PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan"Bülent Ersoy'a Şarkı Verdim"

asltrkn
05-03-11, 13:10
Az önce izlediğim,Kanal D'nin MagazinD programı mikrofonlarına konuşan Tarkan "Bülent Ersoy'a şarkı verdim",düet konusu sorulunca "isterse olabilir,şarkının bir kısmını okuyabilirim" dedi !
http://www.youtube.com/watch?v=P9VI5z48Mmw&feature=feedu

_trkn_
05-03-11, 13:18
ikiside sahnenin devleri.tarkan'ın böyle büyük bir ustaya şarkı vermesine sevindim..

secil.06
05-03-11, 17:13
şarkı vermiş olabilir ama bu düet yapaca anlamına gelmez yaparsa da seve seve dinleriz

twilight
05-03-11, 19:05
Bülent Ersoy dev mi yaaa?Millet dev görmemiş... :)) Güldürmeyin kendinizi... ;))

tarkaseksüel
05-03-11, 19:17
bakalım nsıl birşey olacak... :)

Yakisikli89
05-03-11, 20:06
Eminim cok güzel bir is cikacak ortaya. 'Adimi kalbine yaz' gibi bi sarki verdiyse Bülent Ersoy'a eminim 2011'in en konusulan sarkisi olucaktir ..

denizarya
05-03-11, 20:51
artik inandim bu habere görüntüsünü görünce..sarki vermis bülent ersoya düet belli degil ama

asltrkn
05-03-11, 21:44
Hazır yakalamışken,keşke bir de Tuğba Ekinci ile düet haberlerini sorsalardı da,o da bir netlik kazansaydı.

TEVETOGLU
05-03-11, 22:01
Yeni klibiniz ne zaman gösterilecek diye sormayı unutmuşlar.

sally
05-03-11, 23:17
demek dogruymus yazilanlar Tugba ekinci konusuna gelince yalan haberdir

secil.06
05-03-11, 23:43
Evet dedi ama bu yogunluk da Bülent ersoyla düet yaparmı yapmaz mı

jetaime
06-03-11, 00:09
hala kayboldum yaaa

_trkn_
06-03-11, 11:26
Bülent Ersoy dev mi yaaa?Millet dev görmemiş... :)) Güldürmeyin kendinizi... ;))

1.si o yanık ses kimsede yoktur
2.si tüm albümleri ortalama 4-5 milyon arası satışa ulaşmıştır.
3.sü Tarkan'da röpörtajda 'bülent ersoy türk müziği için çok değerli bir sanatçımız' diyor.!!
http://www.youtube.com/watch?v=P9VI5z48Mmw&feature=feedu tıkla!!

twilight
06-03-11, 13:18
Ya arkadaşlar bi kere bülent ersoy diva falan değil;ikincisi hep detone oluyor bu kadin...ya nasil tarkanla düet yapmasini istersiniz bilemem anlamis deilm...
haa ayrica,tarkan cok düet yapti da hangisini begenmedik?Söyleyin bana... :) Ama bunu kimse begenmeyecek görürsünüz... :)

TARQANIM
06-03-11, 13:38
bülent ersoya diyecek biseyim yok ama düet biraz uyumsuz olabilir pek düsünemiyorum, bi cok begenmeyen olabilir gibi geliyo bana..tarkan sarkisini bile nasil seslendircek cok merak icndeyim

**MegaStarkan**
06-03-11, 13:53
Ya arkadaşlar bi kere bülent ersoy diva falan değil;ikincisi hep detone oluyor bu kadin...ya nasil tarkanla düet yapmasini istersiniz bilemem anlamis deilm...
haa ayrica,tarkan cok düet yapti da hangisini begenmedik?Söyleyin bana... :) Ama bunu kimse begenmeyecek görürsünüz... :)

Sen daha dünyada degilken star idi, detone isinden ne anlarsin ki sen? Biraz saygi göster, görüsünü mantikli düzgün sekilde dile getir.

ercn
06-03-11, 16:31
Ya arkadaşlar bi kere bülent ersoy diva falan değil;ikincisi hep detone oluyor bu kadin...

şaka yapıyor olmalısın:D

secil.06
06-03-11, 16:40
bakalım nasıl bir aüet yapacak Tarkan sadece şarkı verdini acıkladı ama tabi fikri değişirse biz de merakla bekleriz

ece**
07-03-11, 11:56
yahu geçenlerde tarkan ,kimseye şarkı verdiğim falan yok dememişmiydi ? bende çıkan haberlere okadar , akılları kıt bunların dedim yav :) ters köşe oldum :D

secil.06
07-03-11, 20:32
Tuğba ekincinin hiç şansı yok bence

bounce
08-03-11, 00:07

Sesi detone olmayacak 3 4 kişiden birisidir. Sesi çok iyidir
Ama asla büyük bi sanatçı değil.. Diva ise hiç değil!

worldstarrr
08-03-11, 07:57
Bu Kadının Sesı Harıka Ama Bı Sesi Ne Kadar Iyıyse Kendıde Okadar Kalıtesız Flash tvde showa mowa cıktı geçen bu :D sacmalıK bu kadın ne bole ya Tarkan a laf edıyordu bu popstarda armagan caglayanın sızın o star dedıklerınız cokmu uzun boylular kapıdanmı sıgmıyorlar gıbı ıgnelemelerıde vardı ( Armaganın Tarkan Hayranlıgını Bılerek ) bunu yapan 1 kadın nolduda Tarkandan sarkı adlı