PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LAdy Gaga dan Tarkan'a illuminati

tarkaseksüel
23-02-11, 23:46
http://ahmetdursun374.blogcu.com/lady-gaga-dan-tarkan-a-illuminati-ve-muzik-piyasasi/9687037

bu konular hakkında pek bi bilgim olmadığı için yorum yok benden. Böyle şeylere inanılmalı mı bilmiyorumda...

orhan89
24-02-11, 00:03
Bu konuyla bi aralar baya ilgilendim... Ve bisey farkettim: dunya da ne kadar basarili insan varsa hepsini Illuminati ilan etmisler.
Link deki listeye bakin anlarsaniz: Lady Gaga, Britney Spears, Christina Aguilera, Justin Timberlake, Jay-Z, Takan ve tabi Madonna. Aciklamalari da su: "bu insanlar nasil olurda bu kadar basarili olurlar? Cunku arkalarinda baska bi guc var (Illuminatiler)". Bunu yutturmak icinde abuk sabuk kanitlar gosteriyolar insanlara.
Bende diyorumki: belki sadece yetenekli olduklari icin bu kadar yuksektelerdir =) Saka bi yana, ömrunu bu konuya adamis insanlar var yaa anlamiyorum nasil biseydir bu.

twilight
24-02-11, 00:06
3 heceyle anlatiyorum : Ap-tal-ca!
Iluminatiye inanmadim,inanmiyorum ve inanmicam...
Cok sacma geliyor... :)

jetaime
24-02-11, 00:19
bence de cok sacma oluyo

denizarya
24-02-11, 00:22
birsey anlamadim desem :))

tarkaseksüel
24-02-11, 00:42
BENIM Bİ ARKADASIM VAR O ÇOK ILGILENIYOR BU KONULARLA MASONLARLA FALAN
KONU BASKA YERLERE GİDECEK AMA BU KONUYLA İLGİLİ ARKADASIMINDA BANA GOSTERDİĞİ BİR VİDEO VAR

http://www.dailymotion.com/video/x58vjd_1-dolar-ve-sirlari_news

orhan89
24-02-11, 01:10
BENIM Bİ ARKADASIM VAR O ÇOK ILGILENIYOR BU KONULARLA MASONLARLA FALAN
KONU BASKA YERLERE GİDECEK AMA BU KONUYLA İLGİLİ ARKADASIMINDA BANA GOSTERDİĞİ BİR VİDEO VAR

http://www.dailymotion.com/video/x58vjd_1-dolar-ve-sirlari_news

Masonlarin ve Illuminatilerin gecmisde ve belkide gunumuzde gercekten var olduklarina inanabilirim. Yani ben Mason diye Illuminati diye bisey yokdur demiyorum ama bazi insanlar bunlarin dunyayi ele gecirmek istediklerine bizleri inandirmak ve bunu kanitlamak istiyolar... Sorun aslinda burda. Illuminatiler in aslinda yuzlerce sene once sadece dunyaya ozgurluk getirmeye calisan bir grup aydindan olustugunu soylemiyolar ve durmadan dunyada ne kadar basarili insan (Tarkan, Madonna,...) varsa Illuminati olmakla suclayip bizleri onlarin kuklalari oldugumuza inandirmaya calisiyolar (komplo teorileriyle falan). Hani biz simdi Tarkan hayraniyiz ya, Tarkan ve Illuminatilerin ellerindeyiz su an. :5:
Sizce de biraz fazla buyuk bi lokma degilmi bu bizim yutmamiz icin? =)

trkntrkn89
24-02-11, 01:26
tabiki illumunati örgütü dünyada çok etkili ve önemli isimler de var aralarında ama bu topluluklar lady gaga yı falan aralarına alrak isimlerini kirletmezler emin olun,tarkana gelince ben avo yermegyandan şüpheleniyorum zaten:D yok yok azcık tarkanı biliyorsam tarkan korkar o törenlerden falan,ama tabi bu lady gaga yı falan yönetenler,yönlendirenler tabiki mason olabilir,mesela aydın doğan mason diyelim beyaza programda bi bakanla dalga geç dedi beyaz da yaptı bu beyazı mason yapmaz haberi bile olmaz,masonluğun kökeni sokrateslere kadar dayanıyor yani binlerce yıllık bişey ve hala gizemini koruyor,yani ünlülere fazla bulaşmazlar bence..

Not:Masonluk bilinenin aksine kötü öcü bişey değildir,yararlanmasını bileni çok yukarılara çıkarmışlardır,sadece gerçeği ararlar bilimin ışığında,tabi gerçeği ararken de dünyayı yönetirler,çünkü dünyanın yönetilmeye ihtiyacı vardır..

SunaLea
24-02-11, 01:47
ayy bukadar saçma şey okumamıştım bende biğün tek gözlü kostum giysem banada laf atar bu yazıyı yazan Lol hele paris hiltonuda içine sokmuş aralarında puhahaha gülim bare

edudum
24-02-11, 02:40
masonluk şeytanlık işi değil ki,ha lady gaga hakkında ne söylenirbilemem,,ama ben de sormuştumneden sürekli gözüyle oynuyor her klibinde diye

günışığım
24-02-11, 02:59
Tarkan'ın yerinde olsam bu tur karalama yazilari yazanlari dava ederim

ercn
24-02-11, 03:41
evet boyle bı orgut var zaten gızlı bısey degıl hakkında onlarca belge var.Bızım devlet buyuklerımızden bıle mason olanlar var.Onlar ıstedıklerını yukseltıp ıstedıklerını alaşağı edebılıyorlar.Amerıka baskanı bıle buna dahıldır. :D Ama tarkan bu sısteme dahılmıdır bılınemez fakat eger oyle olsaydı amerıka hayali gerceklesmıs olurdu:D:D

