PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan adam olmayı unutmuş

HakanÇelik
21-05-11, 10:52
Tarkan adam olmayı unutmuş

Kral TV Müzik Ödülleri töreninde En İyi Erkek Sanatçı ödülünü Tarkan’a vermek için sahneye çıkan ancak Megastar ödülü almaya gelmeyince şoke olan Hülya Avşar ağır konuştu:

Tarkan adam olmayı unutmuş

“Tarkan çok başarılı biri ama bence adam olmayı unutmuş...”

BİRÇOK SANATÇIYI ÇOK KIRDI
Hülya’nın son vuruşu çok sert oldu! Kral TV Müzik Ödülleri’ne 7 dalda ödül alarak damga vuran Tarkan, törendeki tavrıyla birçok sanatçıyı kırdı! Ödülleri almak için sahneye çıkmayıp gecenin sonunda toptan alan Tarkan’a kırılan sanatçılardan biri de Hülya Avşar! En İyi Erkek Sanatçı ödülünü vermek için sahneye çıkan ancak Megastar ödülü almaya gelmeyince şoke olan Avşar, çok ağır konuştu: “Tarkan çok başarılı biri ama bence adam olmayı unutmuş...”

“O GECE SILA’YA HAKSIZLIK YAPILDI”
Tarkan’ın şarkılarının kendisine göre olmadığını ve kendisine uymadığını söyleyen Hülya Avşar, “Ödül gecesi Sıla’ya haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Söyleyecek çok şey var ama şimdilik susuyorum” dedi. Yeni bir single çıkarmaya çalıştığını belirten Avşar, “Ancak sanat dünyasındaki arkadaşlarımız, gündüz uyuyup gece çalıştıkları için altı aydır hiçbir yol kat edemedik” diye konuştu.

HT MAGAZİN YAZARI RAHŞAN GÜLŞAN YAKTI

HÜLYA AVŞAR ÇOK KIRILMIŞ TARKAN'A
Önceki gün Tarkan’ı kuliste olduğu halde çıkıp ödüllerini almaması nedeniyle eleştirdiğim yazımın ardından Hülya Avşar ile telefonda konuştuk. Genel olarak söyleyebileceğim şey, Tarkan’a çok kırılmış. Hatta çok kelimesi ne kadar kırıldığını doğru anlatır mı emin değilim. Uzun konuştuk telefonda. Ama sadece bir cümle yazmama izin verdi. Cümle ise duygularının tam tercümanı olacak şekilde bir cümle: “Tarkan çok başarılı biri ama bence adam olmayı unutmuş...” Sanırım Hülya Avşar o gece Kral TV ödül töreninde yaşananlar sonrası Tarkan’ı sildi.

http://magazin.haberturk.com/herkes-bunu-konusuyor/haber/632611-tarkan-adam-olmayi-unutmus

HakanÇelik
21-05-11, 10:55
Hülya Avşar Tarkan'a "adam olmayı öğretecek" en son kişi bile olamaz... Saygısız...

Haniff61
21-05-11, 11:48
Hülya Avsar single çikartacakmis, tabii reklam yapacak yer ariyor. MEGASTAR'a laf atsinda belki biraz ilgi ona yönelir.. ama böylelerini takmaya bile degmez. O önce kendi "kadin"ligina baksin .. :D

futureboy
21-05-11, 11:59
Milliyet'te de çıktı bu haber ve oraya da yorum yazdım,umarım yayınlarlar çünkü çok ağır sözler yazdım. Tarkan yıllardır sadece işini yapan,tüm taşlamalara,hakaret boyutuna varan eleştirilere kulak tıkayan biriyken adam olamıyorsa, o halde Hülya Avşar denen zatın da evli erkeklerle düşüp kalkmasına ne buyurulur? Biz Türk Halkı herşeyi çabuk unutuyoruz. Türkiye'de dünyanın en zor şeyi kadın olmakken,sadece boşanmak istediği için öldürülen,bıçaklanmadık yeri kalmayan onca kadın varken ben bu kadına kadın demek istemiyorum.O halde sen de git KADIN olmayı öğren evvela...

