PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Askmeleyi'nin dogum gunu!!!!

Pamela_beyazgul
12-03-11, 21:26
canim ikizim benim Iyi ki dogdun!!
Iyi ki varsin melegim!!!
Bitanem sana saglik, mutluluk, sans, tum dileklerinin gerceklesmesini diliyorum!!!
Seni cok seviyorum candim benim!!!
Iyi ki dogdun!!!!

secil.06
12-03-11, 21:38
mutlu,sağlıklı ailen ve sevdiklerinle nice senelere = )

*ipek*
12-03-11, 21:53
♥Sen Nefes Kadar Önemli,Canım Kadar Değerlisin..♥ Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara...İyi ki doğdun.İyi ki varsın.Birtanemm:)♥♥♥

Zara
12-03-11, 22:01
Sarammmmmm guzel melegimmmm cadi baciiiim benim iyiki dogdun iyiki tanidim seni birtanem cnmmmm dogum gunun kutlu olsun!!!!!! :)))

xurush'nine
12-03-11, 22:02
Canimmmmmmmmmmmmmmm, nasil da haberim yokmus benim bundan.. :5:

HER SEY GONLUNCE OLSUN BIR TANEM,MELEK KALPLIM,GUL YUZLUM, CICEK KOKULU KUCUK KARDESIM!!!DILERIM KI HAYAT BASAMAKLARINI TIRMANIRKEN TABANLARIN HIC DIKENE RASTLAMASIN,YUREGIN DERT, RUHUN HUZUN, VUCUDUN IZTIRAP GORMESIN!!! IYI KI DOGDUN TATLIM,IYI KI TANIMISIM SENI!!!NICE QURUR, MUTLULUK, HUZUR DOLU YASLARA!!!!SENI COK AMA COK SEVIYORUMMMMMMMMMMMM! ;) :22: :1::1::1::1::1: :41:

Kusura bakma bir seyler hazirlayamadim sana(havamda degilim, biliyorsun durumu..) ama borcum olsun..(:

Rumeli59
12-03-11, 23:19
nice mutlu yillar;-)

jetaime
13-03-11, 01:20
saracimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
canim benim seni cok ama cok seviyorum bebisss
dogum gunu kutlu olsun askim
iyi ki dogdun iyi ki varsin :17:

je t aime

bisoussssss:29:

TEVETOGLU
13-03-11, 20:24
Doğum gününüz kutlu olsun.

askmeleyi
13-03-11, 23:48
Herkese cok tesekkurler!!! pamelam, ipekim, zaramm, elodie, xurush , secil, ebru :)) iyiki varsiniz :) tarkan sayesinde tanistim hepinizle ve hep birlikte nice mutlu Tarkanli senelere insallah :) xurush bu arada sen bana en buyuk hediyeyi yaptin zaten iyiki tanimisim seni:)) :29::29::29::29::29::29: