PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : POPUN KRALiÇESi ‘KRAL’I MEST ETTi

asltrkn
19-05-11, 19:29
‘Pop Müziğin Kraliçesi’ Sezen Aksu’ya sahnede önce oğlu Mithat Can Özer gitarıyla eşlik etti... Ardından eski vokalistleri, günümüzün solistleri teker teker geldi ‘Popun Kraliçesi’nın yanına...

Önceki akşam Haliç Kongre Merkezi’nde yapılan “17’nci Kral Müzik Ödülleri”, bir dizi ‘ilk’lerin gecesiydi...
Tarkan, ilk kez Kral TV’den bir yılda bu kadar çok ödül aldı.
Müjde Ar, ilk kez rahmetli annesi Aysel Gürel gibi oldu, sahnede çok güzel laflar etti.
16 yıldır iki sunucunun görev yaptığı törenin 17’ncisinde sahnede bir sunucu bile yoktu.
Orhan Gencebay, ‘playback’ de olsa yıllar sonra ilk kez sahnede şarkı söyledi.
Gerek organizasyonu üstlenen Emel Müftüoğlu, gerekse de Mehmet Akbay ve ekibinin günlerdir iyi niyetle, kusursuz bir gece hazırlamak için mesai harcadıklarını biliyorum.
O nedenle ufak tefek eksiklikleri pas geçiyorum.
Çünkü aynı ‘Kral’ın sahneye çıkardığı ‘Kraliçe’, sahne şovuyla gecenin eksikleri ve yanlışlarını unutturdu. ‘Pop Müziğin Kraliçesi’ Sezen Aksu’ya sahnede önce oğlu Mithat Can Özer gitarıyla eşlik etti...
Ardından eski vokalistleri, günümüzün solistleri teker teker geldi ‘Popun Kraliçesi’nin yanına...
Önce Levent Yüksel, sonra Sertab Erener ve son olarak da Aşkın Nur Yengi...
Sezen Aksu ve eski vokalistlerinden üçünün ortaya koyduğu görüntü tek kelimeyle muhteşemdi.
Unutulmaz bu şova emeği geçen herkesi tebrik etmek gerekli.

‘TARKAN TV ÖDÜLLERİ’ MEGASTAR’A HAKSIZLIK

“17’nci Kral TV Ödülleri”nde Tarkan’ın yedi ödül almasını ‘Tarkan TV Ödülleri’ diye ti’ye alanlar var Twitter’da.
El insaf...
Çünkü Tarkan, sadece yılın değil, bana göre hayatının en iyi albümünü yaptı 2010’da.
Kral’ın büyük jürisinde ben de vardım.
Altı branşta ben de oyumu Tarkan için kullandım.
Ödül alanlar arasında oy vermediklerim de oldu.
Herkesin aynı fikirde olması zaten eşyanın tabiatına aykırı...
Ayrıca bugüne kadar Kral TV’den en çok ödül alan kim diye baktığınızda da Tarkan çıkar karşınıza.
Hem de açık ara farkla.
16 yılda Kral’dan 11 ödül alan sadece Tarkan var.
Zaten o yüzden unvanı ‘Megastar’.
Tarkan’ı 6 ödüllü Sezen Aksu ve Mustafa Sandal, beş ödüllü İbrahim Tatlıses, Sertab Erener, Ebru Gündeş ve Serdar Ortaç izliyor.
http://cadde.milliyet.com.tr/2011/05/19/YazarDetay/1392131/POPUN_KRALiCESi__KRAL_I_MEST_ETTi

twilight
19-05-11, 19:31
Helal güzel bir yazı,Tarkan'ın 11 değil artık 20 ödülü var... :)
Ayrıca bir sürü başka ödülleri de var...Toplam ödülü 100 vardır... ;)

asltrkn
19-05-11, 19:52
Valla helal olsun,yürekli insanlarda varmış...

secil.06
19-05-11, 20:51
bu kadar olumsuz eleştiri sacma sapan haberler den sonra yazıyı yazan baya yürekliymiş tebrik ederim kensinlikle bir cok kısmına katılıyorum

tarkan_mania
20-05-11, 11:26
Tarkan ödüllerin Hepsini haketti.. böyle güzel haberler okumak iyi geliyor... :)

TEVETOGLU
20-05-11, 12:51
Tarkan sadece ödüllerini saklamak için ayrı bir ev satın alırsa hiç şaşırmam. :))