PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Hülya Avsar Polemiginde 8. Round !!

denizarya
03-06-11, 23:47
Tarkan-Hülya Polemiğinde 8. Raund
Serdar Ortaç, Hülya Avşar - Tarkan polemiğine dahil olduğu için pişmanlık duyduğunu söyledi.

Loreal Paris'in sponsorluğunda düzenlenen güzellik yarışmasının final gecesinin sonunda bir hayli yorgun olduğu gözlenen, mekanı bornozuyla terkeden ve ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayan Serdar Ortaç, Hülya Avşar - Tarkan polemiğine dahil olduğu için pişmanlık duyduğunu belirtti.

Ortaç sözlerine şöyle devam etti: ''Böyle polemiklere girmeme kararı almama rağmen, neden böyle bir açıklama yapma gereği duydum bilmiyorum, ancak söylediğim sözlerde herhangi bir art niyet yok. Ben sadece starlık kavramının gelip geçici olduğunu ve devletin karşısında çokta geçerli olmadığını söyledim."

acunmedya

secil.06
04-06-11, 00:45
belliy di enin de sonun da böyle bir acıklama geleceğine unutyulmamak,kendilerini hatırlatmak için Tarkanın adını kullanırlar sonra da böyle tükürdüklerini yalar,pişman olurlar

seyma_tt
04-06-11, 13:38
Demkki Serdar ? Herşeye karışmayacaksın. ;)

starzu
04-06-11, 13:52
açıkçası son zamanlarda forumda tarkanın adından çok hülya avşarın adını duyar olduk ben sıkıldım artık bu ismi duymaktan:7:

TEVETOGLU
04-06-11, 16:56
Söz gümüşse Tarkan altındır. :)

**MegaStarkan**
04-06-11, 17:17
Serdar'in kronik hale gelmis aliskanligi... sonradan saksi düsüyor!

secil.06
04-06-11, 22:09
hiç gerek yokdu Hülyaya destek vercek diye kendini resil etti bundan sonra Tarkanın adını anma dan önce bir kere daha düşünür