PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan gizlice kıbrısa gitmiş..

trkntrkn89
06-03-11, 18:07
ÖZEL HABER! TARKAN GİZLİCE KIBRIS'A NEDEN GİTTİ?

ÖZEL HABER!!
Megastarı Tarkan KKTC’ye medyadan sır gibi saklanan 6 saatlik bir ziyaret gerçekleştirdi...
Gizlice gelip sahne aldı!!!
Türkiye’nin Megastarı Tarkan bir otelin özel uçağıyla 6 saatliğine Kıbrıs!a gitti.
Dünyaca ünlü bir içecek firmasının düzenlediği tanıtım için adaya gelen sanatçının KKTC’ye geliş ve gidişi sır gibi saklandı.
Güvenilir kaynaklardan elde ettiğimiz bilgiye göre Tarkan dün sabah 09.45’te bir otelin özel uçağıyla geldi ve saat 16.00’da adadan ayrıldı.
Tarkan’ın yanı sıra düzenlenen etkinlikte Atiye ve ünlü mankenler Çağla Şıkel, Sema Öztürk ve Özge Ulusoy’da sahne aldı

http://www.magazinkulubu.com/haber/162/ozel-haber-tarkan-gizlice-kibrisa-neden-gitti.html

Not:Bu internet sitesi çakma haberleriyle ünlüdür,eurovisiona 5 milyon dolar haberini ve ceyda balaban haberlerini bu site uydurdu...Yani dpğru olmayabilir.

denizarya
06-03-11, 18:25
ya tarkan gitmis olsa bile nevarki bunda..niye sakli olsun..tek medyanin haberi yok diye gizli olduu..

secil.06
06-03-11, 19:39
neden gittiğinin kokusu cıkar yakın da tabi eger haber doğruysa

jetaime
07-03-11, 01:58
haber dogruysa ne ozel bir sey varki gizlice kibrise gidiyo ???

günışığım
07-03-11, 06:16
dunyaca unlu icecek firmasi belki is gorusmesidir bu yaz sponsorluk falan anlasmasi yapip turneye cikar ne guzel olur pepsi gibi opet turnesi gibi turnelerin olmasi

badboyserkan
07-03-11, 10:29
Süprizi ben açıklayayım o zaman; 2011 Fanta Gençlik Festivali Sanatçısı Tarkan oldu. Hayırlı uğurlu olsun :)

fincan
07-03-11, 10:34
Süprizi ben açıklayayım o zaman; 2011 Fanta Gençlik Festivali Sanatçısı Tarkan oldu. Hayırlı uğurlu olsun :)

bu çok güzel haber ama çok sağol sabah sabah çok iyi geldi:17:

ece**
07-03-11, 12:01

çok sevindim.çok güzel olacak bence :) -de biraz daha açsak bu konuyu ? :)

jetaime
07-03-11, 12:13
ooo cok guzel bir haber superrrr yaaaaaa

badboyserkan
07-03-11, 12:17
çok sevindim.çok güzel olacak bence :) -de biraz daha açsak bu konuyu ? :)

Tarkanın kıbrısa gitme nedeni şimdilik bu.Gerekli açıklamayi bahar ayında Fanta sponsor kurumu basın duyurusu ile Tarkanla yapacaktır.

TarkanColl
07-03-11, 12:49
Çok sevindim, Yedigün olsaydı çok üzülürdüm. Pepsi ve Yedigün'e karşı antipatim var. Coca cola gurubuyla çalışması çok iyi olmuş.

Bu sene şehrimizde Tarkan'ı göreceğiz demekki... :)) İnşallah Türkiye'nin gitmediği tüm şehirlerine gider bu sefer...

günışığım
07-03-11, 13:13
umarim tek basina gezer fanta festivalleri 2-3 sarkici olmuyor muydu yanlis hatirlamiyorsam :S

trkntrkn89
07-03-11, 13:42
Bencede tek olsun,ama bildiğim kadarıyla fanta üniversiteleri gezdiriyor konserlerde sadece şehir konserleri verse daha güzel olur,yanına da beyazı verebilirler demedi demeyin:)

secil.06
07-03-11, 20:31
harika bir haber her yer de Tarkanı görmek süper ya

TEVETOGLU
08-03-11, 00:02
Tarkan'ın Haziran'dan Ağustos'un sonuna kadar dediği buymuş demek ki.Yaazın görüşürüzün sebebi ortaya çıktı.

bounce
08-03-11, 00:05
Serkan helal! Güzel haber yakalamışsın.. Tarkan'da teyit etti bunu. Haziran'ın başından Ağustos sonuna kadar diyerek..
Tarkan için her şey çok güzel gitmeye başladı eskisi gibi. Maşallah.

badboyserkan
08-03-11, 01:18
Fanta gençlik festivali konserleri ve harbiye açıkhava konserleri kapsamında etkinlikler olacak.Fanta gençlik festivali 2011 konserlerinde ana sanatçı Tarkan olacak digerleri Atiye ve bir rock grubu daha olacak.Sunucular emre altug çağla şikel düşünülüyor. Dolu dolu konser eşliğinde ramazan ayida dahil bol bol Tarkan olacak diyebiliriz :)