PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bravo Tuğba Özay'a

secil.06
01-06-11, 23:19
Bizim sanatçılarımız; yaşadıkları acı tecrübeleri bir an önce unutmak ve unutturmak için üzerine sünger çekmeyi tercih ediyor.
Bu çok doğal bir refleks. Ama sanatçı, bu kötü tecrübelerinden de iyilik, güzellik ve doğru mesaj çıkartıp paylaşmasını bilen kişidir.
Tarkan'ın adının uyuşturucu olayına karışmasından sonra bu sütunlarda kendisine çağrıda bulunmuştum.
Demiştim ki; "Bu acı tecrübeyi kampanyaya dönüştür. Gençleri uyuşturucu tuzağına düşmekten alıkoyacak kampanyanın bayrağını artık sen taşı..." Tarkan öyle yapmadı. Bir daha bu olayın adını bile anmadı. Zamanın içinde 'küllendirmeyi' tercih etti.
İşte bu yüzdendir ki; Tuğba'yı yürekliliğinden dolayı kutluyorum...

YAZARLARYÜKSEL AYTUĞ

kaynak:http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Yazarlar/aytug/2011/06/01/bravo-tugba-ozaya

dudu
02-06-11, 00:10
Tarkan denemek için kullandığını söylemişti ama bu yinede gençlere engel olmaması için sebep değil tabi. ama pişman olduğu için adını bile anmak istemiyo oolabilir:s tuğba özayıda tebrik etmek lazım

secil.06
02-06-11, 11:16
evet zaman içerisin de küllen di ama ısrarla tencit pilavı gibi ısıtılıp önümüze geliyor malesef

ece**
02-06-11, 11:21
Sanatçıyı örnek alan bi genç zaten gerizekalıdır.niye onun bayrağını tarkan taşısın ki.o gencin aklı yokmu..? ki tarkanın kullandığına inanmıyorum ben.

arau
02-06-11, 11:29
adam daha davası görülmeden niye böyle birşey yapsın ki davanın seyrini olumlu ya da olumsuz etkileyebilir bu tür durumlar... bi durun bakalım dava bitsin tarkan'ın tavrını görürüz ondan sonra....

özlemmis
02-06-11, 14:17
akıl verende çok maşallah ne isterse onu yapar herşeyide çok biliyorlar.

seyma_tt
02-06-11, 14:25
Takan yoksa problem yok:)