PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sacit Aslan yazdı: 'Kral TV'nin efendileri!..

asltrkn
24-05-11, 13:47
Sacit Aslan: "Bu olayda sadece, Kral Tv yönetimi ve Sezen Aksu sayesinde, organize ihalesini kapan Emel Müftüoğlu şirketinden başka suçlu yok!.."

Bir geceliğine bile, ödül verdiklerinizden önemli olmayı beceremediniz!..

Günlerdir, Hülya Avşar’ın Tarkan için söyledikleri tartışılıyor...

Bir Allahın kulu da çıkıp, ağzını doldura-doldura gerçeklerden söz edemiyor!..

Bu olayda sadece, Kral Tv yönetimi ve Sezen Aksu sayesinde, organize ihalesini kapan Emel Müftüoğlu şirketinden başka suçlu yok!...

Dünya’nın yakından takip ettiği çok önemli ödül törenlerine bir bakın bakalım, hangisinde bu denli organizasyon hataları ve böyle rezaletler oluyor?..

Olmaz, olamaz!...

O organizasyonlarda "hatır-gönül" işleri çalışmaz, geceye kurallar hakimdir, en büyüğünden en küçüğüne görev alan kişiler sadece kendilerine verilen işi yapar, şahsi istek ve kaprislere prim verilmez...

Bizde böyle mi?...

Koskoca yayın kuruluşları yıllardır, gelecekleri sanki birilerinin iki dudağının arasındaymış gibi davranış sergilemeye devam ediyor!..

Sonuç ise üzücü, çirkin ve yakışıksız konuşmalarla bitiyor!..

Gelelim o rezaletin yaşandığı geceye...

Kral’ın efendileri!...

Albümü 4 yüz bin satmış Tarkan’a ödül vermek için, son fimi 4 milyon kişi tarafından seyredilmiş Ata Demirer’i çağırıyorsunuz, adam lütfedip geliyor, sahneye çıkıp hiç bir şeyden habersiz, zarfı açıp "TARKAAAN" diye anons ediyor ama ödül almak için karşısına, Samsun Demir diye biri!...

Yine, Türkiye’nin önemli müzik adamlarından biri olan, Atilla Özdemiroğlu gibi bir değeri ödül vermesi için sahneye çağırıyorsunuz, o da zarfı açıp "TARKAAAN" diyor ama onunda karşısıda Ozan Çolakoğlu!....

Final sahnesi ise daha da acıklı!...

Sahneye, Tarkan’a ödül vermesi için Hülya Avşar davet ediliyor, kadın neşe içinde gülerek sahneye geliyor ve zarfı açıp "TARKAAAN" diye anons ettiğinde karşında yine nöbetçi Samsun Demir!...

Yahu, el-haya vel-iman!...

Bu insanlar, sizin Tarkan efendiye yaranmak veya reyting uğruna yapacağınız sürprizin mezesi değil!...

Bu insanlar, sizin kurumunuzun maaşlı memuru olmadığı gibi el orağınız hiç değil, olamaz da zaten!..

"Yaaa, beyler böyle bir sürpriz yapacaksınız diye, Tarkan’a ödül vermek için sahneye çağırdığımız bu değerli sanatçıların hiç birinin haberi yok, bu insanlar zarfı açıp TARKAAAN diye anons ettikleri zaman karşılarında başkalarını gördüklerinde orada "asma kabağı" gibi kaldılar" ve siz böyle bir organizasyona imza attınız, ne diyeceksiniz?... Diye soran yok!..

İbrahim Tatlıses canlı yayına bağlanacak diye bir palavra attınız, sonra "doktoru izin vermedi" diye keskin bir "U" dönüşüyle olayı geçiştirdiniz!...

Tatlıses’in kesinlikle bağlanmayacağını bildiğiniz halde böyle bir yalanı neden söylediniz?.. Diye soran da yok!..

Herkes işi gücü bırakmış, Hülya Avşar’ın Tarkan’a söylediklerini konuşuyor...

Yahu, "gemi batmış, sandal arıyorsunuz"....

Hülya Avşar, yediği zokanın açısını daha yeni, yeni hissediyor!...

Böyle alınan yaralar, aynen "mermi yarasına" benzer, mermiyi yiyen sıcağı-sıcağına anlamz, acısını sonradan hisseder!...

Hülya Avşar’ın şu anda ki durumu da aynen böyle, aldığı yaranın acısı daha yeni-yeni çıkıyor!..

Hülya Avşar ve diğer sanatçılar gerçekten çok sabırlıymış gerçekten...

Hülya Avşar, az bile söyledi!...

Ayrıca söylediklerinin tamamı her ne kadar Tarkan’aymış gibi gözükse de 4/3 Kral’ın efendilerine gidiyor...

Hülya Avşar’ın, yerinde olsaydım "kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla" taktiğini kullanmaz, açık-açık size de gerekeni söylerdim!..
Sacit Aslan
http://www.sacitaslan.com/medya-sacit-aslan-yazdi-kral-tvnin-efendileri_40668.html

MARY JANE
24-05-11, 14:06
hülya avşara değerli sanatçı diyenin gerçekten aklıyla zoru var. yalnız bu sözler hiç kzım sana söylüyorum gelinim sen anla tarzında değil. direkt tarkan hedef alınarak söylenmiş. kral tv ile zoru yok bu kadının. videoyu izlese bence bu yazıyı yazamazdı.
bu bir kere sürprizdi. bunu anlamak istemeyen özürlülere yapacak bişey yok gerçi. hadi diyelim ortada sürpriz yok tarkan kendi isteği ile çıkmadı yinede bu kadar ağır hakaretler etmeye kesinlikle hakkı yok. ödül vermek için sahneye çıkanlar adım gibi eminim sahneye çıkamayacağını biliyorlardı. hiç boşuna dansöz gibi kıvırmasınlar.
unutmasınlar hakaret sahibine aittir. "birini işaret edip hakaret ettiğinzde bir parmağınız onu gösterirken geriye kalan üç parmağınız sizi gösterir." ben sözü çok severim. aslında herkes kalbini bir şekilde gösteriyor.

secil.06
24-05-11, 17:18
sanatcı var sanatcı var her önüne gelen sanatcımı ya eskilerin Türki filimin de kalmış kendi hatırlatmaya yer arıyo yaşlandı artık kabul edip sus köşesine otursun