tarkaseksüel
24-02-11, 03:54
evet boyle bı orgut var zaten gızlı bısey degıl hakkında onlarca belge var.Bızım devlet buyuklerımızden bıle mason olanlar var.Onlar ıstedıklerını yukseltıp ıstedıklerını alaşağı edebılıyorlar.Amerıka baskanı bıle buna dahıldır. :D Ama tarkan bu sısteme dahılmıdır bılınemez fakat eger oyle olsaydı amerıka hayali gerceklesmıs olurdu:D:D
süper bi yaklaşım :D :D

veli
24-02-11, 11:15
uydurma dan başka bişey değillllll

ece**
24-02-11, 11:42
okuduğumu az biraz anladım valla .amaç-sonuç ne onu tam kavrayamadım pek bilmediğim konular bunlar. ama anladığım kadarıyla çok aptal saptal bişey bu ya.
fazla film izlemiş bunlar :D :D :D

TarZan14
24-02-11, 15:38
Arkadaslar ben bu konuya baya bi kafa koydum ve 2 senedir biliyorum Illuminati var oldugundan.

Tabi ki bana sacma geldi ilk, ama ister inanin ister inanmayin Illuminati var ve masonluk bir parcasi oldugunu soyleyebilirim.
Ilk linkteki gorulen resim dogrudur o baglantilar felan dogru.

Gelelim tarkan'a bunun ile baglantisi pek bir sabit kanit yok.
Ama Tek göz bakmasi, elini tek gozune koymasi vs. normalde bi isarettir.
Ama bu tek degil Tarkanin basinda bi uyusturucu kullancisi olarak gundeme gelmisti, belki onlarin uyari verdiler kimbilir?
Bir ara elime Turkiyede Hur ve Kabuledilmis masonlarin uye listesi vardi, orda Tarkanin isimide geciyordu.. ama pek sabit bir kaynak olmadigi icin pek guven yok.
Ama sorarsiniz neden Tarkan? Cunku Tarkanin hayran kitlesi cok buyuk ve bu resimlerde tek goz bakmak vesaire bunlari taklit edilsin diye, yani Tarkan kullaniliyor.
Internetten anladigim kadariyla bu kadar.

Yani bu konu tartisilir tartisilir bitmez.
En iyisi konuya kilit ve bitsin.

Edit:
Bu arada illuminati katilanlar, ruhunu seytana satmis olan insanlardir.
Lady Gaga, Katy Perry gibi sanatcilar, itiraf etti ruhunu seytana satmakla.
Bunu soylemek isterim.

ercn
24-02-11, 16:16
micheal jacksonın bıle ölümüyle ılgılı arastırma yaparsanız bu orgut karsınıza cıkacak.they don't care about us sarkının sozlerınde bunu bellı etmış micheal jackson.

Acaba tarkanın son klıbınde tek gozlu olması bı tesadufmu ? Umarım oyledır bı baglantısı olacagını zannetmıyorum. :D

twilight
24-02-11, 16:21
Bazi akadaslarin forumda/facebookta/msn'de felan illa bana mesaj atmalariyla tekrar tekrar konuyu okudum ve bana hala aptalca geliyor.
Öncelikle adam bastan sacmalamaya baslamis ki;sonu dogru düzgün bitebilsin.
Tarkan'in 3-4 albümü(1 değil de 2 değil de)fiyaskoymuş...Hem de son 3-4 albümü...Karma'ya fiyasko demiş bu adam,Duduya fiyasko demiş yani anlayacağınız...Nasil olabiliyor da bu adami savunabiliyorsunuz halen anlamis degilim/herkese degil tabi ki lafim.
Metamorfoz;evet belki fiyaskoydu ancak;bununla şeytaniliği nasil bagdastirmis?
Anlayamadim..Garip!

Michel Jackson'ın yasaklanan klibinden,Lady Gaga'nin son klibine kadar gitmis.
Bu iki ismi nasil bagdastirmis?Birisi R&B;Soul müzik yapar birisi Pop.
Yani bagdastirmak imkansiz gibi bir sey.
Tarkanin acimayacak klibinde ki tek gözlü halini vurgulamis...Heralde büyük starlarla ugrasmak istemis...Ki aptallik yapmis;Tarkan aninda mahkemeye verebilirdi.Niye yapmamis merak ettim!

Diger bu konuya gecince ''Aaa aga Tarkan ne yapmış biliyonmu'';''Napmış'';''Satanist olmuş''diyaloglarindan acikcasi gina geldi.
Yaw,adam Ateist olabilir,satanist olabilir.Size ne adamin dininden?
Yaptigi müzik'e bakin biraz..
Adam ''Simarik'' sarkisiyla tüm dünyayi salladi...Akliniza gelmeyen,adini bilmedigimiz ülkelerde bile konserler verdi...Hala da dinleniyor,konserler veriyor...
Birazcik insanin dinine/cinsiyetine/sacina - gözüne degilde BASARİSİNA bakmak lazim...

Tabi bu benim görüsüm;katilin/katilmayin valla acikcasi umrumda degil hele bazilari beni tinlamayacaktir bile. Ama ben yine de yazayim dedim. :)

Sevgiler.. :29:

edudum
24-02-11, 16:23
illimunati şeytana tapmak değildir en basitinden ona satanizmdenir,,,bu masonlukla ilgilidir,masonlusa çoooooooooooooooook eskidir,çok ama....evet tarkan belki masondur,insanlar mason olup sonra bundan vazgeçebilirler,,ama hoş bi şeymi bilmem ...herkes dünyayı daha iyi bir yer yapmak için uğraşır,,,kimseşu dünyayı bi batırayım demez,,,dünya benim görüşümle şöyle düzelir der....evet tek göz benzetmesi çok yerinde olmuş,lady gaga sürekli gözüyle oynuyor,,,çoğu klibinde....masonluk güzeldir belki ama masonluğu kullanıp kariyerini sağlamlaştırmak için mason olmak çok kötüdür bence,,ama insanız hepimiz olur bir gün bize de bir iş olur bakarsınız masonluğu severiz eleştirmeyelim

edudum
24-02-11, 16:35
sebateist olamaz harhalde tarkan,,eğer yahudiyse sebateistolabilir diye biliyorumben,,,tarkan ırkı önemli değil ama benim bildiğim kadarıyla türk ,sebateist olmak kötü mi derseniz evet kötüdür ,şu açıdan aşırı milliyetçidirler ...şöyle der ulu allah:hiç bir ırk bir diğerinden üstün değildir,üstünlük takvadadır....milletlerin üstünlüğünü sevmem....

