PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkanla Tanisanlar Buraya Gelsinnnn

tarkanmurat
11-07-06, 14:58
Ya Arkadaslar Ben 8 Senedir Bu Adamin Pesinden Kosuyorum Ama Hala Bir Kere Bile Sarilamadim:36_1_44: Yani Sima Olarak Taniyor Konserlerde Hep Onden Izledigim Icin Opucuk Atiyor Ama Yapmadigim Kalmadi Ama Olmadi Bir Turlu Lutfen Yorumlarinizi Yazin Ozelliklede Tanisanlar Ne Yapmam Lazim Baska Yardim Edinnnnnnnnnn Deliriyorummmmmmmm

megastar_mert
11-07-06, 17:00
hehe bana da her konserinde öpücüğü geliyor :)imza günüdede :) süper bi duygu konserde beni görmesi için el feneri bile götürmüştüm ama istediğime ulaştım .

tarkanmurat
11-07-06, 22:48
konserde gormesının nasıl bır duygu oldugunu bende bılıyorumda banada gelıyorda ben tanısmaktan bahsedıyorum lutfen tanısan arkadaslar yazsın hangı kosullarda nasıl bır ortamda tanıstılar ne yapmak gerekıyor ....

megastar_mert
11-07-06, 23:08
bende hem konserden bahsediyorum.............neyse ya boşver form karışmasın şimdi ok

RaSKaS
11-07-06, 23:09
bende tanısmayı cok isterdim ama birsey dikkatimi cekti arkadaslar bu konu videolar konusu bence bu sohbeti daha uygun bir yerde yapsak daha iyi olur diyorum mesela hayran-fan konusunun altında

*Volkan*
13-07-06, 14:24
ya bence onemlı olan Allahın istemesi benimki tamemn kader

TarkanColl
13-07-06, 18:26
ya bence onemlı olan Allahın istemesi hikayem cok uzun tanısma hikayem ama okumak isterseniz http://tarkanca.forumup.org/viewtopic.php?t=26&mforum=tarkanca burdan okuyun hem tarkandaş site tarkanca ok ayrıca tüm samimiyeti ve içtenliği için zeynep'e ve hakan'a teşekkür ederim

Ben buraya yazmanı isterdim. Zor mu burayada yazmak?

RaSKaS
13-07-06, 19:14
volkancım ebru haklı sadece copy paste lik isi var
bu arada okudum cok sanslıymısın :)