PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kısa Kısa Karma Haberler...

serkan
12-07-06, 14:45
- Start The Fire klibi hazır...Tarkan klibin harika olduğunu...ortalığı yakıp yıkacağını söyledi...(söylentiye göre konserlerde devamlı olarak giydiği (örn: rusya) kırmızı gömleğinide bu klipte kullanmış.) Kaynak: Ereğli Konseri Sonrası Röportaj

- Sean Paul, Beyonce, Shakira Vs... derken hangi düetin gerçeği yansıttığını merak ederken...Sean Paul antalyada verdiği konserden önce kendisiyle yapılan röportajda Tarkan`la düet haberleri sorulunca, cevap vermekten kaçınmış...buda tabiki olumlu bişeyler akılda bırakıyor...

- Zerrin özer hayatını kitap haline getirmiş...kitabında tarkanla ilgili olarakta şöyle diyor: Enteresan bir şey yaşadık Tarkan'la... 'Unutmamalı' bizim şarkımızdı. Bu şarkıda, o söylerken ben dinlerken babalarımızı düşünüyorduk. Tarkan'ın Amerika'yı aklına sokan bendim. Hatta birlikte gitmeyi kurmuştuk ama 'Sen git, ben sonra geleceğim' dedim." Kaynak: Sabah

- Çelik efendi konuşmuş:Serdar Ortac in dansöz sarkisini cok begendigini söyleyen popcu Celik ''Demet mankenlikten sarkiciliga gectikten sonra her albümünde kendisini yeniledi ve cok basarili'' dedi.. Celik Tarkan icin ise ''baskalarinin bestelerinden besleniyor, sadece sahnede dans etmekle olmaz'' dedi (tarkanda tatlıdan sonra içilen suya benzedi artık...laf atılmazsa rahat edilemiyor,yakında muhalefet iktidara yüklendikten sonra tarkanada bi dokundurma yaparsa şaşırmayalım...)

- Tarkan`ın resmi internet sitesinde ziyaretçi defteri açıldı...dünyanın dört bi yanından mesajlar yağmaya devam ediyor...herkes kendi ülkesine çağırıyor...norveçe arjantine kanadaya romanyaya irana amerikaya vs..felaket duygulandım oturduğum yerde kendi çapımda...(her ne kadar mesajların ingilizce olması istensede pek takan yok gibi) http://www.tarkan-music.de/_en/_index_ie.php

- Tarzınızı değiştirdiniz mi? Ufuk Yıldırım: Tutmuş ve giden bir şeyi neden değiştireyim ki? Serdar Ortaç değişik bir şey yaptığını söylüyor. Ne yaptı? Amerika'daki adamın yaptığını alıp, üzerine söz yazdı. Hande Yener, R&B'nin dibine vurdu. Ne gerek var? Satmadı işte ikisi de. Tarkan'ın yaptığı da hata! Bu aynı F1'de yarışmak gibi. Sen İngilizce bir albüm yaptığın zaman artık o kategorideki insanlarla yarışırsın. O zaman da seviyen düşer haliyle. bir aTarkan kendi aranjörü ile yine Türkçe albüm yapsın, bak nasıl satıyor o zaman... Kaynak: sabah

not: haberlerin bi kısmı için tufanzenger arkadaşıma teşekkürler...

sevgiler...

cok saol bravo

b_a_S_k
12-07-06, 15:34
_çelik mide bulandırıyor artık gereksiz adam _serkan çok teşekkrler kardeşim paylaşım için

duygu
12-07-06, 15:53
tesekkerler serkan
ilk haberdeki sölentiye göre olan kısmını tarkan dün söledi...yani artk sölenti diil:)

shıkıdım
12-07-06, 17:20
Teşekkürrler haberler için..

seracan
12-07-06, 17:43
saolasın eline sağlık. ya her yeni album çıkaranında iyi kötü tarkan hakkında bi yorumu var.. kendi albumunuze odaklanın kardeşim :36_1_6:

EmiLy
12-07-06, 18:54
tesekkerler serkan
ilk haberdeki sölentiye göre olan kısmını tarkan dün söledi...yani artk sölenti diil:)
evet söylenti değil, Tarkan kendisi söyledi, ben de izledim...
teşekkürler serkan...
harikasınbravo

scorpioness
12-07-06, 19:23
yaa ben o kırmızı gömleğini hiç sevmedim ama hadi beeeee:36_1_2:

EmiLy
12-07-06, 19:45
yaa ben o kırmızı gömleğini hiç sevmedim ama hadi beeeee:36_1_2:
aslında o püsküller olmasa daha iyi olcakmış o gömlek ama olsun yinede yakışıyo Tarkan'a..kırmızı kırmızı...

scorpioness
12-07-06, 20:03
aslında o püsküller olmasa daha iyi olcakmış o gömlek ama olsun yinede yakışıyo Tarkan'a..kırmızı kırmızı...
işte zaten o püsküller beni tilt etti ya gülüm :36_1_42: :36_1_42:

RaSKaS
12-07-06, 20:44
Start The Fire klibi hazır...Tarkan klibin harika olduğunu...ortalığı yakıp yıkacağını söyledi...(söylentiye göre konserlerde devamlı olarak giydiği (örn: rusya) kırmızı gömleğinide bu klipte kullanmış.) Kaynak: Ereğli Konseri Sonrası Röportaj

nihayet :36_1_21:

Samet
13-07-06, 02:00
tsk ederim