PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye bu röportajı konuşacak; Hülya Avşar, Tarkan'a "dangalak" dedi?

asltrkn
22-05-11, 18:51
Gündemi sarsacak röportaja sadece "Süper Kulüp" imza attı.

Sadece magazin dünyası değil tüm Türkiye bu geceden itibaren bu röportajı konuşacak.

Hülya Avşar, Kral TV gecesine katıldığı halde sanatçıların elinden ödül almayarak büyük tepki çeken Tarkan'la ilgili "Süper Kulüp" mikrofonlarına zehir zemberek açıklamalar yaptı.

Kimseyle ilgili bu kadar sert açıklamalar yapmayan Hülya Avşar'ın Tarkan'la ilgili söylediklerini izlerken şoke olacağınızı garanti edebiliriz.

Zira öfkeden deliye dönen Avşar Kızı, Tarkan için; "Dangalak", "Bir metrelik adam", "Eşek herif" gibi hakaretler savururken kendisini bir an bile olsun frenlemiyor.

Olay röportaj bu gece 23.30'da FOX'ta "Süper Kulüp"te ekrana gelecek.

İşte program tanıtımı;
http://www.habershow.com/v4/20913-turkiye-bu-roportaji-konusacak-hulya-avsar-tarkan-a-dangalak-dedi

~LüTFü_
22-05-11, 19:07
yuh artik millet iyice kafayi yemis....
cok ayip ya herkez kendini kaf daginda görüyo
kimsenin kimse hakkinda böyle konusmaya hakki yok bence....

starzu
22-05-11, 19:09
bu kadın kendini ne sanıyor ya saygısız,küstah,seviyesiz insan kurban ol sen o bir metrelik adama onun yarısı olda görelim seni

sukranuzal
22-05-11, 19:25
her ne olursa olsun kimse kimseye hakaret edemez ki ortada büyütülecek bi durum yok . böyle yaparak sadece kendilerini küçültüyolar.

canavar20
22-05-11, 19:31
Tarkan buna cevap bile vermez herhalde.

ercn
22-05-11, 19:36
tarkan insallah bu laflardan sonra sevgı çıceklerımı yolluyorum fln gıbı bı tavırda bulunmaz umarım.Altta kalmayıp lafı koyması gerekıyor haddını bıldırsın..Agır sözler soylenmıs tarkana ılk defa.

denizarya
22-05-11, 20:03
iste bukadarina inanmam...kesin saka yollu demistir " esek erif " diye fln..hülya avsar tarkani cok sever..fox tv nin magazini zaten böyle abartmaya olay yapmayi sever

The One
22-05-11, 20:05
Ya. Ne demeli şimdi bu kadına ? Yıllar önce Hülya Avşar Show'da yapmadığı kibarlık yokken, yıllar geçtikçe bir garipleşti. Şimdide bu hakaretler. Ama iyi olmuş söylediği gerçek yüzünü gösterdi. Tarkan umarım bundan sonra tavrını belli eden bir konuşma yapar hatta mahkemeye verir. Umarım...

özlemmis
22-05-11, 20:09
bu sözlerden sonra bence tarkan hülya avşarı kesinlikle mahkemeye vermeli.

kartales26
22-05-11, 20:19
tarkan'ın bu söylenen saygısız kelimelere cevap vermemesi gerekir.Tarkan'ı tanıyorsak zaten cevap da vermeyecektir.Bu kadın baktı ki show programı tutmadı ratinglerde yerlerde sürünüyor her zamanki gibi yine gündem peşinde baktı kime sataşabilirim Tarkan'ı seçti herkes gibi...Hiç bir başarısı olmayan böyle insanların hala Türkiye'de belli yerlerde olması gerçekten çok şaşırtıcı.Şarkıcı desen ses yok tv programcısı desen başarısız sinema oyuncusu desen şimdiye kadar oyunculuk anlamında hiç bir ödülü yok,sinemada akla gelen tek film ve sahne Berlin in Berlin yazık acıyorum böyle insanlara

