PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ukrayna'nın bir sitesindeki anket!

twilight
29-05-11, 18:04
Arkadaşlar...Ukraynalı bir arkadaşım face book ta bir resim paylaşmış...bir anket resimi bu...
Şöyle soru ve cevap şıkları...
King has dead before 3 years ago.(Kral 3yıl önce Öldü - Michael'dan bahsediyorlar)...
We want from you choose music's prince(Müziğin prensini seçmenizi istiyoruz.)...böyle uzuyor..Şıklar arasında
Ricky Martin % 11
Tarkan % 20
Justin Timberlake % 33
Alexander Rybak %36

Şimdi bana söyleyin...Tarkan'ın hala dünyaca tanınmadığını düşünen var mı?Ricky martin'i bile sollamış... :)

TEVETOGLU
29-05-11, 18:31
Tarkan o anketteki herkesi geçip birinci sırada olmayı hak eden tek sanatçı.

trkn_sry
29-05-11, 18:34
Hahahaytt buda hülya hanıma kapak olsun.

trkntrkn89
29-05-11, 20:02
hadi diğerlerini anladımda rybak ne alaka,tarkan mj olmak zorunda değil ama illa biri olacaksa dansları ve şarkılarıyla en çok tabiki justin olur tarkan ve ricky daha farklı olaylar

secil.06
30-05-11, 11:19
başka şık giyinen her kıyafeti kopyalanan bir starımız yok Türkiye de Tarkan dan başka

DaLy
31-05-11, 22:27
Şu an hepsi dünya çapında eski popülaritesine sahip olamayan isimler..Doğruya doğru.

orhan89
01-06-11, 01:04
Tamam Tarkan dunyada taniniyor bundan tabiki suphem yok... Ama Rybak in birinci oldugu bi anket i ne kadar ciddiye alabiliriz ki?

denizarya
01-06-11, 02:07
keske tarkan gerisini getirseydi bu avrupa acilimimin diye düsünüyorum yadaa 1994 yilinda basladigi gibi ingilizce sarkilara o yillarda cikarsaydii ama bazen de diyorum ki iyiki türkiyede kalmis iyiki bu güzel sarkilari dinleyebiliyoruz....ama bize bukadar güzel türkce sarki verdi bencee bii ingilice single yapip yetenegini göstermelii

twilight
01-06-11, 19:51
Orasi bir Ukranya sitesi ben adamin her yerde az da olsa tanindigini göstermek amaciyla actim bu konuyu :) Alexander ise Rusya Ukrayna'ya yakin bir ülke belki bu yüzden olabilir diye düşünüyorum. :)

orhan89
01-06-11, 22:25
Orasi bir Ukranya sitesi ben adamin her yerde az da olsa tanindigini göstermek amaciyla actim bu konuyu :) Alexander ise Rusya Ukrayna'ya yakin bir ülke belki bu yüzden olabilir diye düşünüyorum. :)

Tabiki senin bu konuyu ne amacla actigini biliyorum ;) Cokta haklisin :) Dedigin gibi buyuk ihtimal Rybak in birinciligi ulkelerin yakinligindan kaynaklaniyordur veya Alaxander Rybak fan club un isidir :))))

SelenYasavul
04-06-11, 18:14
Tarkan birtaneee :)

secil.06
04-06-11, 21:57
şıklık de,mizik de Tarkann