PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın ilk duruşması 9 Haziran'da!

secil.06
09-04-11, 09:32
Tarkan'ın ilk duruşması 9 Haziran'da!
Uyuşturucu kullanmak suçlamasıyla 2'si tutuklu 16 sanıkla birlikte hakkında ağır ceza mahkemesinde dava açılan Tarkan, sulh ceza mahkemesinde yargılanmayı talep etti.
Sanatçının talebi mahkeme tarafından reddedildi. Tarkan Tevetoğlu'nun avukatı Özlem Dinçtürk, müvekkilinin sadece uyuşturucu kullanmak suçundan hakkında iddianame düzenlendiğini belirterek, bu nedenle dosyasının ayrılmasını istediklerini söyledi.

Ancak mahkeme, mevcut delil durumunu dikkate alarak talebi reddetti. Uyuşturucu kullanmak suçundan hakkında 16 sanıkla birlikte dava açılan Tarkan'ın İstanbul 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanacağı tarih de belli oldu. Davanın ilk duruşması 9 Haziran saat 10.00'da yapılacak.

Mahkeme kararına göre, sanıklar mazeretsiz olarak duruşmaya gelmezlerse zorla getirilecekler. Evinde esrar bulunan ünlü sanatçı, İstanbul 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde "kullanmak amacıyla uyuşturucu madde satın almak, kullanmak amacıyla uyuşturucu madde bulundurmak, uyuşturcu madde kullanmak" suçlamasıyla 1 yıldan 2 yıla kadar hapis istemiyle yargılanacak
kaynak:http://www.beyazgazete.com/haber/2011/04/08/tarkan-in-ilk-durusmasi-9-haziran-da.html

Yakisikli89
09-04-11, 12:45
Yorum yapamiyorum ... kullanmakla ve uyusturucu madde bulundurmakla 1 - 2 yil hapis veriliyorsa ... Insallah birsey olmaz.

twilight
09-04-11, 14:27
Koskoca Tarkana hiç bir şey yapamazlar...Arkasında ordu gibi hayran kitlesi var...Onun kılına zarar gelirse zarar verene neler olacağını iyi bilir bu millet. :) Korkmayın hiç bir şey olmaz.

Rumeli59
09-04-11, 16:35
bu haber yalandir cünkü 9 Haziran´da benim dogum günün partiside katilicak:-)

jetaime
09-04-11, 16:49
bu haber yalandir cünkü 9 haziran´da benim dogum günün partiside katilicak:-)

ebrucum vayyyy senı delısın hıhıhıhı ;-)

twilight
09-04-11, 17:43
bu haber yalandir cünkü 9 Haziran´da benim dogum günün partiside katilicak:-)

Aaa :D O gün Johnny Depp'in partisine katılmayacak mıydın sen?
Beraber mi gidiyorsunuz :D hahaha.

Rumeli59
09-04-11, 18:19
Aaa :D O gün Johnny Depp'in partisine katılmayacak mıydın sen?
Beraber mi gidiyorsunuz :D hahaha.

aynen öyle;-))

Rumeli59
09-04-11, 18:19
ebrucum vayyyy senı delısın hıhıhıhı ;-)

hehehehee :17::29:

denizmavisi
09-04-11, 20:16
Bu ülkede her an herşey olabilir dilerim ceza almadan bu konu tamamem kapanır

secil.06
09-04-11, 20:22
bende haberin yalan olduğunu düşünüyorum gercek olsa bile medyanın her zaman ki abartması

gizem-akkaş
10-04-11, 15:07
ya bu ülkede yargılanması ve ceza alması gereken okadar insan varki Tarkanımın yaptığı hiçbişi yokken haksız yere eğer böle bişi olursa korksunlar bizden ama inanıyorumki hiç bişi olmıcak Tarkanıma mutlu şekilde ayrılcak bizde rahatlıcaz :)