PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkanin ikinci Ingilizce albümü ? !

denizarya
03-05-11, 17:23
Tarkanin almanyada katildigi ve hepimizin dinledigi o radyo programinda avrupa turnesinin yani sira..sunucu tarkanin ikinci ingilizce albüm cikarma meselesinin bir dedikodudan ibaretmi yoksa gercekten öyle bir plani varmi diye sorduu...ve tarkan bu soru icin ..sadece bir dedikodu dedi...amaa 2009 yilinda..2008 yilinda..diger radyo ve televizyon programlarinda ingilizce albüm cikaracagini demis vee sürpriz bir isimle düet yapacagini belirtmstii..amaa simdii ise baska diyor...bu konu hakkind siz ne düsünüyorsunuz arkadaslar

kaynak olarak mesela new yorkta 2009 yilinda verdigi reportagi izleyin yada 2007 yilinda üsküp konserinden önce verdigi reportagi izleyin:)

tarkan_mania
03-05-11, 17:32
Türkçe söyleyerek zaten bütün Dünyaya hitap edebiliyor : )
ben şahsen illa çıkarsın diyenlerden deilim.. olsada olur olmasada : )

trkntrkn89
03-05-11, 17:41
Dün gece 3 de tarkanın ingilizce albümünü tekrardan dinledim,youtube ve ekşi sözlükteki yorumları tektek okudum ve gurur duydum,biliyorum zor iş bunlar ama ben tarkandan bekliyorum 2. ingilizce albüm hevesi kırılmış olabilir ama en azından arada bir single falan çıkarsın,ayrıca ing albüm çıkardıqında dünyada konser vermediği yer kalmadı bu albümde güzel ama sadece almanya konserleri ve türkiye eqer tarkan ing albüm yapmasa dünyada unutulup gidecek çünkü bi alakası kalmadı,talk showlara katıldı ing albümle adımı kalbine yazı kim sorsun tarkana,

iyi bi düetle tarkan dünyayı sallayabilir,vakit çok geç olmadan uzaklaşmaz inşalah,yoksa türkiyeye çok tıkalı kalırsa sonu mustafa sandal gibi olacak gibi geliyor,Ben hala umudumu koruyorum.

Not:TaRkan tonla para kazandı adımı kalbine yazdan,ben olsam bu parayı ing albüm için kullanırım,para her kapıyı açar artı tarkan faktörü.

ercn
03-05-11, 18:32
1.ingilizce albümü için cok gecikmişti 2. ingilizce albüm icinde artık hersey icin cok geç:D Keşke hayalleri gerceklesseydı ama tarkanımın

Zaza
03-05-11, 18:46
Bence artik ing album yapmaz Tarkan.. Geç kaldi çunku malesef, ama ortada böyle bir gerçek var ; Come Closer albumu Tarkan'in en iyi albumlerinden birisi; tüm sarkilari ayri bir hit

Mainz
03-05-11, 19:05
bence olabilir cok güzel oluyor sarkilari

Mainz
03-05-11, 19:06
süper bir ömre bedel gercekten

denizarya
03-05-11, 21:44
okadar da ikinici bir ingilizce albüm cikaracak diye yabanci televizyonlarda reklam yapti..bende sevdindim acikcasiii...bence come closer albümü cidden cok iyi bir albüm "touch" sarkisina bayiliyorum :)

İZMİRLİ
03-05-11, 22:01
Tarkan'ın ikinci defa İngilizce albüm yapmayacağı zaten belliydi,kabul edelim Tarkan'ımız artık orta yaşlarda, bu saatten sonra hele ilk albümde beklenen başarı sağlanmamışken, yurt dışından destek bulamaz.Bu tip işlerde prodüksiyonda çok önemlidir Tarkan'a büyük çaplı destek verecek müzik şirketi bulması imkansız.

