PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hülya'nın boyu benim bacaklarım kadar"

asltrkn
25-05-11, 09:31
"Türkiye'nin en güzel kadını benim":18:
Keşke sende biraz mütevazi olaydın Tuğba :D

devilscream
25-05-11, 09:51
Mütevazilikten bahseden insan "Türkiyenin en güzel kadını benim" diyor
Tuğba dan güzel bir mütevazilik örneği:D

secil.06
25-05-11, 15:41
"TARKAN'A YAKIŞMADI"
Kral TV'de Tarkan'ın aldığı ödüllerin şaibeli olduğunu öne süren Tuğba Özay, "Tarkan çok başarılı ama kendisini bulunmaz Hint kumaşı sanıyor. İsmi açıklandığında ödül almaya gelmemesi ve finalde şov yapması çok saçmaydı. Bende 2010 yılına damgasını vuran kişi Tarkan değil, Sıla'dır. Tarkan'ın da çok güzel şarkıları vardı. Ama Sıla bence daha iyidi. Tarkan'ın biraz daha mütevazi olmasında fayfa var. Şaibeli bir geceydi. Tarkan'a yakışmadı" şeklinde konuştu.

"TÜRKİYE'NİN EN GÜZEL KADINI BENİM"
Siyasete ilerleyen yıllarda girmeyi planladığını anlatan Özay, "Seçim öncesi çeşitli teklifler aldım. Ama yaşım daha siyasete girmek için çok genç. İlerleyen yıllarda neden olmasın" dedi. Özay, photoshop'lu fotoğreafları çok konuşulan Hülya Avşar için ise şöyle konuştu: "Hülya Avşar'ın yaşı ilerledi. Yüzü hâlâ çok güzel ama vücudu için aynı şeyleri söyleyemem. Boyu benim bacaklarım kadar. Bu durumda photoshop'a başvurması doğal. Türkiye'nin en güzel kadını benim."

KAYNAK:http://magazin.haberturk.com/herkes-bunu-konusuyor/haber/634004-hulyanin-boyu-benim-bacaklarim-kadar

TEVETOGLU
25-05-11, 15:50
Tarkan yeteri kadar mütevazi bir sanatçı zaten.

naki
25-05-11, 15:56
Bu ne dio yaa!!!

ece**
25-05-11, 16:06
böyle her canı isteyen özellikle bunun gibi boyu uzun ama aklı kısa olan tiplerin siyasete girmek istemesİ yok mu deli oluyorum.mazallah !