PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye'nin kralı Tarkan'dır

seyma_tt
21-05-11, 17:50
Türkiye'nin kralı Tarkan'dır
Kral TV'nin Pazartesi gecesi yapılan ödül töreni için ne yazmalıyım? Sektöre getirdiği hareketi ve heyecanı mı yoksa onca emeğin ve güzelliğin aşırı izdihamın gölgesi altında görünmemesini mi?
Evet...
Türkiye'de 'Kırmızı Halı' olayı maalesef olmuyor, olamıyor.
Siz özeniyorsunuz, siz bu iş için ekipler kuruyorsunuz, paralar harcıyorsunuz ama davete katılmayı yataktan kalkıp banyoya gitmekle eş değer sanan zat-ı muhteremler gecenize eşofmanla geliyorlar...

HER ŞEY DAHA İYİ OLMADI
Siz özenip listeler hazırlıyorsunuz, davetinize gelemeyecek insanlar davetiyelerini eşe, dosta, sekretere falan veriyor.
Siz davetli listesini belirli bir sayıda sınırlı tutmak istiyorsunuz ama kapıya gelen davetsiz misafire "Hayır" diyemiyorsunuz...
Ve ortaya tuhaf, acayip bir görüntü çıkıyor.
Kral TV ödül gecesi bir açıdan böyledi işte...
Önce bunu anlatalım...
Kral TV Genel Yayın Yönetmeni Gezegen Mehmet'le birkaç hafta önce Ankara'da karşılaşmıştık. Çok heyecanlıydı, "Süper bir gece olacak" demişti. "İnşallah" dedim. Çünkü iki yıl önce Lütfi Kırdar'daki törene gitmiş, bir kapıdan girip öbür kapıdan çıkmıştım. Kalabalık dayanılır gibi değildi çünkü...
Bu kez 'her şey daha iyi olacak' inancıyla gittim...
Ama olmadı, olamadı...
Çünkü kapasiteyi aşan kalabalık herkese sıkıntılı anlar yaşattı.
Bu davetlerde ve törenlerde illaki en büyük kalabalıklarla buluşma arzusu niyedir merak ediyorum... İki bin kişiyi çağırmak yerine sadece sektör odaklı 500 kişiyi çağırsanız ne olur? İnsanlar "Bu gece Kral'ın gecesi var. Keşke biz de davetli olsaydık" dese, fena mı olur?
Böyle Türkiye'nin mozaiği bir davetli grubunu topladığınızda ne oluyor biliyor musunuz; sanatçılar kokteyl alanında hayran kitlesiyle dakikalarca fotoğraf çektirmek zorunda kalıyor. Tamer Karadağlı yanımdaydı. İki kelime konuşamadık. Çünkü 'Tamer abi bir fotoğraf çektirebilir miyiz?" diyenler kuyruktaydı...

TARKAN'IN GECESİ OLDU
Finali Tarkan yapınca; salona akıttığı o enerjiden payıma düşeni alınca her şeyi unuttum ben.
Topladığı ödüller bir yana, gecenin finalinde yaptığı şovla Tarkan; Kral'dan çok kral olduğunu gösterdi.
Özetle; bu gece Tarkan'ın gecesi olmuştur...
Tıpkı geçen yıl olduğu gibi. Geçen yıl da sahneye çıkmış, tek şarkıyla şovunu yapmış, yeni şarkısını söylemiş, kendini alkışlatmış ve geldiği gibi gitmişti. Albüm tanıtımı için bundan daha iyi bir platform olamazdı. Şimdi birileri "Tarkan o gece hiçbir ödülünü almadı, herkese ayıp etti" diyebilir ama Tarkan'ın da farkı bu işte... Yapabiliyorsa bu hareketi herkes yapsın. Meydan orada...

secil.06
21-05-11, 18:11
Kesinlikle öyle oldu biraz gec geldi ödüller ama olsun Tarkan ya helal sonuna kadar yakışır

worldstarrr
22-05-11, 09:37
Lutfen tarkan 2012 albumunde nazan öncelle ve sezen aksuyla çalış 1 dudu 1 hüp 1 şıkıdım 1 şımarık a daha ihtiyacımız var 2012de 1 hit e ıhtıyacımız var her ne kadar harıka 1 album olsada adımı kalbıne yazda dünyanın dınleyecegı 1 hit yoktu diye düşünüyorum lütfen boyle 1 şarkıyla giriş yap bunu dünyaya tekrar adını hatırlatman için istiyorum büyük 1 şarkıya ihtiyacımız var lutfen bu mesajımı biri tarkana ıletsın