PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ereğli'de Tarkan Firtinasi...

serkoy
10-07-06, 23:05
13’üncüsü düzenlenen Sevgi, Barış, Dostluk Kültür ve Sanat Festivali, muhteşem bir finalle sona erdi. Atatürk Anıtı’ndaki konser alanında ilk olarak Kibariye sahneye çıktı. Hayranlarının “Kiboş Kiboş” tezahüratlarıyla şarkılarını söyleyen Kibariye, büyük ilgi gördü.

Kibariye’nin konserinin ardından Türkiye’nin megastarı Tarkan sahne aldı. Yüz binlerce kişinin izlediği konserde, bir de sürpriz yaşandı. Tarkan’ın Kibariye’nin kasetinde söylemesi için verdiği “Gülümse Kaderi”ne adlı şarkıyı birlikte seslendirdiler. Kibariye’nin klibinde düet yaptığı Tarkan, bir konserde ilk defa bu şarkıyı Kibariye’yle birlikte okudu.

Şarkı bittikten sonra Kibariye “Tarkan seni çok seviyorum” derken, ünlü sanatçı da, “Utandırdın beni. Bütün söylediklerini kulisten duydum. İçi dışı bir. Gerçekten ben onun gibisini bu piyasada görmedim. Sana bütün şarkılarım helal olsun” dedi.

Daha sonra Tarkan, eski albümlerinden ve yeni çıkardığı İngilizce albümünden şarkılar söyledi. Bir hayranının sahneye attığı şalı alarak beline dolayan Tarkan, bir süre göbek atarken, hayranlarının sahneye attığı çiçekleri topladı. Söylediği şarkılarla hayranlarına muhteşem bir müzik ziyafeti çeken Tarkan, iki yıl önce Ereğli’ye geldiğini belirterek, “Bu kalabalığı hiçbir yerde görmedim. Çatılar, balkonlar dolu. Bundan sonra Ereğli’ye her sene geleceğim” dedi.

Konserin sonlarına doğru Ereğli İlçesi’nin ANAP’lı Belediye Başkanı Halil Posbıyık sahneye gelerek, Tarkan’a, elpek bezinden özel olarak dokunmuş şal ve çeşitli hediyeler verdi. Posbıyık’ın “Sevgi, Barış, Dostluk” sloganına Tarkan, “Sevgi, barış, dostluk tam bana göre bir slogan. Ama içine aşk da koyalım” dedi. Posbıyık, tekrar sloganı Ereğlililere söyleterek, “Tarkan’dan da aşk” dedi.

Tarkan daha sonra, Festivalin bu yılki sloganı olan “Sevgi barış dostluk için bir imza da sen at” kampanyasına “Sevgi barış dostluk daima. Sevgilerimle” yazarak katıldı ve imzasını attı.

Konserine son veren Tarkan, hayranlarının “I love You Tarkan” şeklindeki tezahüratları sonrasında tekrar sahneye geldi. İki şarkı daha söyleyen Tarkan, Ereğlililerle vedalaşarak sahneden indi. Ancak hayranlarının yoğun temposu karşısında oldukça şaşıran Tarkan, ikinci kez sahneye gelerek “Gülümse Kaderine” adlı şarkıyla konserine son verdi.

http://www.kdzeregli.bel.tr/index.php?option=com_content&task=view&id=195&Itemid=2

slow
10-07-06, 23:13
allam yaa orda olmak wardı harikasın tarkaaann :10: :10: saol haber için serkoy

TarkanColl
10-07-06, 23:29
Adana'ya da böyle bir belediye başkanı diliyorum. Bizim başkanda iyi ama Tarkan'ı getiremiyor ve konserleri iyi organize ettiremiyor.

Tarkancım konserlerine gelemiyoruz diye seni sevmiyoruz zannetme. :36_3_12: :36_3_15:

shıkıdım
11-07-06, 00:41
Efsane bi konser olmuş...sağol haber için serkan

b_a_S_k
11-07-06, 01:22
“Bu kalabalığı hiçbir yerde görmedim" sen mekan bul görürsün o kalabalığı heryerde _

Blg
11-07-06, 01:32
süpermiş gerçekten, demek ki her festival ve her halka açık alan aynı felaketleri getirmiyor. Buradan gördük ki, genellemeler yanlıştır, (bu en doğru genelleme her halde:))

scorpioness
11-07-06, 03:06
:s429lj5cs: kamu yönetimi mezunu olarak izmirle ilgili herhangi bir politik pozisyonda olursam ilk işim bi festival yapmak olucak artık bu şart oldu yavvvv!!!!!:36_3_2[1]: :36_3_2[1]:

RaSKaS
11-07-06, 06:28
süpermiş gerçekten, demek ki her festival ve her halka açık alan aynı felaketleri getirmiyor. Buradan gördük ki, genellemeler yanlıştır, (bu en doğru genelleme her halde:))

:4:

haklısın ankara konserinde kötümser bir havaya kapıldık bir kac geri kafalı yüzünden ama sunu anladık ki her zaman böyle olmuyormus baska bir tabirle halk konseri vermesin diyenler (arasında bende varım ) ters köse olduk :36_1_21: :36_1_21: :36_11_6: :36_11_6:
:36_1_42:

bizim icin diyecek tek kelime kalıyor : tesekküerler karadeniz eregli konserini izleyen herkese atv haber den izledigim kadarıyla mükemmelmis

arkadaslar yüzbinlerce kisi arasında bizden konsere giden yok mu ? hic video ceken yokmu ?

EmiLy
11-07-06, 10:28
orada olmak isterdim, Tarkan yine yıkmış ortalığı...keşke biz de gidebilseydik...ama kalbimiz hep Tarkanla....:36_3_15:
İşte bizim Megastarımız...:10:
teşekkürler Serkan...

ösgee
11-07-06, 10:52
orada kim olmak istemezdiki arkadaşlarr....!!!!

Samet
11-07-06, 20:36
boyle bir konser hic yoktu
bu bir ilk yaaa
aahh ahh keske orda olabilseydik