MARY JANE
24-02-11, 16:37
bu kadar mantıksız bir konu olamaz. zaten aklı başında olan bir insan bu tür işlerle uğraşmaz. dünyanın iyi olmasını mı istiyosun bunun başka yolları var. şeytana tapmakla, mason olmakla,.. dünya kurtarılmaz iyi hale getirilmez. ben hayatımda bu kadar saçma benzetmeler duymadım. yok tek gözünü kapamış yok bilemem neymiş. biraz mantıklı olmak lazım. diğerlerini bilmem ama tarkanın adının bile bu mantıksız konu içinde geçmesi beni rahatsız etti. adamın bir mason olmadığı kaldı. bakalım daha neler duyacağız. şahsi fikrim budur.

ece**
24-02-11, 16:48
çok saçma geliyo ya bana bunlar.millet neler biliyo hayret ettim valla.. tek göz kapatmalar falan.. :S bilim kurgu / fantastik filmlerde falan olur ya bu bağlantılar.yapmayın

orhan89
24-02-11, 18:21
micheal jacksonın bıle ölümüyle ılgılı arastırma yaparsanız bu orgut karsınıza cıkacak.they don't care about us sarkının sozlerınde bunu bellı etmış micheal jackson.

Acaba tarkanın son klıbınde tek gozlu olması bı tesadufmu ? Umarım oyledır bı baglantısı olacagını zannetmıyorum. :D

Yaaa sarkinin adi "acimayacak"... Tarkan herhalde klibde peri kizi kostumu giymicekti demi =) Korsan bandana si takmis bundan daha normal ne olabilirki?

orhan89
24-02-11, 18:23
çok saçma geliyo ya bana bunlar.millet neler biliyo hayret ettim valla.. tek göz kapatmalar falan.. :S bilim kurgu / fantastik filmlerde falan olur ya bu bağlantılar.yapmayın

Aynen sana katiliyorum =) Biz o zaman kimseye goz kirpmayalim. Tek gozlu diye Illuminati derler =)

yiğit
24-02-11, 18:29
tarkan'ın adının karışmadığı bi bu kalmıştı...

TarZan14
24-02-11, 18:49
Arkadaslar, ben sahsen illuminati inaniyorum ama muzik sektorunde hele hele turkiyede olmasi bana sacma aman neyse.

Inanmayanlar icin inanmayin daha iyi bilseniz kafaniz karisir en iyisi burda birakalim ve konuyu kitleyin

secil.06
24-02-11, 21:21
pes yani sonun da sacma sapan haber yorum du derken akıl saglıkları yerin de bi acaba bu haberi,bu yorumu yapan kişinin

xurush'nine
24-02-11, 22:16
Allah askina hic bu kadar yufka yurekli iyi niyetli yardimsever alcakgonullu kibirsiz bir "tekgozlu seytan" gordunuz mu?! ;)
Masonlar, tampliyerler rozenkreyserler ve s gizli kurum ve teskilatlar hakkinda bilgim var ama forumumuz bunlari tartisma yeri degildir.
Tek bildigim su-Tarkan peygamber gibi bir insan(bakin gibi diyorum!).Kalbinin guzelligi gozlerine, yureginin isigi yuzune yansimis.Belki de(yukaridan) secilmis bir insandir,belki de (kendi bile bilmeden) omuzunda ozel bir misyon tasiyor ola bilir.. Ama bu misyon kesinlikle "karanlik guclere" hizmet etmek degil.Olsa olsa Tarkan isik guclere hizmet ediyordur ki, bu isik Tanrinin nurudur(luciferin isigindan farklidir yani;).Tarkan bir tek TANRIYA tapar , ne seytani ,ne luciferi?!
Masonlar tarafindan secildiyse, neden o dunyayi cekip ceviren masonlar gecen subat basina gelmedik kalmadiginda, Tarkan'i korumadilar?! :)
Adam karinca gibi calisiyor ediyor basarisini ille disaridan birisiniN ayagina yazacaklar.. Sarki sozlerinde evet mesajlar var.Ozellikle kendi kaleminde cikan "Metamorfoz" albumunde, ya da en son Sezenle okudugu "Her seye ragmen" sarkisinda.Ama bu yasadiklarindan kaynaklanan mesajlar.Tum dunyayi ve Turkiyenin cesitli bolgelerini geziyor Tarkan.Gorduklerini,duyduklarini tabii ki de sarkilarina yansidacaktir cunki duygusal bir adam ve toplumda, sistemlerde karsilastigi olumsuzluklara tepkisiz kalamiyor.Bu da her kes gibi onun da hakki.Ve daha ilk basladigi gunlerde de "Tarkan Aldanma dostum inanama dostum... Yaniyor dunya ..Dusun kara kara "- okuyordu..Onda da mi masonlar tarafindan secilmisdi?! :D
Cok sacma bir tesbit, fakat hic tanimadigimiz bir sitede, tanimadigimiz birisinin yazisi, bu yuzden fazla dikkate almamak lazim.

