PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Belçika Tarkan'la coştu

asltrkn
09-05-11, 17:19
Avrupa turnesine çıkan sanatçı Tarkan'ın son durağı Belçika oldu. Belçika'nın Hasselt şehrinde Arena salonundaki Tarkan konserini 3 binden fazla kişi izledi.

Belçika'nın Hasselt şehrinde, Arena salonunda konser veren Tarkan "Adını Kalbime Yaz" ismiyle çıkardığı yeni albümünden "Acımayacak" şarkısıyla sahneye çıktı ve ilk şarkısını bitirdikten sonra, "Anneler günü bütün Annelerin, Anneler günü kutlarım"diyerek 'Sevdanın Son Vuruşu' şarkısıyla konserine devam etti.

Konser esnasında süper performansı ve danslarıyla sevenlerini coşturan Tarkan 17 şarkı söyledi. Konser esnasında Ateş Showları, Işık oyunları, Dev ekran görüntüleri ile geceye katılanlar Tarkan ile coştular eğlendiler, çılgınca dans ettiler.

Konser bitiminde konseri izleyenlerin "Tarkan, Tarkan" şeklindeki tezahüratları ile yeniden sahneye çıkan Tarkan "Usta, Çırak" ve "Adını Kalbime Yaz" şarkılarını söyleyerek hayranlarına "Sizi çok seviyorum, bugün Avrupa turnemizin son durağı Belçika'da sizlerle güzel anlar yaşadık, çok güzel ve eğlenceli bir gece geçirdik hep birlikte" diyerek veda etti.

Konser sonrası sanatçının hayranları kulis önünde uzun zaman bekledi, güvenlik kulise kimseyi almadı. Hayranları Tarkan'ın bineceği arabanın önünde toplandılar ve Tarkan hepsini selamlayarak arabaya binerek ayrıldı.
http://www.cnnturk.com/2011/kultur.sanat/muzik/05/09/belcika.tarkanla.costu/616074.0/index.html

denizarya
09-05-11, 17:34
cidden 3 bin kisi mi geldi ..salon tam 20 bin kisilik ama :(

orhan89
09-05-11, 17:38
Salon son dakida degistirildi ve tam yanindaki daha kucuk bi salona alindi. Ama 3000 kisiden biraz daha fazla oldugumuzu dusunuyorum,o kucuk salon tum doluydu.

tarkan_mania
09-05-11, 18:11
gelsin artk yeter canım : )
çokkk özledikkk : )

asltrkn
09-05-11, 18:18
Haberde de 3 binden fazla kişi izledi deniliyor,bu arada öğrensinler artık şu albümün adını yaa:5:

tarkan_mania
09-05-11, 18:33
Haberde de 3 binden fazla kişi izledi deniliyor,bu arada öğrensinler artık şu albümün adını yaa:5:

öğrenemezler onlar :D kendini boşa hırpalama şekerim :D

asltrkn
09-05-11, 18:58
Mega Star Belçika'yı coşturdu
(Konserin sonundan kısa bir video)
Çok keyifli maşallah,hem coşturmuş,hem coşmuş.Canım yaa,ekip arkadaşlarını geziyor tek tek,hele Can Şengün'e koşuşu :))
http://www.dha.com.tr/dhavideogaleri.asp?vid=160859

Zaza
09-05-11, 22:06
Evet harika bir konser'di.

"Konser sonrası sanatçının hayranları kulis önünde uzun zaman bekledi, güvenlik kulise kimseyi almadı."

Bu kisim çok komik, çünkü hakkaten bekledik :D

secil.06
09-05-11, 23:04
harika haberlerle cıkıyo karşımıza rakamlara takılmayın coğu yalan

orhan89
10-05-11, 11:44

"Konser sonrası sanatçının hayranları kulis önünde uzun zaman bekledi, güvenlik kulise kimseyi almadı."

