PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ajda Pekkan ve Tarkan'ın düeti dinlenme rekoru kırıyor!

asltrkn
04-06-11, 18:36
http://www.hizliupload.com/img/34575331783396504862.jpg (http://www.hizliupload.com/)

Tarkan Ajda Pekkan'nın yeni albümünde olan "Yakar "Geçerim" şarkısında, süperstara vokal yaptı.

Yaz aylarının gelmesiyle albümlerde sırayla çıkmaya başladı. Demet Akalın, Bengü, Hadise, Gülşen bu yıl iddialı albümlerle müzik piyasasını canlandırdı.

Merakla beklenen Süperstar Ajda Pekkan'ın albümünde söz ve müziği Tarkan'a ait olan "Yakar Geçerim" şarkısı ise dinlenme rekoru kırıyor. Söz ve müziği Tarkan'a ait olan şarkı bu yaza damgasını vuracak gibi.
http://www.medyafaresi.com/haber/62216/magazin-ajda-pekkan-ve-tarkanin-dueti-dinlenme-rekoru-kiriyor.html

Zaza
04-06-11, 18:45
Bencede vuracak gibi :) Youtube'de 1 gün içinde 19112 kere dinlenmis parça :)

denizarya
04-06-11, 18:58
youtubta 19 bini gecmis bir günde amaa arkadaslar bilmiyorum dinlediniz mi...mustafa sandal ve gülben ergen düeti yotubta sadece 3 günde 300 bin olmus nerdeyse :S

Zaza
04-06-11, 20:19
denizarya bence ":s" 'lik bir durum yok sonuçta onlarda bu güzel ülkemizin sanatcilari :) Ve duet'leri bence gayet hos olmus
"Yakar Geçerim" de bu yaz'in hit'lerinden olacagi kesin

seyma_tt
04-06-11, 21:45
Çok güzel. Yazı 'Yakıp Geçicek'..

secil.06
04-06-11, 21:51
Yakıp gecicek tabi Söz,Müzik Tarkan Düyetini de ekle Ajda pekkan da güzel yorumlamış

asltrkn
04-06-11, 22:59
Bugün bir sürü cafede çalıyordu,çoktannn yakmaya başlamış bile :))

gizem-akkaş
05-06-11, 01:47
valla ben takldm sürekli dnliorum:D bu yaz gerçktn yakcak gbi :))

denizarya
05-06-11, 01:57
ben sarkiyi cok begendim arkadaslar....nakarat bölümüü insanin icini kipir kipir yapiyor tam yazlik bir sarki..arabada nede iyi dinlerinir ama :))

trkn_sry
05-06-11, 10:43
Bende sürekli dinliyorum bayıldım ya çok güzel söz müzik + ajda pekkanda güzel yorumlamış. :4:

sally
05-06-11, 20:15
güzel olmus

denizarya
05-06-11, 20:32
dün eklenen videoo 60 bini gecmis youtubta :))) birde iki gün önce eklenen video var oda 40 bini gecmiss :))))

secil.06
05-06-11, 23:30
süper ya beklenen sonuc her gecen gün daha da artacak bu rakamlar hakettiği yer de şarkı

TEVETOGLU
06-06-11, 18:32
Sözü Tarkan'a ait olan bütün şarkılar ilkbahara,yaza,kışa ve sonbahara damga vurur. :)

secil.06
07-06-11, 01:18
Tarkan döktürmüş ellerine,yüreğine sağlık sözler süper Ajda pekkan da güzel yorumlamış ama şarkıyı sahibin den dinlemek harika olur du

Buzlukahve
07-06-11, 01:54
gülbenergen mustafa sandal şarkısı şuan geçmesi mümkün cünki reklamlı çıkış yaptı kliplenmiş şarkı ve yayıldı ajda pekkan sadece radyodan verildi ki muhteşem bi tarkan bestesi süper yorumla birleşmiş süper bir şarkı çıkmış ortaya tarkan sevmeyen kardeşim bile sarıp sarıp dinliyor şarkıyı<.)

denizarya
07-06-11, 02:03
200 bini bulmus durumda..sadece iki günde:)) süperrrrr

worldstarrr
07-06-11, 07:33
tarkanın o kıvrımlı sarkılarından tebrık ederım üstad!

tarkan_mania
07-06-11, 17:30
Gülben&Musti onların düetide çok güzel..
ama bu tam yaz için bi şarkı :)) onu geçeceği kesin.. e bide megastar imzalı olunca iş değişiyor tabii....
tam zamanında çıkardı..
arabada açıp , " ben senin yerinde olsaam ufak ufak uzarım durmamm" diyesim var :D:D
Megastarımıza ve Süperstar Ajda Pekkana teşekkürler...:41:
mest ettin yine bizi Tarkanımmm :21:

DaLy
07-06-11, 18:25
Rekor kırıp kırmaması önemli değil şarkı Ajda Pekkan'a çok yakışmış.O güçlü kadın imajı bu şarkıyla yeniden zirve yapmış.Tek eleştirdiğim nokta Tarkan şarkıda biraz daha aktif olabilirdi çünkü aylardır düet olacağı söyleniyodu..Neyse Tarkan ustaya saygıda kusur etmemiş diyelim=)

secil.06
08-06-11, 23:58
Açıkhava konserleri başladı
Yılın ilk açık hava konserleri Süperstar Ajda Pekkan'ın muhteşem konseriyle başladı.

TNT'nin ana sponsorluğunda MAP İletişim, Atlantis Yapım ve Kirli Kedi Organizasyon'un düzenlediği "TNT Yaz Konserleri 2011", 7-17 Haziran tarihleri arasında birbirinden ünlü sanatçıları, müzikseverlerle bir araya getiriyor. Türkiye'nin Süperstarı Ajda Pekkan, 7 Haziran Salı günü Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda İstanbullulara hafızalardan uzun süre silinmeyecek muhteşem bir gece yaşattı.

Sahnede eski şarkılarının yanı sıra yeni albümünden de parçalar seslendirdi. Tarkan'ın sözlerini Süperstar için yazdığı "Yakar Geçerim" isimli parça Ajda Pekkan'ın muhteşem yorumuyla birleşince Açıkhava'ya damgasını vurdu.

Sürpriz konuğu Ozan Doğulu ile birlikte sahnede unutulmaz bir şova imza atan Süperstar, "Sen Mutlu Ol", "Aman Petrol" gibi klasikleşen şarkılarını Açıkhava'daki binlerce hayranıyla birlikte söyledi.

Eski ve yeni şarkılarını seslendiren Ajda Pekkan hayranlarına 2.5 saat boyunca tam bir müzik şöleni yaşattı. Dakikalarca ayakta alkışlanan Süperstar, gelen yoğun istek üzerine 17 Haziran Cuma gecesi tekrar Açıkhava'da sahne alacak.

kaynak:http://www.sabah.com.tr/kultur_sanat/muzik/2011/06/08/acikhava-konserleri-basladi