tatısz haberleride Pantolonunun rengi çok güzeldi :D

orhan89
14-06-11, 01:32
Bu ne rezalet yaaa... Sinirlerim hopladi resmen. Tamam Hulya olayi bitti simdi bide bu cikti.
Ama Tarkan in o hareketine bayildim. Nasil salladimi ama elini dueti daha cok beklersin diye :D

SelenYasavul
14-06-11, 01:42
bie utanmadan kacti diyorlar! Tarkan ap acik cevabini verdi ve gayet anamli ve güzel bir cevapti!! uzattikca uzatiyorlar..

ercn
14-06-11, 01:47
Ne sahneyi terketmesi ya adam sahneye cıktı şarkısını söyledi teşekkürlerini etti sonra sahneye tugba ekinci faciası cıktı herseyi berbat etti tarkanda ödülünü almayı unuttu gitti. Terketmek fln yok bu kadarda çarpıtılmaz ki bi haber..

denizarya
14-06-11, 01:57
bence terk etme degildi o...tarkan unuttu almaya ödülü araya baska konu girince !!!!

orhan89
14-06-11, 02:04
Twitter calkalaniyo yine bu olay yuzunden...
Tarkan cildirmis kulislerde, yeri gogu inletmis sinirden...
Tarkan i boyle odul torenlerinde bi daha zor goruruz gibi geliyo bana, haklida... O her daim seviyeli, ama etrafindaki ler seviyesiz. Bizlere saygisindan ve sevgisinden cikiyo aliyo odullerini ama bazi terbiyesizler adami pisman ediyo..

Haniff61
14-06-11, 11:13
Hülya konusacakta, Tugba Ekinci susacak.. Altinda kalirmi, kendide bu sayede gündeme cikti.. ama Tarkanima helal olsun! Laflari çok güzel söyledi.. Yaptigi harekette çok güzeldi:) Iste böyle dilli düdüklere bu bir kapak olsun

ece**
14-06-11, 11:43
canım benim ya,tarkan hep hazırsızlıksızdır böyle şeylere..tedirgin oldu,afalladı bi an. ama ben tuğba ekinciyi falan değilde ( onun zaten ne kadar boş ve basit olduğunu biliyoruz ) beyaz'ı şeker gibi bi adam bilirdim.dün oda çanak tuttu bu olaya .isteseler bal gibide o kadını oraya çıkarmazlardı.bu ne haddsizlik canım.herkes kendi çıkarı peşindeydi o 8 dakikalık sürede bile.eskiden derdim çıksada bi yüzünü görsek özledik diye.ama tarkan bikere daha ne kadar haklı olduğunu gösterdi.beyaz dahil hiç bir programa,ödüle bilmem neye çıkılmaz.Tuğba ekinci ve türevleri gibi yarım akıllıların olduğu yerlere çıkmamakta haklıymış..O bu değilde hayır yani bi huzur verin de adamda anı yaşasın,ödülüne tebessüm edebilsin.Bu ne yüklenme böyle !

tarkan_mania
14-06-11, 12:05
Tarkan gerçekten dün çok hazırlıksızdı. en iyi şarkı ödülünü verdikten sonra şarkı çalmaya başladığı an beyaza sordu söyleyecekmiyim diye..
daha onun heyecanını yaşıyordu ki gereksiz kadın bianda fırladı sahneye..
gerçi o şokla yine güzel konuştu... haddini bildirdi.. son yaptığı hareket zaten tınlamadığını gösterdi.
uğraşıp duruyorlar ya valla hazımsızlık zor şey...
bi rahat bıraksalar artık şu adamı..

oktay yuksel
14-06-11, 12:13
Ne kadar acınacak bir durum Beyazıtın düştüğü durum program sunucususun onca yıllık tecrüben var Tuğba Ekinci nin sorduğu organize soru ne anlamsız ve ne yersiz canlı yayında ne yapmaya çalışıyorsunuzki...adam tenezzül edip ödülü almadı bile buda kapak olsun hepinize Ayşe Armana Tuğba Ekiniciye ve özelliklede sana Beyaz ben seni daha zeki biri olduğunu düşünüyordum ayrılırken görmedinizmi Tarkanı hepiniz avucunuzu yalarsınız işareti o yani röpörtajı, konuk olmayı ve düeti siz rüyanızda görürsünüz demek bunuda ancak onun gerçek dinleyicileri anlar...slamlar

asd1234
14-06-11, 15:43
canım benim ya,tarkan hep hazırsızlıksızdır böyle şeylere..tedirgin oldu,afalladı bi an. ama ben tuğba ekinciyi falan değilde ( onun zaten ne kadar boş ve basit olduğunu biliyoruz ) beyaz'ı şeker gibi bi adam bilirdim.dün oda çanak tuttu bu olaya .isteseler bal gibide o kadını oraya çıkarmazlardı.bu ne haddsizlik canım.herkes kendi çıkarı peşindeydi o 8 dakikalık sürede bile.eskiden derdim çıksada bi yüzünü görsek özledik diye.ama tarkan bikere daha ne kadar haklı olduğunu gösterdi.beyaz dahil hiç bir programa,ödüle bilmem neye çıkılmaz.Tuğba ekinci ve türevleri gibi yarım akıllıların olduğu yerlere çıkmamakta haklıymış..O bu değilde hayır yani bi huzur verin de adamda anı yaşasın,ödülüne tebessüm edebilsin.Bu ne yüklenme böyle !

şu dediklerine aynen katılıyorum ece. söylenecek çok şey var da, artık tarkan'a bu kadar yüklenmesinler her fırsatta şu adamı üzmesinler yeter be!

twilight
14-06-11, 15:50
Ah Tarkan ah...Ben olacaktım yanında...Yemin ediyorum sivri dilimden kurtulamazdı ne Hülya ne de Tuğba...
İkisini de önce evire çevire döverdim...Sonra da sivri dilimle boğardım... :)
Tarkan artık hiç bir programa çıkmasın,haklı da adam...Çıkarsa böyle saftiriklerle karşılaşıyor...
Tek tük program vardı çıkabileceği...işte al sana en rezalet çıkmayacak programda rezalet...
Tuğbanın salaklığı ama beyazın hiç suçu yok!

TEVETOGLU
14-06-11, 16:22
Tarkan'ın bu sorulara cevap vermiş olması bile çok büyük bir incelik yani.