PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan neden Güney Amerika Turnesi yapmıyor?

İZMİRLİ
01-03-11, 21:59
Arkadaşlar bugün bildiğiniz gibi tarkan facebook'tan Avrupa turnesiyle ilgili mesaj paylaşmış, üşenmedim altına yazılan yorumların çoğunu okudum, ve Tarkan'ın bunca sene özellikle de Meksika ve Arjantin de konser vermemesine anlam veremedim, bence oralarda azımsanmıyacak hayran kitlesi var, tamam belki 30/40 bin kişilik bir konser veremeye bilir ama 10/15 bin seyirciyi rahat bulur diye tahmin ediyorum.

Bence Tarkan yıllardır bir çok konuda isminin hakkını tam anlamıyla veremedi, inanılmaz bir potansiyeli var fakat onu bir türlü ortaya koyamadı, Tarkan çok güzel şeyleri hak ediyor ama şansızlık mı diyeyim, yoksa başka bir şey mi ,olmadı mı olmuyor işte...

denizarya
01-03-11, 22:04
bendee tarkanonline sayfasinda cok sayida yabanci hayranlarin yorumlarini görüyorum..bencede rusyada yapiyor da meksika da niye yapamasin...amaa gerci bu tarkanla ilgili birsey degil..eger cok istek olunca elbet giderr..

denizarya
01-03-11, 22:04
benceee yeniii sarkilarlaa güney amerikaya, rusya ve bazi avrupa ülkerlerine acilmasi lazim

TEVETOGLU
01-03-11, 22:08
Çok istek olursa orada da turne olur.

bounce
02-03-11, 01:44
inan Tarkan'da çok istiyordur ama arz talep meselesi..
Tarkan bi kaç kez Fransa konserini iptal etti bu yüzden. Bu sene Türkiye'de turne yapmadı.. konserler çok büyük külfet. kaç insan çalışıyor uçak yemek konaklama masrafları çalışanların ücreti ne yersen para...
Tarkan'ın yurt dışında mevcut hayran sayısı her konser için 6000 dolaylarında.. en az 10 bin insanı getirmen lazım ki maliyetleri karşılansın..
Tarkan gercekten büyük bi yıldız ama ne yazık ki Amerikalı değil.. Bu nedenle de Tarkan'a destek bulunmuyor yurt dışında. zaten yurt dışında da kendisine destek olan firmalar Türk firmaları..

iktisat çalıştığım nasıl da belli ama:)

ece**
02-03-11, 11:00
inan Tarkan'da çok istiyordur ama arz talep meselesi..
Tarkan bi kaç kez Fransa konserini iptal etti bu yüzden. Bu sene Türkiye'de turne yapmadı.. konserler çok büyük külfet. kaç insan çalışıyor uçak yemek konaklama masrafları çalışanların ücreti ne yersen para...
Tarkan'ın yurt dışında mevcut hayran sayısı her konser için 6000 dolaylarında.. en az 10 bin insanı getirmen lazım ki maliyetleri karşılansın..
Tarkan gercekten büyük bi yıldız ama ne yazık ki Amerikalı değil.. Bu nedenle de Tarkan'a destek bulunmuyor yurt dışında. zaten yurt dışında da kendisine destek olan firmalar Türk firmaları..

iktisat çalıştığım nasıl da belli ama:)

bende şuan harıl harıl iktisat çalışmaktayım :D arz-talep diye girince hemen çözdüm olayı be :D ben geçerim bu sınavdan ozaman :P