TEVETOGLU
03-05-11, 22:18
Bence Tarkan'ın İngilizce albüm çıkarmasına gerek yok.

secil.06
03-05-11, 22:45
Albüm cıkarsa bile bizim insanlarımız emeğe saygı göstermiyolar ki

Buzlukahve
04-05-11, 01:04
keşke çıkartsaydı eminimki türkçe anlamayan yabancı hayranları fanları için en azından single tarzı albüm çıkartması gerekiyordu örnek olarak bakınız Hadise hem türkçe hem inglizce albüm çıkartıyor sırf yabancı hayranlarıda alıp dinlesin anlasın diye bu tarz yapmasını isterdim dahada çok seviliceğinden eminim

~LüTFü_
04-05-11, 01:07
tarkana belli olmaz ama bu asamadan sonra yurt disinda büyük prodüktörler arkasinda durmaz ve yeterince reklam yapmaz...
ama tarkan zaten ingilizce sarkilarda kayit ediyor ve elinde bi albüme yetecek kadar sarkisi vardir mesele bence tarkani heyecanlandiracak bi sarki bulup yapmasi ancak ozaman cikartir diye düsünüyorum...

bounce
04-05-11, 14:04
bu konuları tekrar gündeme getirmesek...
Tarkan bence böyle iyi. türkçe şarkılar türkçe sözler...
Tarkan'a sürekli görev vermeyelim.. Müzik evrensel Afrikalı bi adam Yeke Yeke şarkısını dinletti.. eğer hollandalı kadınlar Türkçe öğreniyorsa Tarkan için ,bence gayet BAŞARILI.
Tarkan için de hayat zor.. adamdan sürekli daha iyisi isteniyor.. Onun da bi insan olduğunu unutmamak lazım.. ayrıca Türk piyasasının suyu mu çıktı. 73 milyonluk bi piyasa. zaten yurt dışında da konserler veriyor.. İyi böyle bozmayalım düzeni.
Gerek yok bi daha böyle stres yaşamasına istemem ben stres yaşamasını.

orhan89
04-05-11, 19:06
Come Closer muhtesem bi albumdu (bence Turkiye de son 10 yilin en iyi sayilabilir). Bu yuzden Tarkan ikinci ingilizce albumu yaparsa cok sevinirim. Dunyada ses getirmesi icin veya yabanci hayranlarini memnun etmesi icin degil, o albumun kesinlikle olagan ustu olacagindan emin oldugum icin istiyorum.

~LüTFü_
12-05-11, 14:59
mesela come closer zamaninda start the fire single cikmadan nothing like you ya klip cekip sunacakti ama amerikada cikacak albüme koydugunu söylemisti...bu sarkiyi halen paylasmadi miri ben ari ile bi baska calismasiydi....ben sahsen come closerdeki soundu cok basarili buluyorum o elektro udla rnb sentezi mütisti.
heran hersey olabilir bence öyle olmasinida umut ediyorum ama cikarmasini istemeyen arkadaslarada saygi duyuyorum....

denizarya
12-05-11, 15:54
ben ikinci inglizce albümü cikartmasini isterim cünki herkesin yani tarkan hayrani olmayanlarin da tarkanin her müzigi basariyla seslendirdigini görmesini isterim..tamam bundan sonra elbet dünya stari olamaz okadar türke albümü cikardiktan sonra...ama eminim kii iyi bir basariyi yakalayabilir iyi bir sarkiylaaa...

SelenYasavul
13-05-11, 01:35
Bence artik ingilizce sarki filan cikarmasina gerek yok. Tarkanimizin icinden gelirse ingilizce bi single veya albüm cikarir. Onun karari. Tarkanimizi bos bosuna böyle bi strese sokmayalim. Ben Türkce sözlerinden, müziginden ve albümünden cok memnunum :) unutmayinki Dünya Tarkani SIMARIK sarkisiyla tanidi!! sonucta SIMARIK'da türkce :)

@BOUNCE'a katiliyorum :)
benimde bi arkadasim var ve Tarkan hayrani olmadigina ragmen bal gibi Sabret ve Acimayacak sarkisini söylüyor ve seve seve dinliyor :)

