PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Orhan Baba Hülya'ya kızdı!

secil.06
31-05-11, 10:13
Karadeniz Eğitim, Kültür ve Çevre Koruma Vakfı’nın düzenlediği ‘2010 yılının en iyileri’ ödülleri sahiplerini buldu

Gecenin sunuculuğunu Ece Erken üstlendi. Gecede yaşamboyu onur ödülü alan Orhan Gencebay davete hayat arkadaşı Sevim Emre’yle birlikte katıldı. Ödül verenlere teşekkür ettiğini söyleyen Gencebay, “Ödül demek ilgi demektir. Bu ilgi bizi heyecanlandırıyor. Binlerce kişinin bizi seçmesi bizi daha da mutlu ediyor” dedi. Gencebay, Hülya Avşar’ın Kral TV gecesinde ödüllerini almadığı için Tarkan’ı ağır bir dille eleştirmesi konusunda ise “Ben ikisini de çok severim. Ama Hülya keşke şu talihsiz konuşmayı yapmasaydı çok memnun olurdum” diyerek üzüldüğünü belirtti

kaynak:http://magazin.milliyet.com.tr/orhan-baba-dan-hulya-avsar-a-tarkan-elestirisi/magazin/magazindetay/31.05.2011/1396834/default.htm

pdrlütfiye
31-05-11, 10:32
işte bir beyefendiye yakışır ve tamamiyle doğru bir açıklama...büyüksün orhan abii...

secil.06
31-05-11, 12:01
destek veren herkeze sonsuz teşekürler sanat camiasın da büyük insanlar her zaman haklının yanın da olmuştur

TEVETOGLU
31-05-11, 12:32
Bence de çok talihsiz bir konuşmaydı.

asltrkn
31-05-11, 13:34
Bunlarada malzeme çıktı,önüne gelene sorarlar artık,hergün bir yerlerde hülya adı duymaktan-okumaktan böğğ geldi yahu...

MARY JANE
31-05-11, 13:35
başka bir yerde daha ayrıntılı konuşmasını buldum. helal olsun orhan baba :)) büyük yürekli olmak başak bişey :)))

TARKAN'IN YERİNDE OLSA NE YAPARDI?

"Ben de o gece oradaydım, Tarkan'ı da Hülya'yı da çok severim fakat sevgili Hülya, keşke o talihsiz konuşmayı hiç yapmasaydı, Tarkan finalde çıkacağı için ve çok ödül aldığı için her defasında sahneye çıksaydı pek hoş olmazdı, bence Tarkan'ın düşüncesi doğruydu. Sanırım bazı şeyler yanlış anlaşıldı. Ben Tarkan'ın yerinde olsam ne yapardım bilemiyorum ancak Hülya'nın konuşması çok üzücüydü. Tarkan'ın albümü ve eserleri çok iyiydi, 55 kişilik jürinin değerlendirmesiyle aldı ödüllerini, halkın da yoğun ilgisi vardı. Tarkan'la ve aldığı ödüllerle ilgili konuşmak bana düşmez." diyerek Hülya Avşar'ın açıklamalarını talihsiz bulduğunu belirtti. Böylece Orhan Gencebay da Tarkan'ı destekleyen taraftaki yerini almış oldu. Orhan Gencebay Kral Tv Video Ve Müzik Ödülleri’nden ‘Kral Tv Onur Ödülü’nü almak için geceye katılmıştı.

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/orhan_gencebay_keske_hulya_o_talihsiz_aciklamayi_h ic_yapmasaydi_.htm

dudu
31-05-11, 13:39
inş hülya avşar tarkanı destekleyenleride almaz karşısına yoksa dostu kalmaz

secil.06
31-05-11, 16:44
Hülyanın destek görmesi için hakılı olması gerekiyo ama haksız yani bunu da kabul etmesi lazım

seyma_tt
31-05-11, 16:50
Bu konuşmadan Sonra Söylediği Şeylere Pişman Olduysa Sevinirim. Ama Tarkan Fan'ları , Sanat Camiası En öNemlisi Tarkan ; Bu Söylediklerini Asla Unutmaz. ;)

tarkan_mania
31-05-11, 17:16
Büyüksün Orhan Baba :))
Hülya ancak çemkirdiğiyle kalır, Tarkan haketti de aldı o ödülleri :)
az laf çok icraatt...

secil.06
03-06-11, 20:58
Kral TV Müzik Ödülleri töreninde yaşananlara da değinen Orhan Gencebay, gecenin güzel geçtiğini fakat yaşanan iki olayın kendisini üzdüğünü söyledi. Gencebay, "Genelde çok güzel bir geceydi. Ferit Şahin Beyefendinin konuşması beni son derece duygulandırdı. Çok nadir beni etkileyen olaylar vardır, bu da onlardan birisiydi. Geceden daha sonra duyduk. Bazı tatsız olaylar olmuş, çok üzüldüm. Ben Tarkan`ı da Hülya`yı da çok severim. Fakat Hülya Hanım bazı sözler sarf etmiş duydum, çok üzüldüm. Keşke bu talihsiz açıklamaları, sözleri söylemeseydi. Eminim oda Tarkan`ı çok seviyor. Neden böyle oldu anlayamadım. Bazen böyle yanlışlıklarda oluyor. Hülya Hanım söylediklerinden pişman mıdır, değil midir bilmiyorum ama insan bazen bazı sözler sarf edebiliyor. Her ikisini de çok severim ama bu sözlere çok üzüldüm" diye konuştu.

kaynak:http://www.mersinhaber.com/177557%60%60secim-sureci-cok-sert-geciyor%60%60

xurush'nine
04-06-11, 01:31
Iyi kalplidir Orhan babamiz, kimseyi kiramaz ama hakkin pesindendir..Biz de seni cok seviyoruz!!! :29:

SelenYasavul
04-06-11, 18:02
büyüksün Orhan abi !!! insanligada bu yakisir.

secil.06
04-06-11, 22:01
belhudar ol Orhan baba = )