PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Havada kan kokusu

asltrkn
23-05-11, 02:25
Hülya Avşar, Kral TV gecesinde ödül almaya gelmeyen Tarkan’a patladı. Avşar, kavgada düşmana bile söylenmeyecek sözlerle, “Dangalak”, “Bir metrelik adam”, “Eşek herif”, “Onu boğabilirim” gibi ifadelerle Tarkan’ı bombaladı

* Tarabya’daki bir restoranda önceki akşam yemek yiyen Hülya Avşar, mekan çıkışında Tarkan’ı yaylım ateşine tuttu. Kral TV Müzik Ödülleri’nde Tarkan’a ödül vermek için sahneye çıkan ancak sanatçı ödülünü almaya gelmediği için şoke olan Avşar Kızı, verdi veriştirdi.

Hülya Avşar, Tarkan hakkında şu sert ifadeleri kullandı:

* Bugün bir gazetede çıkan “Adam değil” lafını demedim ama çok saygısız, feci saygısız. Tarkan’ın böyle bir hakkı yok. Ben kalkıp ona böyle bir jest yapıyorsam gelip ödülünü alacak. Tarkan kim pardon? Nasıl böyle bir havaya soktular? Vergide birinci mi oldu? Okul mu yaptırdı?... Kendime kızıyorum o saygısıza ödül vermeye gittiğim için.

* N’oluyoruz be, kim be bu! Aaa kim be bu!

* Ohh, içimde ne varsa döktüm hazır sizi yakalamışken, boğabilirim bile onu! Şu anda sakın karşıma çıkmasın. Bir metre boyunda sadece göbek atıyor diye bu kadar havaya girmesin.

* Hem yaşça, hem de Hülya Avşar olarak ondan büyüğüm. Asena’ya daha çok saygı duyuyorum. Aaa dangalak! Çok sinirliyim, eşşek herif yaa! Sen kim oluyorsun da ödülünü almıyorsun dangalak! Bana sakın Tarkan’ı sormayın, Allah’ın bir metrelik adamı!
MESUT YILMAZ-Milliyet
http://www.magazinci.com/icerikler/magazin/havada-kan-kokusu_30082.html

starzu
23-05-11, 02:34
:7:* Hem yaşça, hem de Hülya Avşar olarak ondan büyüğüm.
küstahlıkta kendini bile aştı bu yılın küstahlık ve en saygısız ödüllerini almaya hak kazandı bak sende iki ödül kazandın hadi sus artık:7:

xurush'nine
23-05-11, 03:08
Seviyyesiz, kedini bir sey zanneden ukala!

asltrkn
23-05-11, 04:01
İyi ki bir okul yaptırdın,nerdeyse kahraman ilan edeceksin kendini...

bounce
23-05-11, 04:13
Öncelikle belirteyim ki Tarkan benden uzun..

Ekşi Sözlük'te bi yazar demek ki hissetmiş Hülya Avşar'ın ne diyeceğini 3 gün önce bakın ne yazmış.
daha dün gece miami'deki dünyanın sayılı kulüplerinden biri olan mansion'da bildiğin en kalabalık saatlerden birinde şımarık çaldı, belki orada birlikte öpücük attığımız yüzlerce insanın hiçbiri Tarkan'ı tanımıyordu ama daha ikinci nakaratta yakalandılar şarkıya... sen kalk şimdi bu adama overrated(fazla şişirilmiş) de...

Hülya Avşar kayışı koparmış.. Eğer Tarkan saygısızlık yaptı deseydi kimse bişey diyemezdi.. empati yaptığımda ben ödül vermeye geliyorum Tarkan içerde olmasına rağmen gelmiyorsa kırılırdım. Ama kendisini haksız duruma düşürdü.Hele ki Ajda Pekkan'ı Tarkan'dan üstün gördü ya bitmiştir..

ozkan49
23-05-11, 04:14
Ne kadarda seviyesiz biri bu Hülya yaa.. Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın onu.. Aslında ne yalan söyleyeyem bende isterdim Tarkan her ödülünü keşke kendi elleri ile almaya gitseydi diye ama diğer yandan yinede hak veriyorum sonuçda bir star olarak kendini düşürmüş olurdu, her ödülünü kendi almaya gitseydi bu seferde haberlerde 'Megastar, Mega enayi!' haberleri yaparlardı, starlığını korumuyorda her yere gidiyor, bi Beyaz Show'a gelemedi ama o da olur yakında diye..

En iyisi bırakalım, Tarkan zaten zeki bir erkek, işini biliyor.. Kıskanıpda kötüleyenlere de alışkınız zaten, Hülya Avşar bu stresi ile anca kendi başını yer tabi şimdilik daha farkında değil :D

Bizim Tarkan'ımız güçlü, kuvvetli, onun bunun sözlerini kafasına takmaz:)

tarkan_mania
23-05-11, 12:28
kendini bilmeden konuşmuş durmuş!
Biri bu kadını sustursunn...

hilfa
23-05-11, 12:42
bir söz vardır "it ürür kervan yürür" gerisi boşşşşş

MARY JANE
23-05-11, 13:54
tarkan gerçekten dava açmalı bu terbiyesiz kadına. hala sinirliyim. onu sevemedim sevmeyeceğim. nefret etmemin tek nedeni patavatsız olması. ama bu patavatsızlığı da aştı. vallahi yazıklar olsun. diyecek başka söz yok. daha düne kadar tarkanı yere göğe koyamıyordu. şovun bir parçası olduğu için çıkmadı diye mi saygısız oldu. halk kimin kıskanç ve saygısız olduğunu görüyor.
YAZIKLAR OLSUN HÜLYA AVŞAR... YAZIKLAR OLSUN HÜLYA AVŞAR... YAZIKLAR OLSUN HÜLYA AVŞAR...

TEVETOGLU
23-05-11, 14:01
Tarkan, yardımlarını gizli olarak yapıyordur zaten. :))

secil.06
23-05-11, 16:10
hakaret davası acmalı bence Tarkan