özge
22-05-11, 20:40
Galibaa Tarkanı show programınaa çağırdı Tarkanda çıkmak istemedi birde üstüne kral tvde ödül verdi almaya gelmeyincee kuyrukk acısı çektii ne yapsınnn kadıncağızz :):))Tarkan gelseydi elinden ödül alsaydıı çevreyee hava atsaydıı garibimm bunları yapamadı tabiii :))

asltrkn
22-05-11, 20:51
Hazımsızlığın da bu kadarına pes ! TARKAN'a adam olmayı unutmuş diyen,bu saygısızca lafları eden hülya avşarı İNSANLIĞA DAVET EDİYORUM...

TARQANIM
22-05-11, 21:02
hic beklemezdim hülya avsardan normalde sivriligni begenirdim ama bu gercekten yanlis oldu..tarkan susarak mahkemeye bile vermeden büyüklügnü yine göstersin iyce cildirsin hülya hanim

pdrlütfiye
22-05-11, 21:17
ben de şakadır diye düşünüyorum ama umarım gerçekten de öyledir. çünkü tarkanın hülya avşarı, hülya avşarın da tarkanı sevdiğini biliyordum. umarım bu sözler şakadan öte şeyler değildir. yoksa bu kadını boykot eder ve ne olursa olsun bi daha hiçbir şekilde izlemem onu. :(

emrecoll
22-05-11, 21:30
Oyunculuğu,sesi,sunuculuğu hepsi birbirinden berbat olan bir insan nasıl oluyoda ülkemizi yurtdışında en iyi şekilde temsil edip,milyonlarca dolar verip yapamayacağımız reklamı yapan bir sanatcıya tarkan' a bu sözleri söylüyor ve bu insan güzelliğinden(oda eskidendi)başka hiç bir meziyeti olmayıp trilyonlar kazanıyor içime sindiremiyorum!!bu insana prim yaptırmamak adına ciddiye almamak lazım ta ki kaybolup silinene kadar!!

İZMİRLİ
22-05-11, 21:48
Çok ağır konuşmuş, kesinlikle Tarkanın dava açması lazım...

aylin_23
22-05-11, 22:02
eger dava açmazsa pes yanı dıyorum

MEGASTARİX
22-05-11, 22:04
ahlaksız terbiyesiz izansız yaratık sen haddini bil asıl sen tarkanın tırnağı olamadın olamazsında kıytırık 2 şov programından 3-5 işe yaramayan filminden başka neyin var kariyerinde de tarkana dil uzatabiliyosun

MEGASTARİX
22-05-11, 22:06
asıl insanlar seni çok havaya soktu sen git kendi akranlarınla oyna gülben vs. hadi bakıyım

denizarya
22-05-11, 22:16
bence saka yollu demsitir..inanmiyorum bukadarina...esek herif diyecek degil herhalde..ancak saka yollu olur

worldstarrr
22-05-11, 23:59
evlı adam baban kadar adam hangısını sayım hangı yemedıgın halt kaldı ki

secil.06
23-05-11, 01:06
anlaşılan yeni bir albüm yada program yapıyo yanlış adresle dikkat cekmeye calışıyo yazık

HakanÇelik
23-05-11, 01:25
E bu kadarı da olmaz artık. Hülya Avşar'ı terbiyesizliğinden dolayı kınıyorum. Tarkan bunun gibilerle bir olmaz...

xurush'nine
23-05-11, 01:36
Gercekten soylediyse, cok ayip.Kisakndigini bu kadar net belli etmemekte fayda var.
Bir de Tarkan'i sevenler (pardon seviyormus gibi yapanlar) listesinden, olmadi ama, - gozden dusmekten baska bir sey getirmez bu tavir Hulyaya.

asltrkn
23-05-11, 01:57
Of of oooff,daha neler söylemiş küstah !

