PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkesten gizlenen “gerçek” ödül - can tanrıyar

cansu06
19-05-11, 09:21
İşte o liste…

Ama sadece “bazılarının” isimleri:

Sıla…

Demet Akalın…

Hande Yener…

Gülşen…

Dahası da var.

Ama bu kadarı “esas” açıklama için yeterli gibi…

Çünkü… Çünkü… Çünkü…

“Bu seneki Kral ödül töreninde uzun bir zaman sonra ilk kez “ödül alanlar” değil, “ödül almayanlar” kazandı.

Yani ilk kez kazananlar kaybetti, kaybedenler kazandı!..

(Yıllar önce bazen böyle şeyler olurdu, yine sanki o günlere dönüldü. Kral TV için bir başka talihsizlik bu seneki yarışmayı Kral TV’nin çok değerli Fenerbahçeli patronu Ferit Şahenk’in de “yerinde-salonda” izlemesiydi!.. Bu durum aslında Kral Tv ekibi için "talihsizlik" oldu.)

Tekrar ediyorum.

“Kazananlar kaybetti, kaybedenler kazandı”

O yüzden kimse üzülmesin…

Çünkü biliyorum ki, en çok bu duruma “düşürülen” Tarkan, üzülüyor.

Yani kazananın üzülmesi gerektiği, kaybedenin sevinmesi gerektiği bir yarışma…

Bir daha böylesi zor görülür.

Türkiye her zaman mağduru sever, bunu herkes bilir.

(Not 1: Bu, asla ödülleri Tarkan hak etmedi demek değil… Ama diğerlerini yok saymak, Türk popunu 20 yıl gerisinden takip etmek gibi bir şey…)

Evet…

İşte bir kez daha açıklıyorum!..

“Kazananlar kaybetti, kaybedenler kazandı!..”

(Not 2: Yayın sonunda, Tarkan’ın düştüğü durumu gözlemleyip müthiş bir mütevazilik içinde olması yine de Tarkan için artıydı. Çünkü herkes biliyordu ki Tarkan’ın böyle bir şeye ihtiyacı yoktu. Çünkü Tarkan asla “Bana 7 ödülü birden verirseniz, çıkar orda şarkı söylerim” demez!.. Buna eminim…)

İZMİRLİ
19-05-11, 10:57
Keşke Tarkan diğer sanatçılar gibi yerinde otursaydı da çıkıp kendi her ödülü eliyle alsaydı, bence bu şekilde daha doğru olurdu.

twilight
19-05-11, 13:52
Alın bir dilli düdük daha... :) Gülüyorum sadece...

asltrkn
19-05-11, 17:33
Herkesin mi Tarkan'la ilgili bir karın ağrısı var be kardeşim ! Başarılı olanı alkışlamak,helal olsun demek,neden bu kadar zor geliyor bu insanlara,neden hep meyve veren ağaca taş atma çabasındalar ama unutmasınlar ki güneş balçıkla sıvanmaz...

denizarya
19-05-11, 18:29
halk tarkani seviyor..meyve veren agac taslanirmis derler ama sadece müzik dünyasinin isimleri tarkani tasliyor..halk yok seviyor...diger konuda tarkanin kendi eliyle ödüllerine almamasi....cok dogru düsünmüsler cünkii tarkan o gün sahneye cikacakti..eger kendi eliyle her ödülünü alsaydi ve sonunda sahneye ciksaydi gecenin büyüsü ve heyecani nerde kalacakti??...tabikii baskalari alcak ki tarkanin cikmasi bazilari icin sürpirz olsunn

secil.06
19-05-11, 20:55
komik insanlar ya sadece kendilerini cok komik ve gülüç durma düşürüyolar yazık

xurush'nine
20-05-11, 00:55
Hehe..Cattt diye catlamak uzereler..

Blg
20-05-11, 02:03
Herşeyi geçtim Foolish Casanova adlı grotesk bir ucubeye imza atmış bir adam, kalkmış müzikten falan bahsediyor. Can Tanrıyar yaaa. Yanık kaşlı adamım :) Bir ara Petek Dinçöz'le havuzbaşında program yapıp, Petek'in cinlendiğini, ölü çocuklar gördüğünü falan anlatıyorlardı ciddi ciddi. O günleri hatırlayan var mı? :)

TEVETOGLU
20-05-11, 13:24
Söz gümüşse sükut altındır,8 tane Kral Tv ödülü de altındır. :)

fincan
20-05-11, 13:53
Sırada altın kelebek ödülleri var bence yine organize olup o ödüller içinde oy kullanalım fanlar olarak ve bunun bir tesadüf olmadığını tekrar görsün herkes (tabi onlarda ödülleri vermekten korkmazlarsa kraldan sonra bizimde başımız yanmasın diye :))

secil.06
20-05-11, 14:12
:18::18: çatlasınlar patlasınlar

SESA
20-05-11, 15:25
Bu ödül gecesi şaibeden uzak olduğu için bazılarınca hoş karşılanmadı galiba

tarkaseksüel
20-05-11, 15:31
:Tarkan hakkındakı tespıtlerıne katılıyorum...

orhan89
20-05-11, 18:54
Bu listedekilerin hepsinden daha iyi olmak Tarkan in sucu mu???

eLiF ..
20-05-11, 20:27
Tarkan haketti ve ödülleri aldı.
Ama özellikle Emre Aydın, Sıla gibi isimlerinde ödül almasını isterdim.

secil.06
20-05-11, 21:21
hak etti kazan dı gerisi,tırı vırı

starzu
21-05-11, 06:18
türkiye mağduru severmiş miş tarkan metamorfoz albümünde en iyi erkek sanatçı ödülünü serdar ortaç alınca bi zil takıp oynamadıkları kalmıştı ozaman neden tarkanın hakkı savunulmadı? karın ağrıları ne anlamadım yok gece sıkıcıymışta yok haksızlık falan olmuşta valla ben uzun zamandır bu kadar keyifli bi akşam yaşamadım benim için yılbaşı gecesi gibiydi ben çok eğlendim 4 saat nasıl geçti anlamadım :29: kıskananlar rahatlıkla çatlayabilir izin verdik:23:

fincan
21-05-11, 15:51
yıllardır bir huzurla sevinemedik yahu albüm çıkar bir sürü olay huzursuzluk ödül törenine katılmaz showa çıkmaz niye çıkmıyo kendini ne zannediyo, çıkar başka bir sürü olay ahhh yeterin be kardeşim bir huzur verin Allah için ya

secil.06
21-05-11, 18:26
bırakın cıkan sacma sapan haberleri ya Tarkan ödülleri topladı Harika bir final yapdı

sukranuzal
21-05-11, 18:42
perşembe günü mehmet'in gezegeninde ayşe özyılmazel vardı .ödül töreniyle ilgili sorullar sormuştu.bunu zaten herkez biliyo.ben şunu söylemek istiyorum orda mehmet beey söyle bi acıklama yapmıştı. daha önceki yapılan törenlerde ödüllerin masabaşında aman o kırılmasın onada ödül verelim aman bununda gönlü olsun diye ödüllerin bu şekilde dağıtıldığını söylemişti ama geçen yıl ve buyıl bunun olmadığını gelen oylarla albüm şatışları ve radyolarda çaalınma oranlarına göre dağıtıldığını söylemişti. tabi bu da bazılarını rahatsız etti .

trkn_sry
21-05-11, 18:50
Tarkan bu ödüllerin hepsini hak etti .
Sizler istediğiniz kadar konuşun nasıl olsa boş insanlarsınız.
:4:

::TT::
22-05-11, 00:58
off off herkes yorum herkes dır dır nedir bu ya...

orhan89
22-05-11, 18:35
perşembe günü mehmet'in gezegeninde ayşe özyılmazel vardı .ödül töreniyle ilgili sorullar sormuştu.bunu zaten herkez biliyo.ben şunu söylemek istiyorum orda mehmet beey söyle bi acıklama yapmıştı. daha önceki yapılan törenlerde ödüllerin masabaşında aman o kırılmasın onada ödül verelim aman bununda gönlü olsun diye ödüllerin bu şekilde dağıtıldığını söylemişti ama geçen yıl ve buyıl bunun olmadığını gelen oylarla albüm şatışları ve radyolarda çaalınma oranlarına göre dağıtıldığını söylemişti. tabi bu da bazılarını rahatsız etti .

Bende izledim onu. Hatta "Tarkan odulleri söke söke aldi cunku gecedeki diger sanatcilarin hepsinin toplami kadar album satti bu sene, daha si varmi" gibi bisey dedi.