PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sesimin sırrı buzlu su

secil.06
23-05-11, 15:06
Ünlü şarkıcı Sibel Can "Sahneye çıkmadan önce mutlaka buzlu su içerim" dedi ve ardından espriyi patlattı: Ama sesi olmayan sanatçı dostlar, beni örnek almasınlar! Seslerini tamamen kısmasınlar!
Ünlü sanatçı Sibel Can; son albümü 'Seyyah'ın ilk konserini, Kıbrıs'taki Colony Otel'de verdi. Birbirinden hareketli şarkılarıyla izleyicileri coşturan Can; "Sahne öncesinde özel bir hazırlığınız var mı?" sorusuna esprili bir yanıt verdi: "Buzlu su içerim. Sesimin sırrı budur! Ancak buzlu su olayını, her şarkıcı arkadaşıma tavsiye etmem. Sesi olmayan arkadaşlar; beni örnek almasın. Sonra seslerinin tamamen kısılmasını istemem!" Yeni albümünün ilk klibini Bodrum'da çekeceğini belirten şarkıcı, "Parçanın sahibi olan Kenan Doğulu ile birlikte kamera karşısına geçeceğim. İlk kez bir sanatçı dostumla klip çekeceğim için çok heyecanlıyım" diye konuştu.

ÖDÜL TARKAN'IN HAKKI
Can, bazı sanatçıların, Kral TV Müzik Ödülleri'nde 8 dalda ödül alan Tarkan'a tepki göstermesiyle ilgili "Tarkan hem geçen yıla, hem de bu yıla damgasını vuran bir albüm yaptı. Şarkıları dilden dile dolaşıyor. Kimsenin Tarkan hakkında konuşmaya hakkı yok! O almayacak da, kim alacak?" dedi.

kaynak:http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/05/23/sesimin-sirri-buzlu-su

TEVETOGLU
23-05-11, 15:10
2010 yılının en çok satan albümü Tarkan'ın albümü.Kimse bunun farkında değil galiba.

Bamboo
23-05-11, 15:54
O almayacak da, kim alacak?" Ne kadar doğru demiş en sonunda akıllıca bişleyler söyleyen biri var, sağolsun sibel can.. ''O almayacak da, kim alacak?" sanki ülkemizde bi sürü justin timberlake yada yeni yeni tarkanlar varda biz göremiyoz.. komikler ya..

secil.06
23-05-11, 16:20
artık öül gecesi tekrar tekrar izleyin diyorum ben

tarkan_mania
23-05-11, 16:23
Seviyorum bu kadını, çok güzel yorumlamış..
bazıları gibi fesat değil. yüzüne gülüp ardından bir sürü laf söylemiyor insanın..
Helal olsn..
Sibel Can'a Sevgilerimizle...:41:

secil.06
23-05-11, 21:14
sonun da sanat camiasın dan biri de duruma sesiz kalmadı ağzına sağlık Sibel Can