PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkancoll Münih'te Tarkanla Buluştu

gence
22-04-11, 16:20
Elimden geldiğince anlatmaya çalışıyım.
İlk önce uzun bi yoldan sonra Münihe ulaştım.Sabahın 7 sinde uyanıp Münihe gitmeye çalışı ve tabiki münihte kaybolup baya bi yorgun düşsem de, sonu güzel oldu ve değdi:)
İlk önce giremedik içeriye ufak bi sıkıntımız oldu.Hemen Ebruyla iletişe geçti Seren ve Ebru sağolsun uğraşları sonunda Sevtap hanımla aracılığıyla içeri aldırdı.Gerçi Sevtap hanım yoğundu ve asistanı geldi aldı bizi.İçeri girdik Tarkancoll üyeleriyle ve bekledik birazcık.Sanırım on dakika gibi bir şeydi, heycandan zaman kavramımı yitirdim.Tam kapıda girerken Sevtap Hanım a sen napıyosun burda dedi bana ama bn tanıyamadım heycanadan:)Sonra Tarkan da dedi, ben seni tanıyorum gibi bişey.Ben de Ankara'dan olduğumu söyledim.Fotoğrafta da gösterdim zaten imzalarken.Fazla kalamayacaktık o yüzden hemen fotoğraf çekindik ve imza aldık.Biraz sohbet ettik kısacık.Benim hatırladıklarım, burda kısa bi süreliğine olduğumdu.Ne okuduğumu sordu, Fizik dedim.Bol şans diledi, ben de ona diledim:))En çok ilgimi çeken konu şu oldu.Gerçekten hiç kolay değil turnede olmak.Bütün ekip çalışyıo stresli felan ama yine de iyi davranmak için ellerinden geleni yapıyolar.Ben ekipteki çoğu kişiye hayran kaldım gerçekten.Sonra selma felan söylediğimi de hatırlıyorum Ankara dan ve forumdan.Serpilin büyücü diye bir tabiri var Tarkana.Bunu da söyledim kendisine gülümsedi:)Konserde de bizim olduğumuz yere baktı ççok kez ve güldü bize.Bu apayrı bir güzeldi.Aklıma geldikçe daha da paylaşırım, çünkü her anını hatırlayamıyorum.Diğer arkadaşlar da devam eder hatırladıkları kadarını:)Onlara da çok teşekkürler bana burda yardımcı da oldular.Umarım herkes tanışma fırsatı bulur bizim gibi:)

tarkan_mania
22-04-11, 16:38
teşekkürler gence.. : )
harika anlar yaşadığınıza eminim..
çok şanslısın gerçektenn ; )

dafoune
22-04-11, 16:40
çok güzel olmus gorusme !
Heyecandan galiba hepsini simdi hatirlamazsin da ! :)
En azindan hersey guzel olmus !

Sizin adiniza çok sevindim !

Biz fransadan dün ta almanyaya gitmek isterdik baya ! ...
Her zaman ki gibi doyamadik !

hilfa
22-04-11, 16:43
:4:heycanını Ankaradan bildiğim için okurken sanki yanındaydım :4:Evet Tarkan Ozzz büyücümmm benimmm büyüledi yine herkesi ve büyülemeye de devam ediyor:8:paylaştığın için teşekkürler canım:29:

badboyserkan
22-04-11, 17:11
Yine guzel bir bulusma olmus.Az ve oz gecmesi her konser anlaminda boyle oluyor.Hitt calisanlarinada hak vermek lazim.Gence erasmusla gittigine ilk defa bu kadar sevinmistir heralde :) Resimleri bekliyoruz..

asltrkn
22-04-11, 18:17
Sizler adına çok mutlu oldum,TarkanColl yine bir güzelliğe imza attı,teşekkür ediyoruz:29: fotoğraf ve videolarınızı bekliyoruz:17:

gence
22-04-11, 18:22
Yine guzel bir bulusma olmus.Az ve oz gecmesi her konser anlaminda boyle oluyor.Hitt calisanlarinada hak vermek lazim.Gence erasmusla gittigine ilk defa bu kadar sevinmistir heralde :) Resimleri bekliyoruz..
İçimi okudun valla:))Türkiye yaz turnesini de kaçırıyorum.Bana burdaki konser acayip iyi geldi:)Resimler geliyo videolarla beraber:)

badboyserkan
22-04-11, 18:44
Tarkancoll Almanya -Munih Konser Öncesi Tarkan ile Buluşması
21 Nisan 2011 Tarkancoll Team

Video -> http://soc.li/q7vMWGL

secil.06
22-04-11, 21:32
aynı hecan ve duyguları paylaşıyoruz gence süpersin şansım varsa ben ona talibimm

bounce
23-04-11, 03:23
resimler değilde video daha güzel oluyor.. Tarkan'ın ve görüşenlerin heyecanı.. bir de Tarkan hep soruyor facebook'tan mı diye.. bize de sormuştu.. ben ne yaptığımı hatırlamıyorum diğer konserlerde buluşanlar söylesin Tarkancoll diye.. gerçi biliyordur ama

çeken arkadaşlara teşekkürler..Gence Tarkan'ın seni hatırlaması güzel

gence
23-04-11, 13:41
resimler değilde video daha güzel oluyor.. Tarkan'ın ve görüşenlerin heyecanı.. bir de Tarkan hep soruyor facebook'tan mı diye.. bize de sormuştu.. ben ne yaptığımı hatırlamıyorum diğer konserlerde buluşanlar söylesin Tarkancoll diye.. gerçi biliyordur ama

çeken arkadaşlara teşekkürler..Gence Tarkan'ın seni hatırlaması güzel
Evet göz hafızası iyi Tarkanın:)Ya da benim çok saçmaladığımı farkediyo unutamıyo o da olabilir:)
Ben söyledim Tarkancoll den ve Ankara fan lerinden selam getirdim diye ama çok etkili bi konuşma yapamadım tabi

TEVETOGLU
23-04-11, 21:41
Sizin adınıza çok sevindim.

secil.06
23-04-11, 23:14
Ben söyledim Tarkancoll den ve Ankara fan lerinden selam getirdim diye ama çok etkili bi konuşma yapamadım tabi

o hecanla bizleri unutmadığın için cok teşekür ederimmm