hilfa
24-02-11, 22:19
saçma saçma haberler işte amaç gündede olmak:7:bu arada bi saçmalıkta benden olsun arkadaşlar yazıyı tam okumadan facedeki blogda yorum yaptım Tarkan'a laf atılmış ya sadece o bölümü algılamışım :18:olurda okursanız ben gülme krizindeyim sizide beklerim:18::18:

secil.06
24-02-11, 22:33
bak işde buna bayıldım Tarkan da güler gecer böyhle sacma sapan habelere biz neden gülüp,gecmeyelim peki

Bamboo
25-02-11, 01:42
tarkanın bu grup yada buna benzer diğer gruplar ile uzaktan yakından alakası yoktur arkadaşlar yaa.. bi kere kanıt olarak gösterdiklere şeylere bakın korsan gözlüğü.. bu kadar masum ve basit bişeyi alıp şeytan yapıyolar.. :D hem korsan ve korsan temasının geçmişi M.Ö 1000'li yıllara dayanıyo.. o yüzden yalan yanlış iftira olduğu bariz belli.. ayırca bazı aklı evvelerde şarkı sözlerini benzetenler var yaa onlara da lafım şu, bi olaya nası bakarsan öle görürsün ve bu kişiler şeytani bakıyolar o yüzden öle görüyolar tabii..

bi de evrim'inde dediği gibi son 3-4 albümü fiyasko yazmışlar, koskoca karma ve dudu albümü fiyasko oldu yaa pes valla.. ikisinin toplam satışı 6 milyona yakın.. ee son albümüde patlamış durumdaymış hemde 355 bin satışla.. karma 3 milyondan fazla satışıyla dudu 2 milyondan fazla satışıyla fiyasko oluyo ama AKY 355 bin ile muhtşem patlamış oluyo.. :D af edersiniz bunları çıkartanlar beyin ve akılları ile değil başka bi tarfları ile düşündükleri bi gerçek.. tamamnen bireysel bi düşünce olduğu da bi gerçek hiç bir doğru yanı yok..

hem ercn'ında dediği çok doğru tarkan dünyayı yöneten bi örgütün elinde olsaydı amerika rüyası çoooktan gerçek olurdu..

edudum
25-02-11, 02:25
o denli konuşuldu ki tarkan en sonundaaçıklama yapmak zorunda kalacak ...:)

edudum
25-02-11, 02:49
ooh youtubeta aratayım dedim de ne çok video var tarkanla ilgili

edudum
25-02-11, 03:03
bu ne yahu? ben yarı şaka yarı ciddi eğlenir gibiyken,nette birden bu haber olmaya başladı...bu olay büyür artık

ercn
25-02-11, 03:24
Arkadaşlar aşagısakı lınke bi GÖZ atın..! :D Sadece duruma esprıyle yaklasıyorum yanlıs anlamayın tarkanı cok sevıyoruz ama yorumda yapabılırsınız:)

http://galeri.uludagsozluk.com/r/illuminati-nin-m%C3%BCzik-end%C3%BCstrisini-kontrol-etmesi-109977/

edudum
25-02-11, 04:04
melekler ve şeytanlar kitabında işlenir bu konu..beni ilgilendiren işin tarkanla ilgili kısmı...illuminati tarikatının olduğu belli..mesela ben rihannayı ilk başlarda seveerek dinlerken sevgilisinden dayak yedikten sonra bi değiştidiyordum kendi kendime...hiç bir şey okumadan aklıma şu geldi ya bu kızda bi gariplik var...sanki bi şeyler ters gidiyor bu kızda...ve nedense "yargılamak için değil sadece tespit olarak söylüyorum"bu kız sanki tanrıya inanmıyor ve aslında inanmamakla kalmıyor sanki kafa tutuyor tanrıya diye geçiriyordum içimden..son olarak mesela yeni yıldan ne bekliyorsunuz sorusuna "daha fazla sex diye cevap veriyor"ilk zamanlarda bu sanki özgürlük gibi gelirken ,artık böyle gelmiyor..fazla fazla gözümüze sokuluyor...gittikçe daha fazla dozu artıyorsanki cinselliğin...ama kimsenin günahı alınmamalı...tek göz olayı doğru ,başkasına bu film gibi gelebilir ama doğru...ama bu tarkanın ilk tek gözlü halleri değil...tarkanın bu çarka kapılmasını hiç istemem,ama biz uyuşturucu olayını siyasi güçlere yüklerken,acaba bu tarkana uyarı niteliğinde bi şey mi oldu...ayağını denk al gibilerde...ama tarkan müslüman adamdır gerçi beni ilgilendiren dini değil,,,beni ilgilendiren müziği olmalı biliyorum ama ..işte sadece müzikle bitmiyor iş....gerçi bazı arkadaşlarımız da az değildi forumda olsun dışarda olsun,tarkanın artık seksi şarkıları yok diye dert yanıyordu...tarkanın böyle bir olaya alet olacağını sanmak istemiyorum...daha doğrusu allah onun yanında olsun böyle bi durumu varsa,ama sanki şu göz meselesi çok dikkat çekici,,,masonlukla illuminati çok farklı şeyler,,gerçekten ,,,

arau
25-02-11, 13:48
bir insan hem illuminati hemde mason örgütünden olamaz çünkü biri dünyadaki tek gerçek güç bilimdir derken(illuminati) diğeri yüce bir yaratıcıdan bahseder. evet organize dinlere inanmazlar (islamiyet hristiyanlık vb) ama yaratıcı güce inanırlar. tek ortak noktaları birbirlerine benzer semboller kullanmaları. bu semmboleri her yerde görüyoruz zaten türkiyede bile bir çok kamu binasında var. Tarkan'ın bilinçli bir şekilde bu sembolleri kullandığını sanmıyorum.düşünmemiştir bile. sıradan gençler bile bazen ne anlama geldiğini bilmedikleri yada düşünmedikleri aksesuarlar kullanıyorlar. örneğin işaret parmağına takılan yüzüğün aslında eşcinselliğin simgelerinde biri olduğu söyelenir hep.şimdi işaret parmağına yüzük takan herkes eşcinsel mi.??.. oluyor bu durumda .... saçma!!!!!!!