starzu
23-05-11, 02:16
anlıyamadığım olayın üstünden 5gün geçtide şimdi niye delilenip bağırıp çağırıyor dansözgibi kıvıırmışta bi metrelik adammışta,asenaya daha çok saygı duyuyormuş fanla filan sinirden kuduruyordu resmen

ece**
23-05-11, 12:40
keşke sibel can verseydi tarkan'ın ödülünü..en azından o durumu anlardı.

tarkan_mania
23-05-11, 14:12
ilk tvde gördüğümde abartıyolar , şakadır kesin fln dedm ama değilmiş.
haddini aştıkça aşmış! bu kadına gıcık oldm iyice !!

TEVETOGLU
23-05-11, 14:14
Dünyanın en düşünceli insanı olan Tarkan'a böyle kelimelerin söylenmesi beni çok üzdü.

zeliha
24-05-11, 00:34
bu kadın azmış gene:)) en yakın zamanda koca bulsun kendine:D adam bi daha bi daha sahneye mı çıkıcaktı..bunu aklı kesmeyecek kadar aptal olmadığına göre tarkanın ödülleri gölgelensin zaten hep sen konuşul hulya dimi..canın rahat etsın..ortaya bi çamur atsın hemen gündeme yerleşsin ne kada şeytansın bi bilsen..sen de yap böle albumler tabi sesine makinalar da yetmez makinayı da bozarsın sen:D De hadi buyur al da görelim sen yüzsünsün koştura koşturakim verirse gider alırsın.D:D anca afkurursun böle..kenar ünlüler bulvarı dilberi, insan müsveddesi...attırıyon insanın laz damarını

KelebeQ
24-05-11, 03:44
Az önce izledim videosunu. şaka gibi. nasıl saldırıcağını şaşırmış ve öylesine saçmalamışki inanılır gibi değil.. aslında mahkemeye verilir ama muhattap dahi olmamalı. olmaz da zaten. rezil etmiş kendini. o yeter.

secil.06
24-05-11, 10:25
malesef izlen di herkez şok olmakla kalmadı öfkelendi de artık Hülya falan mazi olur bu kadar tepki den sonra

TorNadO
24-05-11, 11:20
Tarkan umarım tek kelime etmezsin Şu....... kadına
Bırak ne hali varsa görsün,insanlıktan nasibini almamış birine sözünü laik görme.

denizmavisi
25-05-11, 22:56
bir insanın birisine laf söyleyebilmesi ya da eleştirebilmesi için önce dönüp kendisine bakması lazım, heralde Hülya unuttu bunu,kendi ne şekil bişey ki Tarkan'a laf ediyor...orasını burasını açarak bir yerlere gelmiş nerden geldiği belli seviyesi düşük insanlardan biri o yüzden laflarına dikkat edip bir daha böyle saygısızlık etmemeli Tarkan'ın da dediği gibi maalesef al elmaya devamlı taş atıp kıskanıyorlar işte...çatlasınlar ne diyelim...

fantin
26-05-11, 03:33
Bunca sene Tarkana hep savaş açtılar.İleri geri konuştular.Bunlar çok hafif bile.Sen yıllardır 1 Numarayı kimseye bırakmazsan bu tür kıskançlıklara fesatlıklarada maruz kalırsın. Hülyayı ve diğerlerini mazur görmek gerek.Yıllarca yakalamaya çalışmak ve bir türlü yakalayamamak kolay olmamalı. Tam bitti derken adam küllerinden doğuyor ortalığı kasıp kavuruyor. Onlar için sinir bozucu bir durum.İyiki varsın kral.Sen çok yaşa.Başarı neymiş herkese öğretiyorsun :))

secil.06
26-05-11, 11:48
reklamlar da boy gösteriyo bide show programı yaparsa şimdi den Tarkanın adıyla dikkat cekiyo tabi cekememzlik de var