PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'la Ümit Sayın'ın çalışmama nedeni.

bounce
05-03-11, 02:03
Ümit Sayın Tarkan'a Aacayipsin albümünde 3 şarkı vermişti..
Dön Bebeğim
Bekle
Gitme
ancak bu albümden sonra Tarkan neden kendisiyle çalışmamış diye düşünmüştüm. Bi yerde okudum.. Ümit Sayın Tarkan'ın albümünde 3 şarkısının olduğunu o albümün 2.5 milyon sattığını dolayısıyla 3'te 1'inin kendisine verilmesi gerektiğini söylemiş.
Tarkan'da bundan dolayı artık kendisiyle çalışmamış.
ama Tarkan genellikle böyle yapıyor.. Sezen Aksu ve Ozan Çolakoğlu hariç bi çalıştığı ile bi daha çalışmıyor..
Nazan Öncel
Turgut Berkes
Mete Özgencil(kovulur mu gönül konduğu yerden!)
.....

denizarya
05-03-11, 02:15
haberlerde zamaninda öyle cikmis olabilir ama hic inanmiyorum..ümit sayinin belki baska projeleri vardi...yine bir araya gelmek nasip olamadi..zaten gercekten bu neden yüzünden bir daha bir araya gelmemis olsalar bile bu tarkanin yüzünden degil kicünki payin düsen parayi veren kisi tarkan degil müzik sirketii..1994-1995 yilindada tarkanin daha müzik sirketi yoktu

günışığım
05-03-11, 09:27
bende inanmiyorum paranoya bir dusunce olmus guzel bir sarki besteleseydi ve tarkana goturseydi kesinlikle tarkan okurdu diye dusunuyorum

fincan
05-03-11, 11:49
Birkaç ay önce Ümit sayın best fm e konuk olduğu zaman arzu çağlan sordu küsmüsünüz neden şarkı almıyo senden diye ümit sayın da aramızda problem yok sağolsun her albümünde benden şarkı ister dedi ama ben farklı şarkılar yapıyorum artık o yüzden tarz olarak uygun gelmiyor dedi.Bir ara aralarında problem olduğunu bende düşünüyorum o da zeynep dizdar için albüm yaparken gerekli desteği vermediği için sitem etmişlerdi ama o zaman Tarkan Amerika Türkiye arasında mekik dokuyordu yani kasıtlı yapılmış birşey yoktu.Galiba zaman içinde konuşup onu da halletmişler ki farklı firmalarda olmalarına rağmen Tarkan hem düeti kabul etmiş hemde klipte oynamayı kendi teklif etmiş.Ümit Sayın bu albüm dışında yeni şarkılardan oluşan albümününde kısa süre sonra çıkacağını söylemişti.Tarzında ki farklılığı o zaman görürüz herhalde

pare pare
06-03-11, 14:01
Ola bilir TarkaN kendisi ozletmeyi cox seven biri bence...