PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maserati, Tarkan'ı kesmedi!

secil.06
03-04-11, 04:11
Maserati, Tarkan'ı kesmedi!

Lüks spor araba tutkunu ünlülerin favorisi Maserati, Megastar Tarkan'ın da kalbini çaldı. Kıvanç Tatlıtuğ'un da sahip olduğu yaklaşık 600 bin lira değerindeki otomobilden beğenen Tarkan, bir çok ünlü ismin Maserati kullandığını öğrenince bu fikrinden vazgeçti

Konser ve reklam anlaşmalarından milyonlarca dolar kazanan Megastar Tarkan, gözünü süper lüks spor otomobillere dikti! Son olarak Chrysler'den çevreci hibrid model bir otomobil satın alan Megastar'ın son gözdesi ise Maserati oldu. İtalyan yapımı lüks spor otomobil markasından bir model beğenen ünlü yıldız, otomobilden bir adet sipariş etmeye karar verdi. Daha sonra bir çok ünlü televizyon yıldızı ve futbolcunun Maserati kullandığını fark eden Megastar, otomobili almaktan vazgeçti.

FUTBOLCULARIN GÖZDESİ

Uzun süredir kendisine uygun lüks bir spor otomobil arayan ünlü şarkıcı, Maserati yerine Türkiye'de daha az bilinen ve tercih edilen otomobillere yöneldi. Kullandığı arabayla da fark yaratmak isteyen Tarkan'ın, yeni alacağı otomobil için 750 bin doları gözden çıkardığı belirtildi. Türkiye'de Maserati kullanan en ünlü isimlerden biri olan Kıvanç Tatlıtuğ, 600 bin lira değerindeki Maserati Gran Cabrio'suna iki aylık beklemeden sonra kavuşmuştu. Fenerbahçe'nin Brezilyalı kaptanı Alex de Souza, Fenerbahçeli Özer Hurmacı, İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu Gökhan Ünal, Beşiktaşlı Matteo Ferrari'nin yanı sıra ünlü şovmen Beyazıt Öztürk ile Şafak Sezer de Maserati sahibi ünlü isimler arasında bulunuyor.

Kaynak :http://www.aksam.com.tr/maserati,-tarkani-kesmedi--30410h.html

tarkaseksüel
03-04-11, 05:27
ıyı yapmış iyiki vazgeçmiş :)

fincan
03-04-11, 14:43
Uyduruk bir haber sanki:)

jetaime
03-04-11, 14:59
porche daha guzel hihihihi

Zaza
03-04-11, 15:06
Bana'da uyduruk geldi haber

asltrkn
03-04-11, 15:09
Haber gerçek ya da değil,aldığı paranın kuruşuna kadar,alnının teriyle hakederek kazanıyor.O herşeyin en iyisine layık..

denizarya
03-04-11, 19:12
acikcasi ben tArkanin en iyi seyleri almasindan yanayim..ben mutlu oluyorum tarkanin öyle bir yasantisi oluncaa..yeterki havalara girmesin ama tarkanda öyle havalara girme söz konusu olamaz zaten

tarkaseksüel
03-04-11, 21:35
acikcasi ben tArkanin en iyi seyleri almasindan yanayim..ben mutlu oluyorum tarkanin öyle bir yasantisi oluncaa..yeterki havalara girmesin ama tarkanda öyle havalara girme söz konusu olamaz zaten
tarkan da gördüğüm en buyuk hava kuzu kuzu zamanındaydı havaalanında gömlekli gözlüklü bi fotosu vardı tam bir megastar havasıyla yürüyüşü vardı. Hey gidi günler. Keşke karmanın devamı gelseydı karma 2 şeklinde...