trkntrkn89
25-02-11, 14:12
Tarkanı mason yapmazlar,kullanırlar!! (tabi kullandıttırıyorsa) Ayrıca tarkanı hepimiz seviyoruz ama yok doğa derneğine üye hayvanlara acıyor diye mason olamaz mı masonlar nefret mi ediyor hayvanlardan,şunuda belirtiyim bilinen ve tahmin edilen masonlar hep halkın çok sevdiği isimler olmuşlardır mesela ''al gore'' adam dünyayı kurtarmaya çalışıyor ama mason,hiç bişeye şaşırmayın yani tarkan satanist olsada benim için bişey değişmez yani...

pdrlütfiye
25-02-11, 14:22
Tarkanı mason yapmazlar,kullanırlar!! (tabi kullandıttırıyorsa) Ayrıca tarkanı hepimiz seviyoruz ama yok doğa derneğine üye hayvanlara acıyor diye mason olamaz mı masonlar nefret mi ediyor hayvanlardan,şunuda belirtiyim bilinen ve tahmin edilen masonlar hep halkın çok sevdiği isimler olmuşlardır mesela ''al gore'' adam dünyayı kurtarmaya çalışıyor ama mason,hiç bişeye şaşırmayın yani tarkan satanist olsada benim için bişey değişmez yani...

sana inanamıyorum...

MARY JANE
25-02-11, 14:31
gereksiz ve mantıksız bir konu ne kadar uzadı. ben gerçekten tarkan satanisttir, masondur veya olabilir gibi diyenlere ve bu iddialara inanmıyorum. bence sizde inanmayın. onlar inandıkları düşünceye insan çekmeye çalışıyorlar. bu günahtır yaa. bunlar resmen dinden çıkmışlar. tarkan müslümandır ve böyle kişilere kapılacak kadar da akılsız değildir. gerçekten artık tarkan ile ilgili acaba sorusunu soranlara bile tahammülüm yok. kim neye inanırsa inansın ama tarkanı karıştırmasınlar artık.

pdrlütfiye
25-02-11, 14:41
gereksiz ve mantıksız bir konu ne kadar uzadı. ben gerçekten tarkan satanisttir, masondur veya olabilir gibi diyenlere ve bu iddialara inanmıyorum. bence sizde inanmayın. onlar inandıkları düşünceye insan çekmeye çalışıyorlar. bu günahtır yaa. bunlar resmen dinden çıkmışlar. tarkan müslümandır ve böyle kişilere kapılacak kadar da akılsız değildir. gerçekten artık tarkan ile ilgili acaba sorusunu soranlara bile tahammülüm yok. kim neye inanırsa inansın ama tarkanı karıştırmasınlar artık.

tebrik ediyorum, aynen katılıyorum hem de şiddetle katılıyorum...

trkntrkn89
25-02-11, 16:48
sana inanamıyorum...

Eğer seni üzdüysem özür dilerim ben sadece tarkanı kayıtsız şartsız sevdiğimi söylemek istedim,ayrıca tarkanın mason veya satanist olduğuna bende inanmıyorum ama olursada bişey demem yani aslında keşke mason olsa dünyada hakettiği yerlere gelirdi o zaman tarkan..

gizem-akkaş
25-02-11, 17:11
ahaha ya hiç güleceğim yoktuuu alt tarafı bi imaj öle bi imaj yapmasalardı ne dicekti acaba çok merak ediorm of ne saçma işlerle uğraşıolar boşa zaman kaybı:D

secil.06
25-02-11, 20:16
dikkate almayın bu sacmalıkları

kyhnsefa
12-03-11, 17:50
beyler .. bayanlar.. ben de Tarkan ın iluminati ya da mason olduğuna pek inanmıyorum.. ama iluminati örgütü vardır..masonlukla bağlantısını kuranlar da vardır.. ki bence de aynı sembolü kullandıklrına göre bi ilgisi vardır.. hatta birçok ünlünün onlarla bağlantısı vardır.. en büyüğü Micheal Jackson'dır.. Türkiye'de de bu örgütten birileri vardır mutlaka.. bu durum sadece ülkemizde değil başta amerika olmak üzere birçok ülkede alarm durumundadır.. ama burada bazı arkdaşların da yaptığı gibi doğru araştırmalar yapmadan kendi düşünceleriyle İNANMAYANLAR sayesinde hâlâ ayakta ve çok geniş bir kitleye yayılmış durumda.. ki dünyanın en zenginlerinin de bu örgütten olduğu da bi gerçek..
ama dediğim gibi ben Tarkan da onlardan biridir demiyorum.. sadece düşündürdü biraz "GÖZÜ YÜKSEKLERDE BİR O KADAR MASUM" sözlerinin deccal ve luısifer gözüyle bağlantısı olabilir.. Albüm çıkış tarihi 11.09.10 masonlar(iluminati örgütündekiler) numerolojiye çok dikkat eder.. 11 ve 9 da çok kullandıklar bend e tam olarak ne anlama geldiğini bilmiyorum ama.. çok kullandıklar rakalmlardır.. öyle ki birçok film çizgi film ve müzik kliplerinde iluminati sembolleriyle birlkte 9 ve 11 de kullanılmıştır.. uyuşturucu yüzünden hapse atılması da aynı şeklde beni düşündürdü.. çünkü şu an DMX e yaptıkları gibi onu da uyarı şeklinde yapıp karamalamak istemişlerdir belki.. ama dediğim GİBİ ARAŞTIRMAK LAZIM.. bunun doğru olup olmadığını anlamak için ilerleyen zamanlarda çıkardğı kliplere.. olaylara bakmak lazım..
ARAŞTIRMADAN YORUM YAPMAYIN.. EMİN OLUN BEN YETERİ KADAR ARAŞTIRMASINI YAPTIM .. !

pdrlütfiye
12-03-11, 18:27
Eğer seni üzdüysem özür dilerim ben sadece tarkanı kayıtsız şartsız sevdiğimi söylemek istedim,ayrıca tarkanın mason veya satanist olduğuna bende inanmıyorum ama olursada bişey demem yani aslında keşke mason olsa dünyada hakettiği yerlere gelirdi o zaman tarkan..

özür dilemene gerek yok canım. evet üzüldüm hem de çok ama daha çok senin böyle düşünmene ve sana üzüldüm... benim hayatımdaki birçok başarının arkasında tarkan var. birilerinin onun için böyle düşünmesi beni yıpratıyo. çünkü bunlar tarkanı üzebilir dolayısıyla da beni üzer... :6:

nedjohnlansen
12-03-11, 19:53
illuminati adı altında olmasa da müzik sektörünün birilerinin elinde olduğu çok açık şekilde belli. michael jackson'ın they don't care about us şarkısında o meşhur piramit içinde göz sembolü yer almakta çok kısa olmak üzere iki kez. iki sahnede de michael jackson yalnız ve bu sahnelerin ilkinde yanlış hatırlamıyorsam "onlar beni istiyorlar" diyor, ikincisinde de "beni asla ele geçiremeyecekler" diyor. bu sözlerle başlıyor ve bu sözlerle bitiyor o sahneler. bu benim için çok açık bir kanıttır illuminati'ye dair. michael jackson'ın çocuk tacizcisi damgası yemesi de tamamen illuminati'nin işidir diye düşünüyorum. sadece ben değil bir çok kişi böyle düşünüyor. illuminati kulağa çok fantastik geliyor ama bizim onu hayal edişimizden dolayı bu. görüyoruz politikacılar bile bir sürü dalavere çeviriyor, onun büyük ve dünya çapında zengin insanlar tarafından gizlice yapılanını düşünün. budur illuminati. cüppe giyip ayin yaptıklarını sanmıyorum ama çok iyi yönlendirme gücüne de sahipler. sonuçta para her şeyin kapısını açar. jay z, rihanna ve lady gaga da eğer illuminati var ise, ki ben inanıyorum, en önde gelen kuklalarıdır. tarkan'ın ise alakası olduğunu sanmıyorum. uyuşturucu meselesi michael jackson'ın durumuna benziyor ama ihtimal vermiyorum, tarkan kendisini bu şekilde kullandırmaz.

Pamela_beyazgul
12-03-11, 21:59
bana bu komik geldi :) tarkana bi bu kalmisti soylenmeyen

badboyserkan
12-03-11, 22:40
Oncelikle illuminati kelimesi aydınlık ya da aydınlanma anlamına gelmektedir. Illuminatisi etkisi yillar once tapinak yapan matematikciler tarafindan baslatilan bir etki ile,mason tuccarligi,mafya gibi olgularla bir guc sistemi yaratmislardir.Bu durum dogrudur.Boyle bir illuminati orgutu var.Simgeleride tek goz,tapinak, 6 rakamlari anahtar sembolleri var.

Micheal Jackson bu orgutun en onemli kilit isimlerindendi.Hatirlarsaniz Micheal jackson olumunden once mart 2009'da basin toplantisi yaptiginda soyle bir soz kullanmisti ; 'Dunyada bilinmeyen gercekleri size aciklayacagim demisti '.Ondan sonra olumuyle ilgili tehditler almaya baslamisti.Ve sonunda bilinmeyen bir gercekle ve hala olumuyle ilgili var olan tartismalar sonucunda bir sekilde oldurutuldu.Ayrica islam dinine gecmeside bu olumuyle ilgili tartisilan diger bir olguydu.

Ozellikle tek goz durumu sanatcilarda cok yaygin kullanilmakta.Bu durum biraz dusundurucu etkide yaratmakta aslinda.

Muzik evrensel bir duruma hitap ettigi icin illuminati etkisi muzik sektorunde oldukca yaygindir.Diger sektorlerde de illuminati etkisi oldukca coktur.Muzigin evrensel bir dil olmasi ile sanatcilar ile bu illuminati etkisi cesitli isaretlerle sarkilarla veya resimlerle duyurmak amacindalar.Yillardir tartisilan bir konudur bu aslinda.

Ozellikle Turkiyede 'Kurtlar vadisi' adli dizide bu akim teorisindan yola cikarak baronluk mehzepi ve kalem kirma olaylari islenmistir.Dunyadaki derin devlet diyebiliriz bu illuminati etkisine.

Biraz detaylica arastirmak ve irdelemek gerekiyor.Kendi ulkesindeki en populer sanatcilarin bunu kullanmasi ve bir sekilde yansittiklari tek goz olayi cok dusundurucu.

asltrkn
12-03-11, 22:54
Tarkan'ın son 3-4 albümü fiyaskoymuş,nasıl yeniden şöhret olabilirmiş ? Başından sonuna kadar saçmalaık !

trkntrkn89
13-03-11, 01:41
arkadaşlar bence sinirlenmek yersiz,olabilirde olmayabilirde ama dünyanın hemen hemen her ülkesinde insanlar masonları ya kullanarak bi yere geliyorlar yada direkt mason oluyorlar,yani böyle öcü bişey diil,yönetim silmezse alın size örnek http://img216.imageshack.us/i/tayyipsamdanup2.jpg/sr=1 o nesneyi araştırırsanız göreceksiniz,bunun gibi daha çok şey var ama kimseye kızmaya hakkımız yok,bu ülkede özellikle başa gelen herkeste masonların parmağı var ve böyle olmak zorunda,tarkan mason olsa bile bir sürü iyi masonda vardır mesela Al Gore,son olarak bunu öcü bişey veya yok böyle bişey olamaz gibi düşünmek saçmadır,

Not:impossible kelimesi bile anlatıyor imkansız diye bişey olmadığını
impossible-i'm possible :D:D

FiIiz
13-03-11, 02:02
Tarkan... Illuminati... Ne sacma!!!!
Nerden ve nasil insanlarin akillarina böyle $eyler geliyor?

tarkaseksüel
13-03-11, 04:13
arkadaşlar bence sinirlenmek yersiz,olabilirde olmayabilirde ama dünyanın hemen hemen her ülkesinde insanlar masonları ya kullanarak bi yere geliyorlar yada direkt mason oluyorlar,yani böyle öcü bişey diil,yönetim silmezse alın size örnek http://img216.imageshack.us/i/tayyipsamdanup2.jpg/sr=1 o nesneyi araştırırsanız göreceksiniz,bunun gibi daha çok şey var ama kimseye kızmaya hakkımız yok,bu ülkede özellikle başa gelen herkeste masonların parmağı var ve böyle olmak zorunda,tarkan mason olsa bile bir sürü iyi masonda vardır mesela Al Gore,son olarak bunu öcü bişey veya yok böyle bişey olamaz gibi düşünmek saçmadır,

Not:impossible kelimesi bile anlatıyor imkansız diye bişey olmadığını
impossible-i'm possible :D:Dresmi açamadım

trkntrkn89
13-03-11, 07:01
resmi açamadım

bende açılıyor..

http://img216.imageshack.us/i/tayyipsamdanup2.jpg/sr=1

tarkaseksüel
13-03-11, 18:03
sonradan açabildim meajı sıldıgımı sanıyordum amagörünüşe göre sılmemısım galiba kusura bakma :)

TEVETOGLU
13-03-11, 20:00
Tarkan gerekli görürse bu konu hakkında bir açıklama yapar herhalde.

Zaza
13-03-11, 21:03
Bence çok saçma, Eger Tarkan'in illuminatilerle bir alakasi olsaydi Come Closer albumu basarili olurdu.. Baska söze gerek yok, bu sembolleri kullanmak Amerikada moda oldugu için bence Tarkan birkaç fotografinda bunu kullandi, modaya uymak açisindan. Yoksa bir alakasi yoktur

mavis87
14-03-11, 01:20
bunlar cok sacma seyler ve tarkanin ismininde böyle gereksiz ve sacma seye karismasi cok üzücü...

cafer
14-03-11, 04:13
başta inanmadım ve inanmakta istemedim ama hadi korsan kıyafeti moda gereği yaptı diyelim.ama profil reminde de ve bir başka reminde de tek gözünü kapatmış bunlar bir tesadüf mü ki.Kafam çok karıştı açıkcası..

MARY JANE
14-03-11, 14:57
bırakın allah aşkına bu saçma konuları yaw. bir deli kuyuya taş atıyor kırk akıllı çıkartamıyor hesabı biri bişey yazıyor kendince bizde burda saçma konuyu tartışıyoruz. kişi karşındakini kendi gibi görürmüş. siz inandığınız bişeyi karşındakinize daha kolay inandırırsınz. bunlar akıllı insan işi değil. bırakın bunları. tarkanın böyle saçma bir iş içinde olmayacağını hepimiz biliyoruz. kim neye inanırsa inansın ama acaba sorularını artık duymak istemiyorum. cevabının hayır olduğunu hepimiz biliyoruz. cevabını bildiğimiz şeyleri niye tartışıyoruz. gerçekten bu saçma konunun artık kapanmasını diliyorum.

Samet
15-03-11, 01:50
3 heceyle anlatiyorum : Ap-tal-ca!
Iluminatiye inanmadim,inanmiyorum ve inanmicam...
Cok sacma geliyor... :)

Aynen bencede cok aptalca birsey, hic inanmiyorum

DaLy
15-03-11, 17:32
Bence çok saçma, Eger Tarkan'in illuminatilerle bir alakasi olsaydi Come Closer albumu basarili olurdu.. Baska söze gerek yok, bu sembolleri kullanmak Amerikada moda oldugu için bence Tarkan birkaç fotografinda bunu kullandi, modaya uymak açisindan. Yoksa bir alakasi yoktur

En mantıklı yorum bu olmuş bence.Dediğin gibi Come Closer'ın başarısızlığı malum.

pare pare
15-03-11, 18:29
Haberden pek bir sey anlamadim...amma neyse..))

secil.06
15-03-11, 20:14
dikkate alınacak bir durum yok orta da tamemen tek kelimeyle sacmalık

