PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : üşüdüm

yiğit
30-04-11, 19:16
SEZEN AKSUNUN YAZDIĞI ADIMI KALBİNE YAZ ALBÜMÜNDE OLMASI BEKLENEN ŞARKIYI BETÜL DEMİR SON ALBÜMÜ MIKNATISTA SÖYLEMİŞ...

http://www.esenshop.com/detail.aspx?id=64655 DİNLEYEBİLİRSİNİZ

secil.06
30-04-11, 21:25
bence bu şarkıyı Tarkan dan dinlemeliydik

furkandundar
30-04-11, 23:17
Seçil'e katılıyorum.. Tarkan'ın albümünde olmalıydı bu parça :(

Zaza
01-05-11, 14:36
Kesinlikle Tarkan okumaliydi bu sarkiyi.. Bence Karma'nin slowlarina benziyor biraz.. Hafif bi Yandim, gitti gideli havasi alabilirmis Tarkan okusaydi..

tarkaseksüel
01-05-11, 15:32
tarkan nağmelerı ne guzel giderdi bu şarkıya ...

ercn
01-05-11, 18:25
kesinlikle çıkarmamalıydı sarkı hemen kulagıma yerlestı betul demırden dınlememe ragmen.Sen coktan gitmişsinin yerine tercih edılebilirmiş.geçmiş olsun tarkan biz cok sevdık sarkıyı:D:D

TEVETOGLU
01-05-11, 20:45
Güzel şarkı.Kısmet değilmiş demek ki.

asd1234
02-05-11, 00:54
tarkan daha iyilerini istediği için bu şarkıyı almamıştır diye düşünüyorum. ben de çok beğendim bunu ama ileride daha iyilerini tarkan'dan duyarız inşallah.

xurush'nine
02-05-11, 15:34
Bogaz kisimlari falan ayni Tarkan'a ozel yazilmis gercekten...

nedjohnlansen
03-05-11, 12:21
hayda... üzüldüm şimdi. kötü bir şarkıya benzese neyse ama 30 saniyesinde bile tarkan'a çok yakışağını belli eden bir şarkı. şimdi garip olacak ama umarım geri kalanı kötüdür veya tarkan'ın elinde bundan kat kat güzel slowlar olduğu için bunu almamışlardır albüme... ben böyle şarkılar bekliyorum hep tarkan'dan, o ise elindekini başkasına veriyor.

tarkankolik1972
03-05-11, 21:29
Betül demir'in mıknatıs albumunde hop dedik sarkısınıda TARKAN okuyacaktı son anda o sarkıdanda vazgecmiş üşüdüm ve hop dedik sarkıları gercekten süper sözleri keske TARKAN seslendirseydi ama bir bildiği vardır kesin okumadıgına göre arkadslar..

nedjohnlansen
05-05-11, 18:18
http://www.youtube.com/watch?v=O6N-QUGdAYk

şarkının tamamı burada var ve ben tarkan'a artık akıl erdiremiyorum. bu şarkı kayıp'tan da sen çoktan gitmişsin'den de daha güzel. tam bir tarkan şarkısı. acaba nesini beğenmedi de koymadı bunu albüme anlamıyorum. belki ben zevksizim bilmiyorum...

http://www.youtube.com/watch?v=sNLc6EHk0Vs&feature=related

hop dedik şarkısı da bu. bunu iyi ki albüme almamış.

Zaza
05-05-11, 19:45
Evet keske albume alsaymis bu parçayi.. "yandim" dan sonra "usudum" olurdu :d

haskimm
05-05-11, 22:36
Bi KERE KAYIPTAN İYİ DEĞİL KAYIP ŞARKISI TARKAN KLASIKLERI ARASINA GIRDI BENIM ICIN EN AZINDAN . SEN ÇOKTAN GİTMİŞSSİNDEN İYİ OLABILIR

okantuzun
07-05-11, 04:57
Bence 'Sen Çoktan Gitmişsin' de çok güzel bir şarkı. Şarkı çıkarmaya gerek yok ki bu şarkıyı koymak için. Zaten albümde 8 şarkı var (nedense!?) 'Üşüdüm' ve hatta 'Herşeye Rağmen' de bu albümde olabilirdi.. Ayrıca 'Kayıp' evet aslında sonundaki şiir olmasa klasik bir pop slowu ama işte Tarkan yorumu şarkıya ayrı bir tat ve hava katıyor. Sonuç olarak 'Üşüdüm' çok güzel bir şarkıymış ama artık yapcak bişey yok.

futureboy
07-05-11, 10:41
Bence 'Sen Çoktan Gitmişsin' de çok güzel bir şarkı. Şarkı çıkarmaya gerek yok ki bu şarkıyı koymak için. Zaten albümde 8 şarkı var (nedense!?) 'Üşüdüm' ve hatta 'Herşeye Rağmen' de bu albümde olabilirdi..

Bu yorumlarına kesinlikle katılıyorum.Neden şarkı çıkarsın ki şarkı eklemek için?Üşüdüm'ü de,Hop Dedik'i de dinledim.Kanaatim;şarkılar harika,sözler çok değişik,tam Tarkan gırtlağı nağmeler.Ama gel gör ki Betül Demir sanki şarkıyı yolda yürürken söylüyor gibi...Yorumdan ziyade mırıldanmış sanki.Bu şarkıların Tarkan'dan ona kalması bence şanssızlık onun için.Çünkü ben dinlerken Tarkan söylüyor gibi hayal ediyorum ve onun yorumu Tarkan'ın yorumuna bir gezegen uzaklıkta.Tarkan söyleseydi eğer bu şarkılar Türkiye'yi sallardı ama şimdi 1 ay dinlenip unutulacaklar.