PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kral tv’de gecenin olayı

cansu06
18-05-11, 09:53
Kral Tv’de gecenin olayı; ödüllerin çoğunun aranjörü, v.s dahil akşam törende sahne alan Tarkan’a verilmesinden sonra, “Radyo verileri-Nielsen” ölçümlerine göre radyolarda en çok çalan Ziynet Sali’nin söylediği “Rüya” şarkısının ödülünü almak için sahneye çıkan Sinan Akçıl: “Öncelikle Tarkan’a çok teşekkür ediyorum bu ödülü bize verdiği için, ( gülerek ) bıraktığı için diyeyim.” dedi ve salonda büyük alkış koptu… Belli ki bu Sinan Akçıl-Tarkan konusu önümüzdeki günlerin en çok konuşulan tartışmalarından birine sahne olacak. Bu arada Tarkan gecesine dönen törene canlı bağlanacağı söylenen İbrahim Tatlıses’in de telefonla katılmaması dikkati çekti…

ucankus.com

hilfa
18-05-11, 10:06
:10:herkes yerini ve haddini bilecek:4:kral varken soytarılara kim bakar:24:

tarkan_mania
18-05-11, 10:09
bütün ödülleri topladı :)
ne kadar heyecanlandım dün, sanki ödülleri ben aldım o kadar kalbim çarptı yani :))
Sinan Akçıle koptum zaten :D hele ödülü veren kişi , adı aklıma gelmiyor Tarkanı anonsladıya :D:D
koptum yahu! :D amcada iş bitmş :D
ama oda haklı Tarkana layıktı o ödülde :))

orhan89
18-05-11, 11:16
O an cok güldüm biraz da acidim diger sanatcilara :) Her zarf dan Tarkan in ismi cikiyodu :p

arau
18-05-11, 11:24
bütün ödülleri topladı :)
ne kadar heyecanlandım dün, sanki ödülleri ben aldım o kadar kalbim çarptı yani :))
Sinan Akçıle koptum zaten :D hele ödülü veren kişi , adı aklıma gelmiyor Tarkanı anonsladıya :D:D
koptum yahu! :D amcada iş bitmş :D
ama oda haklı Tarkana layıktı o ödülde :))

ödülü veren kişi halit kıvanç.. türk televizyon tarihinin ilklerinden ama sen yanlış anlamışsın..'' yıllar önce genç bir şarkıcıya ödül vermiştim sanırım ilk ödülüydü ona şanlı geldim galiba o isim tarkan'dı '' gibilerinden bir şey söyledi bir anıydı anlattığı........ yani yanlış açıklama olmadı....

tarkan_mania
18-05-11, 11:40
ödülü veren kişi halit kıvanç.. türk televizyon tarihinin ilklerinden ama sen yanlış anlamışsın..'' yıllar önce genç bir şarkıcıya ödül vermiştim sanırım ilk ödülüydü ona şanlı geldim galiba o isim tarkan'dı '' gibilerinden bir şey söyledi bir anıydı anlattığı........ yani yanlış açıklama olmadı....

ödülü Ziynet Sali ve Sinan Akçıl aldı. Tarkan ödülü alan isim deildi. dinledim zaten söylediklerini. yıllar önce de ona ödül vermiştim , işte sahibi gbi bişeyler söyledi. yanlış açıklama yaptı orda.. Tarkanın ödülü deildi o..

asltrkn
18-05-11, 11:56
Evet yaa,Sinan Akçıl'ın yorumu süperdi,çok güldürdü bizi :D

trkn_sry
18-05-11, 13:13
Yorumu çok güzeldi.
Haklıydıda aslında tarkan ödül bırakmadı ki diğer sanatçılara.
Seni Seviyoruuuz Tarkan <3

tarkan_mania
18-05-11, 13:18
Sahneye çıktı , dedim şimdi çatlayacak okadar kem gözün içinde :S
maşallah diyelim de bişey olmasın ona :)

secil.06
18-05-11, 13:25
kim ne derse desin sonuc prta da diyecek başka bir söz yok gerisi de tırıvırı

trkn_sry
18-05-11, 18:59
:4: Ben Sıla ya üzüldüm açıkcası bütün dallarda adaydı hiç birinde alamadı
Artık Tarkan denildğinde gülüyordu.

TEVETOGLU
18-05-11, 19:15
Ne diyelim herkesin bir gün Tarkan kadar çok seveni olur umarım. :)

tarkan_mania
18-05-11, 19:16
Artık Tarkan denildğinde gülüyordu.

Sinirden gülüyodur :D:D

secil.06
18-05-11, 20:55
eee bakdıkı ödül kalmayacak ona cünkü Tarkan dan bir türlü sıra gelmedi elindekiyle yetinsin o da

trkn_sry
18-05-11, 21:33
evet evet kesin sinirinden gülüyordu :Dü

Elindekiyle yetinsin aday olmuşya ona baksın ben en çok serdar ortaç ödül alamadı ona çok güldüm ya .d:28: