PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Betül demir ''Hopdedik,Tarkan'a niyet,bana kısmet''

asltrkn
14-05-11, 11:39
Yeni albümü “Mıknatıs”ın tanıtımı için Radyo Turkuvaz’da Hopdedik Ayhan Show’a misafir olan Betül Demir,bugünlerde moda olan “Hopdedik” isimli şarkının hikayesini anlattı.

Hopdedik Ayhan’ın “duyumlarıma göre Tarkan’ın albümünde sonradan iptal edilen şarkı buymuş doğru mu” sorusu üzerine Betül Demir “doğrudur;şarkı Sezen Aksu’ya ait ve Tarkan için yazılmış bir şarkıydı.O dönem Tarkan ve Sezen Aksu’nun arasına kara kedi girince Sezen Aksu’da şarkısını Tarkan’ın albümünden geri çekmiş.Kısmet o ya Emel Müftüoğlu şarkıyı duyunca Sezen Hanım’a bunu Betül okusun demiş.Sonrasında Sezen Aksu demo kaydıyla bu şarkıyı okumamı istedi.Çok heyecanlandım ama benim içinde bir onur diye düşündüm.Tarkan için yazılmış bir Sezen Aksu şarkısı ve ben okuyorum.Sezen Hanımda yorumumu çok beğenince albümün çıkış şarkısı olarak Hopdedik’te karar kıldık.Yani Tarkan’a niyet,bana kısmet”…
http://www.magazinkulubu.com/haber/718/betul-demir-hopdediktarkana-niyetbana-kismet.html

secil.06
14-05-11, 21:04
haber eski sanırım ama Tarkan dan dinlemeyi tercih ederdim

tarkan_mania
17-05-11, 10:44
yok haber eski deil. yayın tarihi : 10.05.2011
valla ben betül demirden dinleyincede çok beğendm amaaa şarkı bence tam Tarkana layıktı...
belli ediyor kendini , keşke Tarkan'dan dinliyor olsaydık :)
yılın hit şarkılarıdan biri olurdu off off :D

asltrkn
17-05-11, 17:10
Aralarında kırgınlık oldu ya da olmadı,Sezen Aksu şarkısını çekti ya da Tarkan albümünden çıkardı,Betül Demir'in bunu dile getirmesinden hoşlanmadım...

secil.06
17-05-11, 17:46
şarkıyı Tarkan söylese süper olur du ama hep cok güzel şarkıları başkları okuyo

tarkan_mania
17-05-11, 19:10
Aralarında kırgınlık oldu ya da olmadı,Sezen Aksu şarkısını çekti ya da Tarkan albümünden çıkardı,Betül Demir'in bunu dile getirmesinden hoşlanmadım...

yahu sende herşeye kızıyosun :D:D
sanki kız Tarkanı yerden yere vurdu , hayır vurdurtmayız o ayrı konu zatende :D
ama sendeki bu sinir seni kurutur şekerim demedi deme :D

asltrkn
17-05-11, 19:15
:18:Demesin kardeşim öyle uluorta,aaa dost var,düşman var !:4: