PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Twitter'dan Hülya'ya Tepkiler

seyma_tt
29-05-11, 16:25
Tarkan için ağır sözler söyleyen Hülya Avşar, tepki çekti. Twitter'dan Avşar'a yüklenen ünlüler, "Sen hayatında iki şarkı tutturdun mu?" diye sordu.
Hülya Avşar, geçtiğimiz hafta gerçekleşen 17. Kral Müzik Ödülleri'nde kendisini sahnede bekletip ödülünü almaya çıkmayan Tarkan hakkında ağır sözler söylemişti...

Tarkan için, "Feci saygısız biri! O kim ki, onu böyle havaya soktular? Vergi birincisi mi oldu, yoksa okul mu yaptırdı? Hem yaş olarak hem de Hülya Avşar olarak ondan büyüğüm. Aaaa dangalak! Eşek herif ya! Sen kim oluyorsun da ödülünü almıyorsun dangalak!" diyen Avşar'a, Megastar değil ama bazı ünlüler büyük tepki gösterdi. İşte Twitter üzerinden Hülya Avşar'ı eleştiren ünlüler ve tweet'leri:

Demet Akalın: "Hakaret biraz sert olmamış mı? Sonuçta o Tarkan... Hülya da olsa, var mı hakkı?"

Cem Ceminay: "Hülya Avşar, Tarkan'a '1 metrelik adam!' demiş; çok komik... Sadettin Saran da ona göre herhalde 2 metrelikti."
Furkan Kızılay: "Hülya Avşar, Tarkan'a 'İki şarkıyı tutturdu diye Megastar mı diyeceğiz? Bir şey mi becerdi yani?' demiş. 'Peki sen hayatında iki şarkı tutturdun mu?' diye sorarlar."

25.05.11 12:57

MEDYA RADAR

TEVETOGLU
29-05-11, 16:31
Sessizliğini koruyarak en doğrusunu yapıyor bence Tarkan.

twilight
29-05-11, 17:52
Twitter'ın çakma ünlülerini niye takıyorsunuz ki en güzel cevabı ''I won't talk never.'' diyerek Tarkan verdi. :) Gerisi fasa fiso.

devilscream
29-05-11, 18:30
Tepkiler fazlasıyla haklı
Da cok uzadı bu konuda özellikle Hülya yandaşı yazarların yazıları
da gına vermeye basladı..Tarkan neden haksız olsun ki yapılan şey belli
adı üzerinde "Sürpriz"
Eminim ki eğer Tarkan ödüllerini alsa bu sefer geçmişteki almadığı zamanlara takıcaklardı
Ve yine eminim ki ödülleri alıp ortadan kaybolup pat diye sahneye çıksa
öyle "Sürpriz" mi olur zaten oradaydı biz de yedik denecekti
Tarkan o ödül törenine sahnesi olmasa zaten gelmezdi
Herkesin derdi Tarkan oradaydı madem niye almadı ödülleri şeklinde
Bende diyorum ki Tarkan oraya zaten en sondaki şovu yapmak için geldi
Adım kadar eminim eğer o sahneye cıkacak olmasa zaten gelmezdi ve yine aynı haberler
Tarkan..bu ülkede ne yapsan yaranamayacaksın insanlara
O yüzden en doğrusunu yapıyorsun..Müziğini yapıp sosyal derneklere destek verip başka hiçbir şey yapmıyorsun
Ama öyle bir ülkedeyiz ki..Tarkan iyi müzik yapiyor demiyor kimse..Hülya hanımefendi(sözde) demiyor ki bu adam
şu şu derneklere destek oluyor diye..Söylediği şey vergi,okul vs. vs
Tırı vırı bunlar..Artık gına geldi..Tarkan demişti şarkısında "Beni bilen iyi biliyor" diye
Gerisi hikaye...

secil.06
30-05-11, 11:22
az bile bu dengesizlere reklam filimin de oyna dı diye o da yetmiyo dikkatleri Tarkanla cekdi her yerde dibe vurdu farkın da bile üzülüyorum haline bizim sıtarımız bütün göz alıcılığıyla parlama ya devam ediyo