PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kitap basılmadan önce Tarkan'ı arayıp izin aldım..

asltrkn
08-04-11, 17:31
Etiler Koğuşu yazarı Emrullah Erdinç,kitap basılmadan önce Tarkan'ı arayıp kapağa fotoğrafınızı koyabilir miyiz diye sormuş.Tarkan "bu korkunç olayı ne yazık ki yaşadım,hiçbirşeyi inkar edemem.Ama artık hayatımda bu kötü anıların yeri hiç yok,kapakta fotoğrafı kullanmanız beni rahatsız etmez.Kimseden birşey saklamıyorum,ayrıca gençlere bu illetin ne kadar zararlı olduğunu anlatacağım.Bu beladan kurtulmam bağımlılara örnek olsun" demiş.
http://www.sacitaslan.com/video/etiler-kogusunun-unlu-isimleri-video_1_9129.html

tarkan_mania
08-04-11, 17:52
herşeyede olumlu olunmazki ama Tarkanım ya :S

fincan
08-04-11, 17:52
ne kadar doğru acaba? çıkan haberlerin yüzde doksanı yalan olunca insan şüphe etmeden duramıyor

tarkan_mania
08-04-11, 17:54
ne kadar doğru acaba? çıkan haberlerin yüzde doksanı yalan olunca insan şüphe etmeden duramıyor

evt.. doğrumu oda var..
yazmak için yazan çok.. doğruymuş değilmş onlar için önemli deil..

MARY JANE
08-04-11, 18:07
ben doğru olmadığını düşünüyorum. sonuçta bunları söyleyen bir gazeteci. geçen seneki basın bildirisinde hiçbirşeyin doğru olmadığını söyleyen biri nasıl olurda böyle konuşabilir diye sormak istiyorum onlara. bu bildirisinin hiç mi önemi yok. gizlilik içinde olması gereken birşey hakkında nasıl bu kadar kolay saçma sapan haber yapabiliyorlar. laf olsun diye haber yapıyorlar. kitap çıkartıyorlar elbette böyle söylücekler. minareyi çalan kılıfını hazırlar demişler. tarkanın bir an önce bir açıklama yapmasını umut ediyorum. sırf şunları yerin dibine soksun diye.

xurush'nine
08-04-11, 18:15
Zaten karar alinmis yazi yazilmis kitap basilmak uzereyken mi hatirlamislar, Tarkana fikir sormayi?!Banal geldi bana bu sahte "nezaket".Bu ne pehriz ne lahana tursusu?! Kitabin bir iki cumlesini dun burda konudan okudum,tuylerim diken diken oldu.
Sen gel adami kitabina kotu ornek olarak konu et, sonra da telefon acip resminizi koyarsak rahatsiz olur musunuz diye sor.Cok gerkesiz bir soru.Bi kere degil Tarkan kimse en buyuk, en bagislanmaz gunahiyla bile(ornek olmak namina da olsa) kitaplara konu olmak istemez, psikolojik olarak raharsiz olur.Ki kitabin yazilma karari Tarkanin en zor donemine denk gelmisti.Daha olaylari hazmedemeden,kendine gelmeden hemen bir darbe de bunlardan yemisti..
Emrullah efendi sizler, zaten rahatsiz ede bileceginiz kadar etmisssiniz Tarkan'i, resim koyup koymamaktan bir sey olmaz.Ayrica iyi ki de resim konmus -cunki resimde kesinlikle suclu ve mahcup bir yuz ifadesi yok.Adeta bu tip resimlerden bakan insanlar caniyim der ama Tarkanimiz masumum diyor..Hem Tarkan qururlu bir insandir, icinde yasadigi olayi "ballandira ballandira" anlattiktan sonra, kalkip ta ne olur yalvaririm kapaga resmimi koymayin deyecek hali yok adamin,iyi ki oyle soylemis.

TarkanColl
08-04-11, 19:26
Sacit Aslan'ın uydurma haberi gibi kokular alıyorum...

secil.06
08-04-11, 19:58
daha ne haberler cıkıcak ben de doğru bir haber olduğunu düşünmüyorum

TARQANIM
08-04-11, 21:01
tarkanin sevenleride bu kitabi alsin okusun diye izin aldikmi deniliyo acaba?

z@man
09-04-11, 13:50
almam okumam bu tür çıkarcı insanların ekmeğine yağ sürmemek lazım.

secil.06
09-04-11, 20:28
güldürmek için bile olsa bence hiç gerek yok du

günışığım
10-04-11, 06:09
aysun yukselin bir yildiz olgusu Tarkan adli kitabini izinsiz yayinlamisti sonra tarkan mahkemeye verip kazanmisti ahim karari bozmustu cesaratlendiler sanirim nasilsa ahim var !!!!!!!!!!!!!!

secil.06
10-04-11, 12:40
bir ktabımız eksik di o da oldu sonun da hiç hem de hiç gerek yok du

Bamboo
10-04-11, 19:47
hiç tarkanın ağzından çıkmış gibi durmuyo bu sözler.. onun başka bi stili var konuşma tarzında.. o yüzden banada inandırıcı gelmedi haber.. bu arada alakasız olcak ama resimdende anlaşılacağı üzere tarkanın boyu en az 1.70 santim.. :) ispatlanmış oldu bu polis zoruyla da olsa.. :)

orhan89
10-04-11, 21:25
Inansam mi bu habere????

ozkan49
13-04-11, 01:28
Evet Tarkan'ın boyu 1.72, kendisi demişti zaten bunu. Bu haber belkide doğru olabilir ama Tarkan tvde konuşursa zaten belli olur yalan olup olmadığı.

gizem-akkaş
13-04-11, 15:45
off bıktım bu saçma sapan haberlerden ya inanmıyorum ben böle bişeye yine aynı şeyi söylicem Tarkanımın ağzından duymadıkça hiçbişeye inanmam ben.

secil.06
13-04-11, 21:15
haber için gerekli yerden acıklama gelmedi ama gazeteciler ısrarla yazıyolar