PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Halktan büyük tepki...

HakanÇelik
23-05-11, 19:19
Derya Öz
Sen ne yaptın .O göbek atıp bir yerlere geldiyse sende popolara vurup ne yapmaya çalıştın...Önce kendine bak..ona saygın yoksa hayranlarına olsun..ne kadar gocundun böyle..asıl sen kimsin..

Er Kanbu arada cüce olanlarada bayagi bir hakaret etmis oldun bravo yani, saygisiz sanatci buna derim iste

Günay ŞahinHülya Avşar'ın neresinin Tarkan'dan büyük olduğunu tüm Türkiye biliyor. Kimin albümünün kaç sattığı ortada. Sırf gündeme gelebilmek için böyle sokak ağzı ile konuşmak klasik Hülya Avşar tarzı. Allahaşkına kim seviyor bu kadını Türkiye'de. Biri çıksın da ben Hülya Avşar'ı çok seviyorum desin...

Cumali EkenlerYEDIRMEYIZ TARKAN'I BASTI BACAKLARA.

AylinASIL SAYGISIZ SENSİN HÜLYA HANIM ŞÖYLE GEÇMİŞİNE BİR GÖZ AT TERBİYESİZ SÖZDE SANATÇİ

CakabooTarkan'a kimsin demişsin yaa hülya sen bi zavallısın...
Tarkanın kim olduğunu ve senin ne olduğunu kim olduğunu bilmek istiyorsan şu yorumları okumanızı tavsiye diyorum.. Cevapların altından kalkabilir misiniz bilmem :)))

Levent TraşTarkan'la senin aranda dünyalar kadar kalite farkı var...Boş konuşuyorsun.

Norveç'ten Portekiz'e, Çek Cumhuriyeti'nden Rusya'ya kadar birçok ülkede tanınan, Güney Amerika ve Kuzey Afrika ülkeleriyle bağlantıya geçmeye hazırlanan uluslararası Türkiye adına tek yıldız oldu. Avrupa basınında artık "Türk tatlısı", "Boğaz'ın yakışıklısı" gibi başlıklarla anıldı. 1999 Word Music

SimbatHülya Avşar da kim oluyor.. Ne oyunculuk var Ne de ses.. Reklamlarla bir yere gelmiş bir kadın.. Tarkan'a söz söylemek ona mı kaldı...

Misafirtarkan sessizliğiyle dövüyor hülya da hala dövünüyor.

Yorumları okumak isteyenler

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/05/23/odul-veremedi-agzini-bozdu

http://haberyorumlari.hurriyet.com.tr/yorumliste.aspx?HaberID=17852750&PageNo=2

http://magazin.haberturk.com/yorumlar/yorumliste/633231/13

denizarya
23-05-11, 21:07
dogru yorumlar var yazilanlarda....hülya avsar anlamak istemiyor yaa...kral tv tarkanla böyle anlasti..sürpiz olsun..heyecabn duyulsun diye böyle olduu iste...asi üstünde show yani...her ödülünü alamazzz...ayrica tarkani sa<gisizikla nasuil suclar yaa...adamin konusmasini duymadi dinelemdi mi ya

secil.06
23-05-11, 21:08
harika bir haber tabiki kimse bu sacmalıklara tepkisiz kalmayacak halk en güzel cevabı vermiş

trkn_sry
23-05-11, 21:10
Bazen susmak en büyük cevaptır.
Sizde o kadına susarak en büyük en güzel cevabı vermiş olursunuz.
Bizler o kadını ciddiyer alıp cevap vermeye devam edersek kendini önemli saygın birisi sanacak cevap vermeyelim o zaten sinirinden çatlar.

gizem-akkaş
24-05-11, 13:17
asıl hülya sen kmsn be Tarkan süprizini yaptı bu şeklde yapmak istemiş çokta güzel oldu halkta tepkisiini verir tabi haksız yere yine laf atıolar çnkü yine çekemiolar çnkü yine kıskanıyolar ama tarkan yine büyüklüğünü gösterip sessiz kalıo saygısızn kim oldğu belli

tarkan_mania
24-05-11, 13:36
bende yazdım oraya hıh! verdim cevabını hulyanın :7:

MARY JANE
24-05-11, 13:48
millet tarkan sataşmak için sebep arıyor. bunu bir kez daha gördük. bu süprizi başkası yapsa ağızlarını bile açamazlardı. bu olaydan nemalanmak isteyen ya olumsuz yazılar yazıyor yada direkt olumsuz konuşuyor. ama şunu unutmasınlar ki tarkanın arkasında onu gerçekten sevenleri ve dostları var. bunlar tarkan için faydalı. dostunu düşmanını tanıyor. şimdi tarkanı yerin dibine sokmaya(soktuklarını zannediyorlar) çalışanlar gün gelecek kendileri girecekler oraya. keskin sirke küpüne zarar demişler. o küp kırıldığında kendilerinden eser bile kalmayacak.
ayrıca aşağıdaki twitter hesabının sahibi hülya yavşar ile konuşma tenezzülüne girmiş programın bişeyi ama bilmiyorum. bu önemli değil zaten önemli olan şu: tarkanın dava açacağını söylüyor. tarkan değil avukatları konuşacak diyor. umarım doğrudur. tarkan yine konuşmasın ama bi hakaret davası iyi gider bu kadına. davayı açsın şöyle içimin yağları erisin, sinirlerim alınsın.

http://twitter.com/#!/selcukozdemir

SESA
24-05-11, 13:50
Tarkan bugüne kadar tüm eleştirilere susarak en güzel cevabı verdi çünkü haklı sadece kendi işine bakıyor diğerleri de egolarını onun üzerinden tatmin etmeye çalışıyor

secil.06
24-05-11, 17:23
Tarkan'la senin aranda dünyalar kadar kalite farkı var...Boş konuşuyorsun.
cok güzel ve yerin de bir söz katılmamak mümkün mü