PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Magazin parodileri

asltrkn
30-05-11, 18:14
Geçtiğimiz günlerde Kral TV’nin gecesinden sonra magazin sayfalarını süsleyen Hülya Avşar’ın açıklaması gündem yarattı. Tarkan’ın ne kadar çok sevmeyeni varmış meğerse. Hani derler ya “bir tut, bir dürt, daha neler çıkar” diye. Gerçekten de öyle oldu.
Elimde televizyon kumandası bir magazin programından diğerine geçiyorum. Hepsinde de hep aynı konu. Hep aynı haberler. Yılların magazincisi olarak inanın izlerken ben de sıkılıyorum. Hele Serdar ortaç’ın Tarkan için söylediği “Unuttu mu o kokainden yakalanışını” lafını çok kafama taktım. Ayıptır. Bu kadar da olmaz.
Tamam Hülya Avşar kendi açısından haklı olabilir. Ama nereden çıkıyor Tarkan’ın arkasından bu kadar çok konuşmak. Hiç yakışmıyor duğrusu. Bırakın Tarkan zaten Hülya Avşar’ı aramıyor. Ayrıca Sezen Aksu’nun bile Tarkan’ın Kral TV’nin gecesine katıldığından haberi yok. Üfff bee!. O ne kulismiş de kimse kimseyi görmemiş. Sanki bir uzay istasyonuymuş.
Helal olsun sana Gezegen Mehmet. Ne gece düzenledin ne gece!.. Gece bitti dedikodular bitmedi. Kulislerinin birini Edirne’ye diğerini de Van’a mı yaptın ki Minik Serçe koskoca Megastar’ı göremedi. Hala anlamış değilim.
Bu kadar laftan sonra Tarkan çık konuş bari!.. “Organizasyonda bana bunları yapmamı söylediler” desene. Niye demiyorsun. “Ben yalnızca ve yalnızca Ferit Şahenk’in elinden ödül alacağım. Hülya’yla Ata’nın elinden değil. Ben bir Megastar’ım ne söylenirse onu yaparım” deyiver bitsin bu tartışmalar…
http://www.haberkonseyi.com/magazin-parodileri/

naki
30-05-11, 21:12
Serda Ortaç Tarkanı oldu olası hep kıskanmıştır onu zaten biliyoruz da bu kadar ileri gitmesi çok çirkin. Tarkan en azından onun gibi asker kaçağı olduğu için tutuklanmadı. Ne haset bi adammış ya. Asla başarılı olamayacak ve sevilemeyecek. Yazık...

arau
31-05-11, 14:43
Serda Ortaç Tarkanı oldu olası hep kıskanmıştır onu zaten biliyoruz da bu kadar ileri gitmesi çok çirkin. Tarkan en azından onun gibi asker kaçağı olduğu için tutuklanmadı. Ne haset bi adammış ya. Asla başarılı olamayacak ve sevilemeyecek. Yazık...

asker kaçağı olduğu için değil askere gitmemek için sahte evrak hazırlamaktan hapis yattı yani daha pis bir durum var ortada...

tarkan_mania
31-05-11, 15:56
Tarkanın hiçbişey yapmamasına bende sinir oluyorum!
şunların çenesini kapatacak iki kelime etmiyor.. etmiyosanda dava aç bişey yap yani...

secil.06
31-05-11, 16:39
Söz gümüşse sükut altındır