PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hülya avsar tarkan hakkinda !! SIMDIII Fox tv de

denizarya
23-05-11, 00:54
suan fov tv de magazin programinda sürekli reklamlari dönüyro az sonra diye..tarkan icin yapailan yorumlar gelecek..tabi hülya avsarin sert diye nitelendirilen yorumlarida

secil.06
23-05-11, 01:06
pes yani diyecek söz bulamıyorum

denizarya
23-05-11, 01:20
bu arada sibel can tarkan icinn o bir numara..var mi ondan baska =?? diye dedi :)))

asltrkn
23-05-11, 01:35
Cumartesi Sürprizi'nde Sezen Aksu röportajının daha detaylısını vermişlerdi.Tarkan'la 2 dk.da bir tatil planı yapıyoruz biz,hatta bir tane daha yaptık,yakında kısa bir tatile çıkıyoruz dedi.Muhabirler sordu falan nereye gideceksiniz diye,söyleyeyimde orayada gelin falan demişti :))

denizarya
23-05-11, 01:57
arkadaslar hülya avsarin dediklerini dinledinizmi..cidden sok oldum ... cok ama cok ileriye gitmis..hakaretler ettii...hülya avsari kiniyorum !!

au13
23-05-11, 02:01
ben hayla shokdayim inananmiyorum bu ne? kalbim duracak :13::13::13:

worldstarrr
23-05-11, 02:02
tanju çolagı ıbrahım tatlısesı hatırlatmak ıstıyorum ona şimdi gidip evli adamla baban kadar adamla cıktıgın günleri ne cabuk unuttun demek ıstıyorum suratına yüzüne evet bunu cok ıstıyorum o gazetecilere gıdecegım evını bulup ona tanju colak evlıyken yaşadıklarını soracagım ne cevap verecek ..... noktalı yerlerı dolduramıyorum ban yerım diye

denizarya
23-05-11, 02:08
ben cidden cok sasirdim...ben hülya avsarin tarkan sevdigini saydigini saniyordum...amaa konusmasi cok sert yaa...cok kizdim hülya avsara kiniyorum..cok ama cok yanlis düsünüyor

worldstarrr
23-05-11, 02:10
neyini kınıyorsun evlı erkeklerın mezesi birine sende ya kendı yedıgı haltları hatırlatcam ben ona butun face twit heryerden beklesin o

özlemmis
23-05-11, 02:17
tarkan bence hemen mahkemeye vermeli o nasıl hakaretler haddini hiç bilmiyor

starzu
23-05-11, 02:20
tarkanın hakaret davası açmasını bekliyoruz artık bukadar lafın altında kalacak değil

worldstarrr
23-05-11, 02:25
evlı adam mezesi...

özlemmis
23-05-11, 02:32
yönetimden arkadaşlar tarkan ne düşünüyor acaba bir fikriniz varmı

MEGASTARİX
23-05-11, 12:28
terbiyesiz ahlaksız edepsizzzz asıl sen kmisin sen naptın şimdiye kadarda böle konuşuyosun arkadaşında dediği gibi mezeden başka hiç bişey değilsin ve biyerlerede o sayede geldin. hem diyo tarkan naptı yurt dışında bizi temsil ediyo diyolar banane diyo şunu yaptı diyolar banane diyo ozmn niye soruyosun edepsiz asenaya daha çok saygı duyuyomuş normaldir çünkü ikiside aynı adamın mahsülü olduğu için.

tarkan_mania
23-05-11, 12:33
Bunada susarsa bişey demiyorum artık Tarkana :S
nerdeyse ben dava açacm kadına okadar sinir oldum ya!!

TEVETOGLU
23-05-11, 14:25
Biz onun nasıl bir insan olduğunu biliyoruz bu da bize yeter. :)

Bamboo
23-05-11, 16:35
tarkan yine susacaktır.. susacak ve bu olaydan yine büyüyerek çıkacak hülya ise eğer biraz vicdanı varsa tarkanın bu olayda suçu olmadığını öğrendiğinde utanacaktır tabii on da utancak bi yüz varsa..

secil.06
23-05-11, 21:12
kesinlikle hakaret davası acmalı bence

worldstarrr
24-05-11, 04:07
hülya avşar sen bize tatlısesle 2 3 sene aynı evde nası yaşadıgını evlı tanju colakla nası ask yaşadıgını bunları kızına 1 anlat kızına tanju evlıyken onla aşk yaşadıgını anlat bende tarkanı savunmıcam söz bunlarıda senın yuzune solıcem organızatörlere gıdıecem tnt bınasına konuk olarak bunları ona soylıcem 1 reklam arasında.

arau
24-05-11, 11:47
röportajda tarkan kim?? sezen'den sonra çıkacak demiş, peki sen kimsin?? ibrahim tatlıses'den sonra çıktın.. ayrıca o zihniyet 80'lerde kaldı .. ilerle biraz..... (gerçi sen gerilemeye başladın ya neyse)