PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ümit Sayın'dan TARKAN'A Teşekkür

asltrkn
02-03-11, 22:38
Yıllar önce Tarkan`a verdiği "Gitme" adlı bestesini yeniden yorumlayan Ümit Sayın bu şarkıya Altan Dönmez yönetmenliğinde klip çekti. Şarkıda Tarkan ile düet yapan Ümit Sayın`a Tarkan klibinde de rol alarak özel bir destek verdi. Polat Yağcı`nın prodüktörlüğünde hazırlanan albümde Selim Çaldıran ve Hakan Yeşilkaya`nın aranjörlüğünde hazırlanan şarkılar içeriyor. Ümit Sayın albümü hakkında "Eğer iyi bir müzik adamı iseniz dostluklar kalıcı oluyor, benim kalemimden çıkmış özgür aşk şarkıları adına, benimle düet yapan sanatçı dostlarıma ve özellikle TARKAN`a çok teşekkür ederim" açıklamasını yaptı.
(Söz Müzik) Ümit Sayın 1. Gitme - Tarkan Söz & Müzik: Ümit Sayın 2. Gönül Yareler İçinde - Bendeniz Söz & Müzik: Ümit Sayın 3. Tutun Ellerimden - İzel Söz & Müzik: Ümit Sayın 4. Hayat Dediğin - Levent Yüksel Söz & Müzik: Ümit Sayın 5. Ya Sen Gidip De - Pınar Aylin Söz & Müzik: Ümit Sayın 6. Gülendam - Erdal Çelik Söz & Müzik: Ümit Sayın 7. Aşkımdan Vazgeçme - Leman Sam Söz & Müzik: Ümit Sayın 8. Hasret Türküsü - Suavi Söz & Müzik: Ümit Sayın 9. Çal Beni - Emel Müftüoğlu Söz & Müzik: Ümit Sayın 10. Kalbimin Sokağı - Işın Karaca Söz & Müzik: Ümit Sayın
http://www.radyotime.com/haberler.asp?id=4668
02.03.2011

pdrlütfiye
02-03-11, 22:59
helal olsun ümit sayına... ayrıca o çok şanslı, tarkan gibi bi sanatçıyla çalışabildiği için ve dostluğu olduğu için... onun yerinde olmak için neler vermezdim... :D

denizarya
02-03-11, 23:04
eee dön bebegim..gitme gibi hit olmus unutulmamis srkilar verdi zamaninda..tarkaninda azicik olsada ümit sayina destek olmasi normall zaten :))

asltrkn
02-03-11, 23:27
Bizden de Ümit Sayın'a teşekkürler.Şarkı,düet,klip muhteşem;ikisinin de sesine,yüreğine sağlık.Birlikte daha nice projelere imza atarlar inşallah :)

tarkaseksüel
03-03-11, 00:04
bu yenı albumde umıt sayından yenı bır sarkı daha anlamına gelebılır ... Belkı de duet ve klip karsılıgında tarkan ondan yenı albüm için sarkı yazmasını bıle istemiş olabilir...

jetaime
03-03-11, 00:43
super bir sarki gercekten ve umit sayina bizde ona tesekkur etmek lazi

badboyserkan
03-03-11, 01:54
Tarkan bence vefa borcunu ümit sayina gereken bir sekilde verdi.Tarkan'ın özellikle klipte oynaması ümit sayının albümünün farkındalığını bayağı arttıracak.Tarkan tarafindan Destekleyici vefa borçları her zaman yerini hakeden bir sekilde bulur keza şarkıda zaten hakkını veriyor.Klip zaten basit olmuş.Poll prodüksiyonun bütçe yetersizliği diyebiliriz.Ama Tarkan ve ümit sayın gerekli şarkı ahengini güzel yansıtmışlar.Ayrıca klibin kurgusu daha farklı olabilirdi.Yinede şarkının yillanmis o tadı herseyi bir kenara atıp ön plana çıkartıyor.

xurush'nine
03-03-11, 17:49
Ilk once Tarkan hayranlari adina bu guzel( "Gitme") sarki icin ve yaptigi tum guzel sarkilar icin Umit Sayina tesekkur ediyoruz!Yuregine emegine saglik!

