PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Ersoy ile kucak kucağa!

asltrkn
22-05-11, 11:27
'Tarkan ile kucak kucağa göz göze fotoğraflar çektirdik.'
Bülent Ersoy Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından sahne aldığı Günay Restoran'da görüntülendi.

Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından sahne aldığı Günay Restoran'da görüntülendi. Ayakligazete.com'un haberine göre, sahneye beyaz ve bol taşlı bir kıyafetle çıkan Bülent Ersoy, 'Kıyafetiniz gelinliği andırıyor, yakın bir zamanda evlilik mi var?' sorusuna, "Allah söyletiyor sanırım, neden olmasın sağlıklı bir kadınım." diyerek cevap vererek kendisinden 38 yaş küçük sevgilisi Berk Yılmaz ile evlenebileceğinin sinyallerini verdi.

Haziran'ın 9'unda yeni yaşına girecek olan Bülent Ersoy, doğum gününü kutlamayı sevmediğini açıkladı. 9 Haziran'ı sıradan bir gün gibi geçireceğini de sözlerine ekledi.

SÜPERSTAR İLE DİVA KUCAK KUCAĞA!

Yeni albümünün okumasının bittiğini de sözlerine ekleyen Bülent Ersoy, 2 gün önce Tarkan ile birlikte olduklarını ve sabahın ilk ışıklarına kadar stüdyoda okuma yaptıklarını açıkladı. En son 'Hain' şarkısını birlikte söylediklerini de sözlerine ekleyen Bülent Ersoy, "Stüdyoda Tarkan ile kucak kucağa göz göze fotoğraflar çektirdik. Benim şarkılarımla büyüdüğünü söyledi, çok mutlu etti beni." diyerek Tarkan'dan duyduğu övgülerin kendisini sevindirdiğini açıkladı.

Bülent Ersoy geçtiğimiz gün Kral Tv Video Ve Müzik Ödülleri gecesinde 9 tane ödülü göğüsleyen Tarkan'ı stüdyoda tebrik ettiğini de açıkladı.

TARKAN'A DİVA ÖPÜCÜĞÜ!

Okumalarının 2 gün önce bittiği yeni albümü için fotoğraf çekimi ve klip çekimi yapacağını ve yeni albümüyle müzik piyasasına bomba gibi bir giriş yapacağını açıklayan Bülent Ersoy, "Ben zor beğenen bir kadınım, biraz vıdı vıdıcıyım ancak Tarkan beni de geçti, 'Divam bunu şöyle mi yapsaydık, şurayı bir daha okuyalım mı Divam' dedi sürekli. Dedim ki 'Anam bu beni de geçti, fevkaladenin fevkinde vıdıcı çıktı' olacak iş değil ancak kulağı çok iyi duyuyor. Bir yer vardı rahatsızdım oradan, dedi ki 'Çok affedersiniz şurası size nasıl geliyor' dedim ki 'Senin kulağını öpeyim' kulak hassasiyeti çok önemli ve onu hissetti. Öptüm onu yanaklarından 'Senin kulaklarını seveyim' diyerek." şeklinde yaptığı açıklamayla Tarkan'ı biraz kızdıracak gibi görünüyor.

Ayakligazete.com .
http://www.gercekgundem.com/?p=373186

trkn_sry
22-05-11, 11:51
Hahaha bulmuş tabi tarkan' ı fotoğraf da çektirir öpeeerde.

TARQANIM
22-05-11, 12:01
aman tarkan dikkat cok durma o kucakta göz koyar falan kaptirmayalim tarkanimizi

trkn_sry
22-05-11, 12:04
Kadının zaten kendinden küçük erkeklere zafıı var tarkanı kaybetmeyeliiim .:4:

asltrkn
22-05-11, 12:43
'Anam bu beni de geçti, fevkaladenin fevkinde vıdıcı çıktı' :)) 'Senin kulağını öpeyim','Senin kulaklarını seveyim' bende bendeeee:4:

denizarya
22-05-11, 14:55
tarkan cok titizdir isindee...bülent ersoy cok zor begenir..tarkan hakkindaki bu güzel yorumlari sevindirio insani

starzu
22-05-11, 17:40
merak ettim resimleri

seyma_tt
22-05-11, 18:15
Resimleri görmem lazım ... :D Bencede Tarkana sahip çıkksak iyi olur :D Kaptırmayaaalımmm !

tarkaseksüel
22-05-11, 22:21
bi de kahkaha atmıştır ki sorma :)

ece**
23-05-11, 12:37
o resimler kesinlikle olmamalıydı ! hayal bile edemiyorum,hayali bile çok fazla itici açıkçası.

hilfa
23-05-11, 13:11
Tarkan kesinlikle inme indirecek bize bu nasıl bir haberdir böyle :( inşallah böyle bir resim görmeyiz !

TEVETOGLU
23-05-11, 13:26
Evet Tarkan'ın müzik konusunda ne kadar titiz olduğunu çok iyi biliyoruz.Bu kadar güzel albümler bu titizlik sayesinde ortaya çıkıyor.

tarkan_mania
23-05-11, 16:27
Tam bir kabuss :S
inş foto fln çıkmaz :S

amaaa ben onun vıdı vıdısını fln yeriimmmm :))))

secil.06
23-05-11, 21:13
aman tanrım böyle bir resim olamaz olmamalı