PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kral'da Tarkan Tsunamisi!

asltrkn
18-05-11, 17:25
17.Kral TV Ödülleri'nde Tarkan geceye damgasını vurdu!

Bu yıl 17.si düzenlenen Kral Ödülleri'nde birbirinden değerli bir çok sanatçı ve besteci ödüllerini aldı. Halka oylamasınında finalinde belirlenen derecelendirmelerde ödüllere uzun bir aradan sona Tarkan damgasını vurdu.

Uzun bir süredir Kral Ödülleri dahil hiç bir törene katılmayan ve sadece konserlerde ve kliplerinde hayranları ile buluşan Megastar Tarkan Kral Ödülleri'nde süpriz yaparak sahneye çıktı.

Gecede en iyi beste, en iyi erkek , radyolarda en çok çalan albüm ve en iyi sanatçı ödüllerini alan Tarkan ödüllerini Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk ve Erman Yardelen'in elinden aldı.

Tarkan konuşmasında Ozan Çolakoğlu'na ve vefat eden Aysel Gürel'i saygı ile anarken Sezen Aksu ve emeği geçen herkese teşekkür ederek ''sizi seviyorum'' dedi.

Tarkan gecenin sonunda albüm parçalarından bir potpori yaptı.
http://starlounge.tr.msn.com/index.cfm?objectid=119439&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

tarkan_mania
18-05-11, 17:31
ya o değilde Müjde Ar neydi öyle yaa :D
Tamer Karadağlı kıpkırmızı kesildi :28:

asltrkn
18-05-11, 17:43
Çılgın Aysel Gürel'imizin genlerini taşıyor :D

TEVETOGLU
18-05-11, 17:44
Dediğim gibi tam bir doğal afet.Tarkan Avrupa'yı salladı,sevgi seli,şimdi de tsunami. :)

tarkan_mania
18-05-11, 17:50
Çılgın Aysel Gürel'imizin genlerini taşıyor :D

kendiside söyledi zaten, annemin kızıyım diye. ne güldüm ama yaa :28::28:
Allahtan çıkıp Tarkana saldırmadı :D

secil.06
18-05-11, 21:00
biz de albüm de emeği gecen herkeze ve öncelikle Tarkana teşekür edip seni seviyoruz Megastar diyoruz