Ben acik soylemek gerekirse "Gitme"yi Tarkanin kendisinden daha cok begenmistim.Sanki daha duygulu okuyor Acayipsin albumunde tekbasina..Fakat klibi gorunce fikrim degisti..Evet , sade ama sik bir klip. Zuhre yildizimiz ne yapip etmis, yine sihirli degenegini kullanarak klibe farkli bir renk katmis,isik getirmis..:)
Bir Tarkan hayrani gibi degil de elimi vicdanima koyup ta konusuyorum (farkettiyseniz) klip 1.58 'ci dakikadan sonra sanki canlaniyor, farkilasiyor..Iste Tarkan farki - dokundugu her seyi daha da guzlellestiriyor..Ama Umidin de hakkini yemeyelim.Bir kere sarkini yaraticisi o.Ve kendisi de guzel yorumlamis sarkiyi.Ikisini de kutluyorum!bravo bravo
Bir ara oralikta yoktu kendisi insallah Tarkan ugurlu gelir Umit Sayina.

flores
03-03-11, 20:11
vay vay vay yadimdadi bir zamanlar umit Sayin tV de cikip Tarkanin arkasinca konusuyordu.TArkani Ben meshur etdim diye.:))

flores
03-03-11, 20:20
Ben acik soylemek gerekirse "Gitme"yi Tarkanin kendisinden daha cok begenmistim.Sanki daha duygulu okuyor Acayipsin albumunde tekbasina..Fakat klibi gorunce fikrim degisti..Evet , sade ama sik bir klip. Zuhre yildizimiz ne yapip etmis, yine sihirli degenegini kullanarak klibe farkli bir renk katmis,isik getirmis..:)
Bir Tarkan hayrani gibi degil de elimi vicdanima koyup ta konusuyorum (farkettiyseniz) klip 1.58 'ci dakikadan sonra sanki canlaniyor, farkilasiyor..Iste Tarkan farki - dokundugu her seyi daha da guzlellestiriyor..

Xuraman men de dediklerine qatiliram.Mahnini adan 2 ci hissesini dinlemek istiyir.Mahni baslayan kimi deyirem bu tez oxuyub qutarsin. TArkan hissesi gelsin.:))))Klipde de ki Tarkan ayri alemdi.:)) elece otur ona bax.basqa hec ne vermesinler..Tarkan bu mahnini oxuyunca insan bir daha onun nece istetadli insan oldugunun sahidi olur.

secil.06
03-03-11, 20:48
Harika sözler süper yorumklip daha farklı olabilirdi tabi ama Tarkan kimlere destek vermedi ki
artık bu albüm bu şarkıyla yok satar

RaSKaS
03-03-11, 21:18
Özlemiştik Ümit Sayın'ı ve yorumunu. Bu güzel şarkıyı tekrar gündeme taşıyıp yeni bir yorumla, güzel bir düetle bize sundukları için emeği geçenleri kutluyorum.

TEVETOGLU
03-03-11, 21:32
Albümde Tarkan'ın fotoğrafı var mıdır acaba?

pdrlütfiye
03-03-11, 22:55
vay vay vay yadimdadi bir zamanlar umit Sayin tV de cikip Tarkanin arkasinca konusuyordu.TArkani Ben meshur etdim diye.:))

evet ben de hatırlıyorum. sanırım hülya avşarın programında sölemişti. o zamanlar o kadar kızmıştım ki ona... ama bu klip biraz rahatlattı beni...

twilight
05-03-11, 12:27
Ümit sayin yaşlanmış,sesi de eskisi gibi değil...Bu albüm çok satar ama sadece Tarkan yüzünden...yoksa kimse almaz bu albümü...zaten albümler az satıyor...bu çok satar ama dediğim gibi Tarkan varsa albümde tiraj rekorlari kiriyo zaten :)

secil.06
05-03-11, 17:13
klip güzel olmuş Tarkanın yorumuyla tabiki teşekür edecekdi şaşırmadım

sally
05-03-11, 19:36
sarkiyi Tarkan ve Ümit sayin güzel yorumlamislar