~LüTFü_
13-05-11, 16:41
herkez yorumunda hakli... ama size söyle bi örnek vermek istiyorum
tarkanin belki ihtiyaci yok bu asamadan sonra kendisini ispatlamaya
bence sesinin güzelligini bi amerikan veya yabanci biri algilamasi icn önemli
mesela söyle diyeyim size cok iyi sesi olan bir rus sarkici rusca sarkiyi söyleyince ben sesine odaklanamiyorum kaliteli bile olsa...
yani tarkanin ingilizce sarki yapmasi onu dünya capindaki adamlarla kiyastaki en önemli veri
ihtiyaci varmi yoktur ama ben bir hayrani olarak isterim bir yabanci justinle tarkanin sarkisini dinleyipte bak tarkanin sesi müzigi daha basarili demesini....
bu misyonu neden tarkana yüklüyorum cünkü birdaha türkleri dünya capinda temsil edebilecek böyle bir yetenegin gelebileceginden emin degilim...
konu bundan ibaret benim icin.

denizarya
13-05-11, 19:29
herkez yorumunda hakli... ama size söyle bi örnek vermek istiyorum
tarkanin belki ihtiyaci yok bu asamadan sonra kendisini ispatlamaya
bence sesinin güzelligini bi amerikan veya yabanci biri algilamasi icn önemli
mesela söyle diyeyim size cok iyi sesi olan bir rus sarkici rusca sarkiyi söyleyince ben sesine odaklanamiyorum kaliteli bile olsa...
yani tarkanin ingilizce sarki yapmasi onu dünya capindaki adamlarla kiyastaki en önemli veri
ihtiyaci varmi yoktur ama ben bir hayrani olarak isterim bir yabanci justinle tarkanin sarkisini dinleyipte bak tarkanin sesi müzigi daha basarili demesini....
bu misyonu neden tarkana yüklüyorum cünkü birdaha türkleri dünya capinda temsil edebilecek böyle bir yetenegin gelebileceginden emin degilim...
konu bundan ibaret benim icin.

ayneen..bende öyle düsünüyorum:)

Bamboo
13-05-11, 20:01
bi ingilizce albüm artık gelmez,gelmesinde zaten ama çook istiyorsa iyi şarkı yakaladığı takdirde ingilizce bi single çıkartabilir,bence bu daha iyi olur çünkü artık abd'nin kocaaa şarkıcıların albümleri bile çok az satıyo.. zaten ingilizce single çıkarmak içinde albüm gerekmez bence.. aa bide şu usta-çırak şarkısına ingilizce sözler ile yada türkçe haliyle güzel bi video çekip bunu avrupanın belli ülklerinde müzik piyasasına sunabilir,çook iyi şarkı özellikle de yabancıların anlayabilceği bi tarzda,bence bu şarkıyı harcıyacağına kullansın derim,güzel sonuçlar alabilir..

gizem-akkaş
16-05-11, 18:27
bence çıkarımasın gerek yok çıkardığı ilk albüm çok güzeldi ama ben türkçe şarkılarıyla daha başarılı oldğunu düşünüyorum çıkarırsa yine çok güzel olur eminim ama türkçe şarkılarıyla zaten dünyaya adını duyurdu öylede devam etsin çıkarırsada biz yine seve seve alır dinleriz o ayrı :))

ercn
16-05-11, 21:21
tarkanın su anki olgunlugu, yanı dansı, sahne hakımıyetı, perfonmans, profosyenellıgı vs.. 25-30 yaslarında olmuş olsaydı ingilizce albümle hayallerine kavusurdu

denizarya
17-05-11, 00:08
25-30 yas arasi zaten tarkanin en iyi performansi oldugu zamanlarda..bencee asill o performanslari smdi olsaydiii keskee :)) karma ve simarik dönemini kapsiyor o dönem

ercn
17-05-11, 06:40
hayır katılmıyorum sana denizarya.bende tam tersi düşünüyorum tarkanın karma ve şımarık donemlere nazaran cok daha geliştirdi kendini her yonden.en onemlısı dans etmeyı ogrendı.bi aç izle o donemlerdekı konserlerın vıdeosunu dansları bıraz komik hehe

denizarya
17-05-11, 16:58
2001 yilindaa tarkanin dans konusunda en basarili oldugu dönemdi..bence sen 1999-2004 yillari arasinda ki konserlerini izlee

secil.06
17-05-11, 17:48
Kesinlikle türkce albüm yapmalı