PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Online

secil.06
19-05-11, 01:05
Dün gece aldığım ödülleri bana layık gören sizlere çok teşekkürler :)
Beni mest eden o güzel yorumlarınız için de..:)
Bu ödüller, tabi ki çok mutlu etti beni ama benim için en büyük ödül sizin sahici sevginiz,vefanız,koşulsuz desteğiniz..
Aramızdaki uzun yıllara dayalı bu güçlü bağ ve bana olan inancınızdır asıl beni motive eden..Sizi seviyorum..Ben aklımı sizle bozdum:)

kaynak:Tarkan Online

secil.06
19-05-11, 01:06
Canımsın sen her ödülü layıkıyla hak ettin sen yanın da destekcin değildim belki ama aynı hecanı,mutluluğu yaşadım senin her ödüle Tarkan dedikce içim cız etti başarı takdir edlip alkışlanmak için dir ben de seni en önde ayak da alkışlıyorum bu albüm de emeği gecen herkeze soncuz teşekürler tabiki destekcin olacağız hep destek,full destek sen hayatın bana verdiği tek ödül,tek aşksın sevgi sadece gülümsemen de saklı yalansız,cıkarsız,beklentisiz sadece mutluluğunla mutluyum ben aamız da ki bağ ne kelimelerle yazılıp anlatılmıyo o kadar güçlü ki anlatılmıyo iki kemlime Seni Seviyorum = ) Aşkın sağı,solu belli olmaz ben aklımı senle bozdum hiç kimseyle( işim olmaz ) : )

twilight
19-05-11, 14:57
Bu güzel mesajlar için asıl biz Tarkan'a teşekkür ediyoruz... ;)

asltrkn
19-05-11, 17:14
Aldığın ödüller emeklerinin karşılığı ve anneciğinin ak sütü kadar helal sana ! Bizim için de,Allah'ın bizlere verdiği en büyük,en özel,en güzel ödül sensin,bizde seni çooooook seviyoruz ama sen insanda akıl falan bırakmadın ki,hepten aldın aklımızı:10:

secil.06
19-05-11, 20:58
biz de harika bir albümle bizlerle beraber oldugu için Megastarımıza teşekür edip sevgi ciceklerimi gönderiyoruz

fincan
19-05-11, 22:15
Sevgimiz ve desteğimiz hep seninle olacak.Sen kendine ve bizlere inandığın sürece.Dualarımız hep seninle seni seviyoruz

tarkan_mania
20-05-11, 13:21
ne güzel yazmış ya :)
ben aklımı sizle bozdum diyee :)
yerim ben sni :))))

TEVETOGLU
20-05-11, 13:40
Tarkan'ın şimdiye kadar yazdığı en güzel yorum bu bence.Bu yorum da bir ödülü hak ediyor. :)

secil.06
20-05-11, 14:14
Tarkan ya ne güzel artık düşüncelerini,duygularını sadece konser de değil,tv de değil,netde de paylaşıyor bizlerle =)