PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kral Müzik Ödülleri'nde Tarkan fırtınası!

secil.06
18-05-11, 01:37
NTV, Kral TV, 100 yerel ve 3 uluslararası kanaldan canlı yayınlanan gecede ödülleri toplayan isim Tarkan oldu.

En iyi şarkı, radyolarda en çok çalınan şarkıcı, en iyi albüm, en iyi beste, en iyi klip ve en iyi şarkı sözü ödüllerinde adı geçen Tarkan, gecenin sürprizini de en iyi erkek sanatçı ödülü için adı okunduğunda yaptı.

Son ödüle dek ortada görünmeyen Tarkan gecenin sonunda sahneye çıktı. Tarkan ile birlikte Sezen Aksu da izleyenlere yeni şarkılarıyla seslendi.

Onur ödüllerinin Orhan Gencebay ve İbrahim Tatlıses'e verildiği törende kazanan isimler şunlar:

En İyi Klip
Tarkan – Öp / Nadir Bekar

En İyi Şarkı Sözü
Tarkan – Sevdanın Son Vuruşu / Aysel Gürel

En İyi Beste
Tarkan – Sevdanın Son Vuruşu / Tarkan

En İyi Aranjör
Ozan Çolakoğlu- Sevdanın Son Vuruşu

En İyi Proje Ödülü
Ozan Doğulu – 130 BPM

En İyi Albüm
Tarkan - Adımı Kalbine Yaz

En İyi Kadın Sanatçı
Sertab Erener

En İyi Erkek Sanatçı
Tarkan

En İyi Şarkı
Tarkan – Sevdanın Son Vuruşu

Radyolarda En Çok Çalınan Şarkıcı
Tarkan

kaynak:http://www.objektifhaber.com/haber/sanat/kral-muzik-odullerinde-tarkan-firtinasi-78723.html

asltrkn
18-05-11, 02:04
Tarkanımmm seninle gurur duyuyorum,iyi ki varsın ve kendimle gurur duyuyorum iyi ki seni seviyorummm !!

secil.06
18-05-11, 02:09
süper di ya valla helal olsun kıskananlar catlasın

tarkan_mania
18-05-11, 10:54
sen olmasan Tarkanım ne yapardık biz.. yüzümüzü güldürenimiz bitanecik megastarımız :))

orhan89
18-05-11, 11:26
Televizyon karsinda gecirdigim en guzel anlardi... Tarkan tek tek hakediyo bu odulleri. Bi gece de 9 odül!!!! Ne kadar gurur duydum anlatamam. Rakiplere de acidim dogrusu, hepsi Tarkan in gölgesinde kaldi.
Geceye katilacagini da hic sanmiyodum ama zarflardan ismi ciktikca keske gelse de iki sene once "Tarkan bitti" diyenlerin gözune soka soka alsa ödullerini diyodum....ve birden sahneye cikti.
90 larda, dunya basini MTV ye "Madonna TV" lakabini takmisti (21 MTV muzik odulerinden kaynaklaniyodur herhalde :p), artik Kral Tv de "Tarkan TV" olduuuuu :D

arau
18-05-11, 11:34
kıskananlar çatladı zaten bir şey söylemeden edemediler....(bkz... sinan akçil) bu arada dün gece twiterda tarkan world trend tt'de listedeydi. dikkat ettiğim şuydu yabancılardan kimse tarkan kim demiyordu. sadece tarkan'a ne olmuş diye soruyorlardı ...yani yurt dışında tanınmıyor ki diyenlere duyurulur..

secil.06
18-05-11, 13:30
her anı cok güzel Tarfkanın konuşmasıyla beraber ama hemen bitti cok kısa sürdü ya

Samet
18-05-11, 15:50
Tarkan Muzesi acilsin artik yaa :D

TEVETOGLU
18-05-11, 19:39
Tarkan adına çok sevindim.Nice ödüllere.

secil.06
18-05-11, 20:52
Allah başarısını sonunsuza kadar daim etsin hep böyle gur ur duyalım