PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kanki Seni Seviyorum

HakanÇelik
18-05-11, 03:49
Kanki Seni Seviyorum
Kral TV Müzik Ödülleri'nde Tarkan kısa bir konser verdi ve üç dalda ödül aldı.
Megastar Tarkan, bu gece Kral TV Müzik Ödülleri'ne damga vurdu. En iyi beste, en iyi erkek sanatçı ve en iyi albüm dallarında üç ödül aldı.

http://s.cdn.acunn.com/upload/headline/1/22895/22895.jpg

Salonda her Tarkan şarkısı sırasında alkış sesleri yükseldi. Ödüllerini önce kendisi almayan Tarkan, programın sonlarına doğru sahneye çıktı ve mini bir konser verdi. Konser sırasında tüm salon Tarkan şarkılarına eşlik etti. Şarkılarının bitiminde ödülleri tekrar verilen Tarkan'ı tüm salon ayakta alkışlandı.

Ödüllerini aldığında emeği geçenlere teşekkür eden Tarkan, 2008 yılında hayatını kaybeden Aysel Gürel'i unutmadı ve teşekkür etti. Sezen Aksu'ya da teşekkür eden Tarkan, Sezen Aksu'ya, "Kanki, seni seviyorum" dedi.

İşte Tarkan'ın görüntüleri:

http://www.acunn.com/haber/13526/kanki-seni-seviyorum

asltrkn
18-05-11, 03:59
Uyuyamıyorum mutluluktan:4:

tarkan_mania
18-05-11, 10:23
harikaydı ya harikaa.. :))
istanbulda olmak vardı ve orda o anları yaşamakk... :(

ece**
18-05-11, 11:55
ne 3 ödülü ya?? 9 ödül aldı .

asltrkn
18-05-11, 11:58
Belli ki 3 ten sonrasını sayamamışlar:4:

secil.06
18-05-11, 13:29
vayy kankim kankan olmasak da fanların da seni cok seviyo

SESA
18-05-11, 13:31
Samimi ve heyecan dolu bi konuşmaydı bizde onu kankileri kadar seviyoruz

fincan
18-05-11, 14:23
Burda yok ama hem fanlarına hemde zor zamanlarda yanında olan ve karşılıksız sevgisini veren anneciğine de teşekkür etti.En çokda orada duygulandı.Ödüllerin hepside hakedenlere gitti bence.Ne kadar isyanda etseler Tarkan 'a laf söyleyemeyip kral samsun demir ya da dmc ye laf söyleselerde (dolaylı yoldan Tarkan tabi hedef) bence herkes hakettiği ödülü aldı

Samet
18-05-11, 15:52
O kadar cok odul aldiki sayilari unutmuslar ahaha :D

TEVETOGLU
18-05-11, 19:32
''Bir numara olmak kolay birşey değil''.İşte ödül gecesinin en beğendiğim cümlesi. :)

secil.06
18-05-11, 20:53
Kankasız da olmaz dı tabiki albüm de emeği gecen herkeze sonsuz teşekürler

ece**
19-05-11, 00:50
bugün haberlerde izledim. sezen aksuya çıkşta soruyolar, tarkan bey size teşekkür etti duydunuz mu diye..sezende şaşırdı tarkan mı ? tarkan mı var diye..muhabirde şuan sahnede dedi.şaşırdı sezen aksu,ben bile göremedim içerde yahu dedi.

twilight
19-05-11, 15:02
:) Tarkan'ı Tarkan yapan isimlerden birisidir Sezen aksu ... Öp öp olsun,Şımarık olsun,Hepsi senin mi olsun,şeytan azapta olsun,ikimizin yerine olsun...bir teşekkür etmek lazımdı Tarkan için...ve etti...iyi yaptı...tarkan için daha emekleri olan bir sürü insan var...onlarada teşekkür etti...ne mütevazi bir adam olduğunu tekrar gösterdi... Ama keşke Nazan hanimi da unutmasaydi...