PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Banu alkan... "tarkan sen kimsin

secil.06
06-06-11, 14:30
Tarkan'a "Sen kimsin?” diyerek soran Afrodit, “Tarkan kendini dünya starı zannediyor” diyerek Mega Star’ı eleştiri yağmuruna tuttu.. Tarkan’a “bir metrelik adam” diyerek sert cevaplar veren Hülya Avşar için “O da bir metrelik” diyen Banu Alkan, Televizyonda ki show girlk başka bir Banu Alkan’dır” diyerek samimi itiraflarda bulundu… İşte o röportaj…

TARKAN KENDİNİ DÜNYA STARI ZANNEDİYOR!

Tarkan sen kimsin ?

Hülya Avşar, sahneye çıktığında ödül vermek için Tarkan yoktu, saygısızlık mı bu sizce ?

-Çok büyük saygısızlık. Aralarında bir dargınlık var ise oralara taşınmamalı. Dargınlık yok ise, Tarkan ne yapmak istiyor? Kendine bir hava yaratmak istiyor… Çünkü dünya da açılamadı ya Tarkan…. Rusya da kalabalık bir konser vermek çok büyük bir şey değil artık. Azerbaycanlı bir sanatçıda kalabalık bir konser verebiliyor Türkiye’de. Dünya starı da olmuş olsa; bugün dünya starını Almanya da bir kanala çıkması için davet edip, bir şarkı söyletip atıyorlar stüdyo dışına. Beyonce olsun, Whitney Houston olsun…

Sürekli kendine bir hava yaratmak istiyor. Okan Bayülgen’e gitmez, Beyaz’a gitmez, kimsin sen ya? Hülya Avşar’dan büyük müsün, Banu Alkan’dan büyük müsün, Türkan Şoray’dan büyük müsün? Onlar gidiyor da sen niye gitmiyorsun? Ha eksileri varsa, konuşma yeteneği yoksa, bunu tabi ki bilemem… Ama kendine göre hava yaratıyorsa olmaz… İnsan büyüdükçe küçülmeli!

Hülya onun için ‘bir metre’ dedi, kendi de bir metre..!

-Tarkan’la Hülya Avşar arasında kılıçlar çekildi.

-Bende hayretle izledim. Hülya Avşar burada haklı. Kesinlikle haklı. Ama Hülya onun için “Bir metre” dedi, kendi de bir metre! Orada her halde şaka yapmak istedi. Çok sinirlendiği için “bir metrelik adam” demiş olabilir. Çünkü kendisinin öyle bir kompleksi yok. O da bir metre. Fakat, çok uzun boylu olsa onu küçümser, öyle bir durum da yok. Ama haklı: Çünkü; Tarkan kendini bir dünya starı zannediyor! Görmüşsünüzdür yıllarca Amerikadayım diye Türkiye’yi oyaladı ama Amerika’ya gidip kaybolarak, Amerika da New York’ta yaşayarak, baktı ki artık New York’ta da bir şey yok! Baktı Türkiye de ülkesinde daha güzel. Artı hiçbirşey olamadı. Rusya da çok büyük bir kalabalığın önünde konser vermek ‘Sen büyüksün’ demek değildir! Bu dünya çapında da olsan, farzet ki dünya çapında da olmuş olsa, insan büyüdükçe küçülmeli, mütevazi olmalı. Amerika’dan uçağa binip geliyorsa bir dünya starı Beyonce, Whitney Houstion, bir şarkı söyleyip gidiyorsa… Bir şarkı söyletiyorlar… “Ben burada niye bir şarkı söyledim” demiyor! Çünkü önemli bir program. Bugün Beyaz’a, Okan Bayülgen’e gitmeyerek kendine farklı bir hava yaratıyor. Sen kimsin yani? 200 milyar konser başı alınca, ya da 100 milyar alınca para mı şımartıyor? Para bir şey değil, insan büyüdükçe mütevazi olmalı.

Hülya’nın orada bir hatası daha oldu. “Ayağıma gelip ödülünü alacak” dedi…Sen onun ayağına gitmedin, sen orada bir kuruluşun müzik ödülü gecesinde bulunuyordun, o sırada da Tarkan’a ödül vermen gerekiyordu…

Yani dengeli mi olsun diye bekliyordu Tarkan; Başbakan’ı mı bekliyordun ödülü versin diye…? Bence Hülya Avşar çok devasa bir isim, Tarkan’dan da büyük bir isim, çünkü biz sinemacıyız, bizim sinema filmlerimiz var. Yani biz bir yüz yıl ölümsüzüz. Tarkan’ın tabi ki albümleri çalacakıtr, ama biz sinemacıyız! Tarkan sen kimsin? I dont now bilmiyorum… Beyaz’a gitmiyor, Okan’a gitmiyor… Bilmiyorum kendini ifade edemiyorsan, kendini tam ifade edemiyorsan konuşmacı olarak o programlar da ama onun dışında katılamamak, kendini ulaşılmaz sanmak.. What is this? This is a pencile.

-Hülya Avşar’ın yerinde siz olsaydınız ve Tarkan ödülünü almaya gelmeseydi tepkiniz ne olurdu?

-Aynı şekilde kızardım. Yine sen kimsin derdim… Herkes haddini bilecek
Röportaj: Olcay Ünal Sert
kaynak:http://www.magazinsel.com/Magazin/26235/BANU-ALKAN-TARKAN-SEN-KIMSIN/

seyma_tt
06-06-11, 14:42
Banu alkan sen kimsin :D O Kalın dudaklarınla konuş dur.

asltrkn
06-06-11, 15:17
Birileri de kendini Afrodit zannediyor:18:

cansu06
06-06-11, 15:20
neremi neremi demekle mi dünya starı oluyomuş ??

ece**
06-06-11, 15:51
hahahahahahahhaahhah :D çok güldürüyo bu kadın beni yaaa.tvde görünce izlerim genelde :D konuşsun dursun amaaan :D banu alkan deyince benim aklıma direk iri göğüslerini ve kendince ayva dediği devasa göbeğini kapatmak için peluşlarla mumya gibi sarılması aklıma geliyo...bırakın yürüsün o parmak uçlarında daha :D :D:D

Haniff61
06-06-11, 16:00
Bir bu eksikti :D biri ötünce öbürüde pesine ötmese olmaz ..

fincan
06-06-11, 16:33
Bunlar komik istedikleri kadar konuşabilirler ama benim canımı sıkan üzen daha doğrusu silanın akşamki bir magazin programındaki tavrıydı,üzüldüm.

TEVETOGLU
06-06-11, 16:52
En mütevazi sanatçı zaten Tarkan.

Bamboo
06-06-11, 17:06
tarkan müztevazilikte,kalitede, herşeyde cepten çıkartır bunları, görüldüğü üzere bunların tek dertleri reyting olmuş.. zaten reytinge ihtiyacı olan herkez ilk önce tarkana saldırır her zaman.. hem bu kadar kendi içinden bi değeri büyük gerçek bi sanatçıyı aşağılayan başka bi millet daha yoktur herhalde.. böle insaların türk olmasından utanıyorum valla.. tüm bunları kenara bırakın allah gecinden versin ama tarkan ölse hiç utanmadan arkasında türkiye seninle gurur duyuyor diye bağıranların arasına girerler.. ikiyüzlü bu insanlar başka bişey değiller..

İZMİRLİ
06-06-11, 23:52
Tamam her şeyi anladım da ''What is this? This is a pencile.'' bu ne alakaymış, anlıyan biri varsa bana da açıklasın. Banu alkan şöyle bir detayı atlamış , yaptığı filmlerle değil giydigi bikinilerle meşhur oldu O !

starzu
07-06-11, 00:19
sıradaki gelsin :18:

hilfa
07-06-11, 00:28
:18:ayyy bu kadın hala kendini afrodit zanneden yarım akıllı biri:18:bırak konuşmayı aklı olsa asla dışarı adımını atmaz:18:Tarkan'a birkez daha hak veriyorum bu kadar akılsız insanlarla muhatap bile olmadığı içinbravoeeee Megastar olmak herkesin harcı değil:29:

denizmavisi
07-06-11, 01:00
Haydaaaa bir afroditimiz(!) eksikti o da konuştu tam oldu,bu vb şahısların dediklerine artık tenezzül edip yorum dahi yapmıcam Tarkan da için de çok da tınnnn

secil.06
07-06-11, 01:13
komik insanlar ya Tarkanın ismi de olmasa unutulup mazi olmak dan korkuyolar

orhan89
07-06-11, 01:23
Bu röportaj basdan sona sacmalik... Ne anlatmaya calismis bu kadin ya? Dudaklarda yer kalmamis diline de mi silikon yaptirmis ne? Soylediklerinin cogu anlamsiz...

Buzlukahve
07-06-11, 01:57
kendisini şizofreni olarak gördüğü için türk halkı kimse bu röportajı kaale almıcaktır benim gibi :) acıyorum bu kadına yazık

ercn
07-06-11, 06:13
Şu dünya starlıgı meselesıne geniş acıdan bakıcak olursak, tarkan şu anda beyonce, shakıra, bonjovi, rolling stones, emınem gıbı sanatçılarla eşdeger konumda degıl fakat o kalite yetenegi potansıyeli ve ışıgı olan birisi tarkan.Türkiyede ise rakibi bile yok gelemezde.Aslında bizlerde bunları biliyoruzda kendimize itiraf edemiyoruz sanırım.Evet arkadaşlar tarkan gercekten bi dünya starı degil ama yurtdısında tanınıyor.

worldstarrr
07-06-11, 07:31
ercn sen boş yorum yapmak zrunda deıglsın burada git başka sıteye tarkan 1 dünya starıdır meksıkada arjantınde kac hayranı oldugunu orenınde gelın (...)bıde gelmışsın tarkan colla üyesin amerıkada tanınmayan dunya starı olamıyor degılmı bırakın gidin hergun yüzlerce yabancı tarkanı ızlıyor tanıyor tanımayada devam edecek

tarkanın dünyada yeterı kadar tanındıgını bende düşünmüyorumama bızım ıstedıgımız en üst zırve mıcjael jacksonun tahtı oldugu ıcın bizim hiçde az tanındıgımız söylenemez bugün italyan çin ispanyol ınsanlar var taqrkancı ama özellikle rusya harıc dıle gelmeyen meksıka gerçegi var meksıkada 1 ton tarkancı var.

ercn
07-06-11, 07:58
uslubuna dikkat et istersen fikrime katılmak zorunda degılsın.Ben tarkan tanınmıyor demedım zaten iyice okuyup anlamalısın yazımı düşüncenıde soyle ama hakaret etmeden.

tarkaseksüel
07-06-11, 11:02
Banu Alkan'ı nrede görmüşlerde sormuşlar acaba. Bildiğim kadarıyla o da galıba yenı bir album çıkartacak.
Okan Bayülgene çıkmıştı. Öyle demişti...

SESA
07-06-11, 14:34
banu alkan Tarkana dil uzatacak en son insan bile değil
Tarkan şarkılarını banu alkan gibi başkalarına söyletip piyasaya çıkarmıyor

tarkan_mania
07-06-11, 15:27
What is this? This is a pencile.

zeka yaşını belli etti arkadaşlar konuşmaya gerek bile yok:28: