PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : işlem tamam.

serkan
14-07-06, 22:14
ORHAN BABA VE TARKAN DÜETİ

İngilizce albümüyle yurtdışında fırtına gibi esen Tarkan’ın 7 Ağustos’ta Açıkhava’da vereceği konserde müziğin duayen isimlerinden Orhan Gencebay da sahneye çıkacak. Arabesk müziğin Kralı Orhan Baba, milyonların sevgilisi Megastar’a bir şarkısında düet yapacak.
İngilizce albümüyle yurtdışında fırtına gibi esen Tarkan’ın 7 Ağustos’ta Açıkhava’da vereceği konserde müziğin duayen isimlerinden Orhan Gencebay da sahneye çıkacak. Arabesk müziğin ‘Kral’ı Orhan Baba, milyonların sevgilisi Megastar’a bir şarkısında düet yapacak.

İstanbullu müzikseverler 7 Ağustos gecesi sevdikleri iki dev sanatçıyı aynı sahnede izleme şansı bulacaklar. Çıkardığı İngilizce albümünün yurtdışındaki tanıtım konserlerinde 100 binlere hitap eden Tarkan, arabesk müziğin duayen ismi Orhan Gencebay’la düet yapacak. 23 Temmuz’da Avea’nın sponsorluğunda memleketi olan Rize’de konser programının startını vermeye hazırlanan Tarkan’ın hayranlarına sürprizleri bu kadarla bitmiyor. Her fırsatta Kibariye, Gülden Karaböcek, Orhan Gencebay hayranı olduğunu ve onların şarkılarını dinleyerek büyüdüğünü söyleyen Tarkan, yeni albümündeki ‘Start The Fire’ isimli şarkısına çektiği klibiyle de önümüzdeki günlerde müzik kanallarındaki yerini alacak.

www.medyatr.net / teşekkürler tufanzenger...

duygu
14-07-06, 22:22
haber için saol serkan...
çok güzel bi düet olcak kesn..
keşke ben de gidebilseydm:(:(

EmiLy
14-07-06, 23:01
teşekkürler serkan...
eminim güzel bi düet olur...

b_a_S_k
15-07-06, 00:16
ewt bu konser diğerlerinden biras farklı olucak anlaşılan _harbiyede başka isimlerle düet de yapabilir tarkan hayırlısı bekliyelim we görelimm _ serkan teşekkürler kardeşim

Samet
15-07-06, 02:21
valla bilmiyorum

arjen22-tarkan
15-07-06, 20:57
Ne Yazık Kii..Orhan Gencebay Kabul Etmemiş

EmiLy
15-07-06, 21:48
Ne Yazık Kii..Orhan Gencebay Kabul Etmemiş
kabul etmemiş mi, nerden biliyosun....

Khaos
15-07-06, 21:50
Türk müzik dünyasi için önemli bi düet olacak.
Güzel olacak...
İkisinide yakışır...

**MegaStarkan**
16-07-06, 01:01
tskler haber icin....
bilmem ama benim icin fark etmez illa olsun demiyorum yani....
belki orhan gencebayi pek dinlemedigimden ....:36_1_21:

EmiLy
16-07-06, 11:34
ben de pek dinlemem orhan gencebayı ama bu düet eminim güzel olur....
ikisi de önemli sanatçılar...

Blg
16-07-06, 19:47
Orhan gencebay böle bişey yok dedi

SEA
17-07-06, 12:40
7 Ağustos da konserdeyim.
İzler size yazarım...