PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan hem sanatçılara hem organizasyona ayıp etti

asltrkn
19-05-11, 15:35
Rahşan Gülşan yazısı.
http://www.haberturk.com/yazarlar/632059-tarkan-hem-sanatcilara-hem-organizasyona-cok-ayip-etti

twilight
19-05-11, 15:41
Rahşan Gülşan kim yahu?Okan bayülgen ve türevleri tarafından ünlü olan gazeteci değil mi o?Gül geç ya...Karalamış yine bir şeyler...

asltrkn
19-05-11, 15:44
Dilli düdük grubundan kendileri :))

ece**
19-05-11, 16:04
bu kadın kadar yalakasını hiç görmedim ben. ogün kral tvde milleti eleştirirken bile herkese yalaka yalaka konuşuyodu..bıraksın bu ayakları.kendide biliyodu ogün bu süprizin olacağnı.okadar masum ya sanki bana kendisi..boş konuşmuş..hep gerer bu kadın beni.

denizarya
19-05-11, 16:29
bu kadinii hic ama hic sevmiyorum...yaaa tarkan ödüllerinii almaya nasil gecsin..eger almaya gelipte ardindan sahneye ciksaydi ne büyüsü olur ozaman gecenoin...sürpirzi nerde kalir ozaman...tabiki baskalari alcak onun icin ödülleri ki tarkan ciktiginda herkess heyacanlansin...

SESA
19-05-11, 17:24
Bence güzel bi sürpriz oldu

HakanÇelik
19-05-11, 19:21
Kendisi Tarkan sayesinde var olan isimlerdendir.

Nzl
19-05-11, 20:28
Asıl ayıbı yapan bir çok dalda aday oldukları halde geceye katılmayıp, klavyelerini çirkin amaçları için konuşturan sözde sanatçılardır.
Ayrıca eminimki organizasyonun içinde olan biri olarak Tarkan'ın sahne alacağından kendiside haberdardı. Ama bu şekilde arkadan vurmaya çalışmak çok daha zevkli bir eylem olsa gerek. Ne kadar hazımsız bir medyamız varmış bir kez daha görmüş olduk...

secil.06
19-05-11, 20:50
Tarkanın adını kullanarak kendilerini hatırlatıyolar zaten sevmiyorum bu kadını artık bundan sonra cok bu tarz sacma sapan haberler