asltrkn
21-05-11, 13:18
Çokmu zoruna gitti,Tarkan'ın gelipte senin ellerinden ödülünü almaması,ne iyi reklam olurdu senin için değil mi,"bütün gece görünmeyen Tarkan Hülya Avşar'ın elinden ödülünü aldı" diye yazılıp çizilseydi...Sürekli birilerine gönderme yaparak gündeme gelmeyi bırakında,biraz yaptığınız işlerle isminizi duyurmaya çalışın (!)

aylin_23
21-05-11, 14:18
ya ben küfretmek ıstıyorum forum ızın ver ya bırkezde daha anlaşılmıştır başarılı oldukça yalnızsındır bunun adına zırve derler

secil.06
21-05-11, 14:40
Kendileri bu kadar harika işlker yapıp bu kadar ödül almadıkları için cok da ciddiye almamak gerekiyo
Hülya avşar şöyle bir silkelen de gel kendine hudutu haddini bil ileri gitme

starzu
21-05-11, 15:25
tarkana adamlığı öğretecek bi senmi kaldın hergün abuk sabuk haberlerle gündeme gelen sen önce sen aynaya bakta kendine gel küstahlık abidesi

tarkaseksüel
21-05-11, 15:40
Hülya, Tarkan'ı; Tarkan da Hülya'yı çok sever. Bende Hülya'nın vereceğini duyunca aha dedim Tarkan çıkyor.
Hatta ve hatta Hülya'nın verecek olmasına da çok sevinmiştim. Tarkan onu arayıp durumu düzeltir...

denizarya
21-05-11, 15:44
hülya avsar tarkani cok sever diye bilirdim halbuki..yaa bunlar anlamak istemiyor mu bir türlüü..eger tarkan her ödülünü almaya ciksaydii sahne aldiginda kimse heyacan duymaz sürpiz olmazdi..iyi bir show olmasi icin elbet bölyle yapilcak...akillari yetmiyo mu bu insanlarin bu isler icin yaa...tarkanin konusmasini dinlemedilermi sonunda..adam herkese alkis istedi yaa

starzu
21-05-11, 15:48
bende hülya tarkanı sever diye bilirdim ama bu camiada kim kimi sever kim kimden nefret eder belli olmaz tabi yarın bi gün tarkanla sarmaş dolaşda görürsek şaşırmayalım her şey olası

twilight
21-05-11, 16:20
Tabii kendisi milyonlarca yıldır(evet evet kendisinde hülyaus dinozorusluk var o yüzden milyonlarca yıl)ödül almadığı için tabı ki kıskandı... Yada halk deyimiyle ''Rövaşatadan gol yedi.'' Sonuç Tarkan 9 Hülya -1 :)

gezgineren
21-05-11, 16:28
çekemeyen anten taktırsın diyelim :)

SESA
21-05-11, 16:29
Yeni single için reklam çabaları başladı Hülya avşardan

secil.06
21-05-11, 18:16
Şöyle bir silkelen de gel kendine hudunu haddini bil ileri gitme

trkn_sry
21-05-11, 18:18
Ben buna sadece gülüyoruum. Reklam yapıyor Tarkan adam olmayı senden mi öğrenecek ? önce sen haddini bil ondan sonra o adam bu adam değil diye konuş.

aylin_23
21-05-11, 18:28
lutfen dava aç be tarkan

seyma_tt
21-05-11, 19:30
Hülya avşar kimki tarkana Adam olmayı öğretecek. Ağzı olan konuşuyor. Kendisine çeki düzen versin önce . Bİrkere Hülya avşarın Medya'dan çoğu kişiyle polemiği var . Tarkan son 3 Senedir bu polemiklere girmemeye dikkat ediyor. Kimin adam Olması gerektiği belli !