Biz iyi biliyoruz o iceri alinmayanlarin kimler oldugunu demi :D Cok buyuk hayal kirikligiydi ama ben pes etmedim, arka kapida Tarkan cikasiya kadar bekledim :)

TEVETOGLU
10-05-11, 23:15
Avrupa turnesi başlayacak diyorduk.Bitti bile.Zaman ne kadar çabuk geçiyor.İnanamıyorum.

asltrkn
10-05-11, 23:24
Avrupa turnesi başlayacak diyorduk.Bitti bile.Zaman ne kadar çabuk geçiyor.İnanamıyorum.
Aahh ah,sen gel birde bize sor,geçmek bilmedi bir türlü :D Neyse ki bitti de derin bir oh çektik :)) Şimdi sıra bizimmm:17:

tarkan_mania
11-05-11, 12:10

bi umut belki girerim diye bekliyoruz ama almıyorlar..
adamlarda haklı hangi birimizi alsınlar :D:D

secil.06
11-05-11, 22:45
sabırla,heyecanla beklemek tabi biraz da şans diyelim : )

secil.06
11-05-11, 22:52
Tarkan, 10 yıl aradan sonra Belçika’lı sevenleriyle buluştu.

Tarkan turne kapsamında; Almanya,Fransa,Avusturya,Belçika, Hollanda’da toplam 9 konser verdi. Toplam 9 bin km yol yaptı.

Ayakligazete.com'un haberine göre, yakışıklı popçu Tarkan, daha önce Madonna, Bon Jovi, Rihanna, Prince vb dünya starlarına ev sahipliği yapan Avrupa’nın en prestijli konser mekanlarında konser verdi. (Heiniken Music Hall, Le Zenith, ISS Dome vb.)

Tarkan, fanları ve sevenleri sabahın ilk saatlerinden itibaren konser salonunun önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Dusseldorf, Munih konser biletleri günler öncesinden tükendi.

AÇILIŞTA AÇIKLADI: ACIMAYACAK!

Ünlü şarkıcı, turne kapsamındaki 9 konserle yaklaşık 75 bin kişiye seslendi. Konserlerinin açılışını 'ACIMAYACAK' isimli şarkısı ile yaptı. Tarkan toplam 22 şarkı seslendirdi ve her konserde iki-üç bis yaptı.

MİLYONLAR TALİP OLDU!

Her şarkı için özel tasarlanmış ekran görütüleri Türkiye de ilk defa kullanılan Mediaserver aracılığıyla ışık ile entegre olarak ekrana yansıdı. Tarkan konserinde sevenlerinin açtığı pankartlardan 'Şansımız varsa sana talibiz' dikkatlerden kaçmadı ve milyonlar tarkan'a talip oldu. (Ayakligazete.com)

TARKAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TURNE PROGRAMI ŞÖYLEYDİ:

03.04.2011: Stuttgart (Almanya) Arena

16.04.2011: Paris (Fransa) Le Zenith

21.04.2011: München (Almanya) Zenith Halle

23.04.2011: Amsterdam (Holland) Heiniken Music Hall

24.04.2011: Düsseldorf (Almanya) ISS Dome

29.04.2011: Frankfurt (Almanya) Jahrhunderthalle

30.04.2011: Berlin (Almanya) Max Schmelling Halle

06.05.2011: Bregen/Dornbira) Messehalle 6 Dornbirn

08.05.2011: Hasselt (Belcika) Ethias Arena Hasselt

kaynak :http://www.ayakligazete.com.tr/haber/2011_tarkan_avrupa_turnesi_sona_erdi_.htm

Biz iyi biliyoruz o iceri alinmayanlarin kimler oldugunu demi :D Cok buyuk hayal kirikligiydi ama ben pes etmedim, arka kapida Tarkan cikasiya kadar bekledim :)

Vay be haber olmusuz Hitt sagolsun hahaha xD Ne mutlu, ne mutlu ^^

orhan89
12-05-11, 13:24
Belki bidahaki konserde "Tarkan la kulislerde bulusma sansini yakalayan hayranlari" diye haber olururuz. Benim umudum var,bi gun Tarkan la goruscem eminim:D Cokmu iddaliyim ne?

tarkan_mania
12-05-11, 14:46
herşey mümkün eğer inanırsann :)

Belki bidahaki konserde "Tarkan la kulislerde bulusma sansini yakalayan hayranlari" diye haber olururuz. Benim umudum var,bi gun Tarkan la goruscem eminim:D Cokmu iddaliyim ne?

Bidaha kulise gircez cikmicaz Orhan söz xD