PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Olaylara geniş açıdan bakalım...

twilight
29-05-11, 18:00
17.Kral Tv Video Müzik ödülleri görkemli bir törenle 2 hafta önce düzenlendi.
Ödüllere Tarkan damga vurdu,falan filan...Bunları zaten hepimiz biliyoruz...Peki 9 ödül alan Tarkan'ın ödül gecesi boyunca sahneye çıkmaması ve son ödülünü alırken sahnede her zaman ki kaka kikisiyle ''Canlarım,muck muck'' demesi ne kadar doğru?

Herkes Hülya Avşar'ı suçlarken,ben bir yazar - muhabir olarak her zaman haklının yanındayım.Ve haklı olan Hülya hanımdan başkası değil.
İsterseniz bir on sene evveline gidelim ve,Tarkan'ın yine bir rezaletine bakalım.Yıl 2001,Tarkan Kral Tv gecesinden yine bir ödül alıyor...Yok Amerika'dayım.Yok bilmem neyim,yok hastayım ayaklarına yatıyor.

Ve yıl 2011...Tarkan yine aynı Tarkan...Hiç bir farkı yok...Yıllar önce sayın Savaş Ay demişti ya...Megastar olmuş ama insan olamamış,bazen kızıyorum ama haklı yahu.

Yeni Şafak
Ahmet Adnan'ın Yazısı

TEVETOGLU
29-05-11, 18:09
Biz de her zaman haklının yanındayız.Yani Tarkan'ın. :)

denizarya
29-05-11, 18:18
tarkani nekadar takip ediyorlar ki sanki böyle yorumlarda bulunuyorlar...tarkanin bir kac reportagini..bir kac konusmasini..hayranlarina olan sevgi ve saygisini ..insanlara olan saygisini izleseler keske... nedense halk tarkani sevioo ..sanatcilar tarkani sevip sayiyor ama medya hep elesitrmekte

seyma_tt
29-05-11, 19:41
Tarkanı tanıyamamaları bizim problemimiz değil . ,)

TARQANIM
29-05-11, 20:27
kendi si kabul ediyor tarkan ayni tarkan, hic bir fark yok.. niye ve ne icin degissin tarkan onu oldugu gibi sevenleri varken

İZMİRLİ
29-05-11, 20:55
Tarkan Allah aşkına bir açıklama yap sende saydır şunlara , Tarkan sessiz kaldıkça ben fıttırıyorum, ben onun yerinde olsam kadın-madın demem hülyayı hastanelik ederim!

asltrkn
29-05-11, 22:26
Ödülünü almaya gitmemek rezaletmi oluyor :@ Rezalet buysa,biraz daha geriye gidelim,hülyanın yaşadığı şeylere ne isim takacağız ?

secil.06
30-05-11, 11:16
tek hakklı var Tarkan sanatcamiası kabul etmese de tek haksızlık bu konuyu bu kadar uzatıp sacma sapan yorumlar yapanlar kendilerini haklı görseler de aslın da onlar da biliyor nekadar haksız ve gereksiz olduklarını

ece**
30-05-11, 12:11
...Peki 9 ödül alan Tarkan'ın ödül gecesi boyunca sahneye çıkmaması ve son ödülünü alırken sahnede her zaman ki kaka kikisiyle ''Canlarım,muck muck'' demesi ne kadar doğru?

sen onun "kaka" kikisine kurban ol..ne büyük bi gareziniz varmış tarkana.

secil.06
30-05-11, 19:59
kesinlikle sana katılmıyorum Ahmet Adnan tabi herkez düşünce ve yorumlarını paylaşacak ama ben seninle aynı fikir de değilim

asltrkn
30-05-11, 23:09
Yazı twilight'a ait değil ki,Yeni Şafak Ahmet Adnan'ın Yazısı diye,sonunda belirtmiş zaten arkadaşımız :)

megastarmert
31-05-11, 03:14
Tarkanın insanlığını tartışmak sizin gibi yazarlara ve yorumculara kaldıysa bu ülkede gazetecilikte yorumculukta bitmiş demektir.Kimse kimseyi insanlığıyla yargılayamaz ve suçluyamaz. İllaki bağırmasımı lazım ben şunu yaptım ve yaptırdım diye?Yazarların bu ülkede işi gücü yok bunları yazıyor Tarkan çok haklı bu ülkede ne bir programa çıkılır nede röportaj verilir.