SelenYasavul
17-03-11, 00:41
ya arkadaslar böyle seylere inanmayin.. sacma :S

Cecuq
07-05-11, 02:22
tarkan bu örgüte üye olabilirmi...? aslında derin araştırılması gereken bi konu...biliyorum hepiniz bu yorumu beğenmeyecek ve saçma bulabilirsiniz..ama tarkanın içeriye alınması 12.5 gram esrardan dolayı mı ? bu çok saçma bişey olur dimi..devlet bu işin babalarını biliyo elbet onlar varken tarkan ile neden uğraşsın...belkide bi örgütü reddetmişde olabilir...bu yüzden ona bi ders verilmiş olabilir...bakın bunun örneğini size john todd adındaki bi yönetmenle verebilirim azıcık araştırırsanız neler olduğunu görebilirsiniz...mesela bu örgütün her türlü şeyini ortaya döktükten sonra tecavüz suçundan 30 yıl ağır hapis cezasına çarptırılmış...kısaca...ayrıca bu örgütü nasıl yok sayabilirsiniz anlayamıyorum...Michael Jackson - They Don't Care About Us klibinde buna sitem eden bi michael jackson yokmu...? ve biliyoruzki şuda bi gerçek bu örgüte karşı çıkan bi çok ünlü şu anda ölüler bunlardan tek yaşayan ... eminem ... ve son albümünde oldukça yer veriyor... neyse konuyu uzatmıycam...bide şöyle bişey var tarkan bunları sırf özenti amaçlıda yapıyo olabilir...gözüne 1 korsan sembolü yaptı..eliyle bi gözü ile kapattı diye...onunun bu örgüt ile alakalı olduğu söylenemez...sonuçta bu örgüt dünyanın enlerini elinde bulundurmak ister...tarkan bu durumda bi hiçç.. ama türkiye ayağı olarak kullanabilirmi bilemem...2 farklı düşüncem var onlarda bunlar...konuyu dahada açabilirdim ama gerek yok heralde...

secil.06
07-05-11, 17:30
hala bu sacma habere yorummu yapıyosunuz dikkate almayın bence

Blg
10-05-11, 21:57
Bu aralar Illuminati ile ilgili haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Tarkan'ın mason olduğu iddiası bildiğim kadarıyla ilk defa Yalçın Küçük tarafından ortaya atılmıştı. Ama Y. Küçük'e kalırsa kendisi dışında herkes mason :) Illuminati hakkında yazan Ahmet Dursun mahlaslı arkadaşın konuya yaklaşımı o kadar sığ ki, birçok insan okur okumaz "saçma" demiş. Öncelikle belirteyim, Illuminati'nin masonlukla bağlantısı Hıristiyan Evangelist'lerin düşünmemizi istediği kadar belirgin değil. Bu nedenle tüm iddialar "komplo teorisi" olmaktan öteye geçemiyor.

Çok uzun süredir bu konuda araştırma yapıyorum ve olayı kısaca özetlemek istedim. Belki ilginizi çekebilir ve araştırmaya devam etmek isteyebilirsiniz.

Özellikle Amerika'da başta Katy Perry, Jay Z, Kayne West, Lady Gaga ve Rihanna olmak üzere Billboard 100'e girebilen şarkıcıların çoğunun Illuminati'nin kuklası olduğuna inanılıyor. Bunun nedeni yalnızca kliplerde "tek göz" simgesini kullanmaları değil. Michael Jackson'ın kariyerinin düşüşe geçmeden önceki son hiti "They Don't Care About Us" döneminden beri, bu konu hakkında tüm müzik ve prodüksiyon camiasında tartışmalar dönüyor. Maalesef Türkiye yine gündemi çok geç yakaladı. (Bunda son zamanlardaki Anti-Illuminati odaklı yazı ve yayınların patlamasının olumlu bir etkisi var neyse ki...)

Illuminati'nin müzik piyasasını ele geçirdiğini iddia edenlerin ortak görüşü şu:

90'ların ortasından itibaren bilinçli bir pop-kültürü propagandası yapılıyor ve yerleştirilmeye çalışılan bu kültürün temel amacı, inançlı insanları (burada İnanç olarak yalnızca Hıristiyanlık değil, tüm semavi dinler söz konusu) Tanrı fikrinin ne kadar gereksiz olduğu hissiyle doldurmak, konusu ne olursa olsun her türlü "inançtan" saptırmak. Yani aslında herkes Şeytan'a tapsın demiyorlar. Bu saçma iddia, Hıristiyan misyonerliğinin öncüsü Texe Marrs'ın başlattığı bir fenomen. (Burada Texe Marrs ile ilgili çoooook uzun bir açıklama yapmam lazım, o yüzden maalesef bu kadarını söyleyip geçiyorum.)

Illuminati meselesi "hey bak bu ünlü oldu, bunun çok hayranı var, hadi şunu destekleyelim dostum!" şeklinde özetlenebilecek birşey değil. Ya da "klipte tek gözünü kapatırsan seni ünlü yaparız" şeklinde özetlenebilecek birşey de değil. Bu işin özeti Lady Gaga, Rihanna, Ke$ha ve Katy Perry dörtlüsü ile zirveye ulaşan manifestonun detaylarında gizli...

Eskiden Underground olan şeyler (Madonna dışında Tanrı'ya, İsa'ya vb. şeylere saldırabilen pop ikonu bulmak zordu. Sadece alternatif müziğin büyükbaşları bu meselelerle meşguldü.) şimdi Mainstream oldu. Lady Gaga'nın son parçası Judas, resmen Hıristiyan'ları tabir-i caizse dinden imandan çıkarmış durumda...

Bu belli bir sürecin sonunda mümkün hale geldi. Bundan yalnızca birkaç sene önce, MTV'deki bir şovda Jackson'ın göğsünü açan Justin'in Amerika'da yarattığı öfkeye bakın... Ve şimdi Lady Gaga'nın Judas klibi için verilen tepkilerin cılızlığına. Ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

Son yıllarda öne çıkan, dillere pelesenk olan şarkıların konusu eskisi gibi aşk, ihanet, sosyal sorunlar ya da eften püften şeyler değil. Hepsinin verdiği mesaj aynı:

Sonsuz Özgürlük Arayışı
Kendini Kaybetme (Kendini kaybedene kadar dans et, kendini kaybedene kadar seviş, kendini kaybedene kadar ağla vb.)
Zincirleri Kırma, Tabuları Yıkma, Cinsel Özgürlük
Kimliksizlik, Vatansızlık, Cinsiyetsizlik
Dinsizlik

Yeni Dünya Düzeni öyle ya da böyle, 90'lardan beri kulağımıza çalınan birşey. Ve gerçekten yavaş yavaş şekillenmekte olan yeni bir dünya düzeni var.

Kimisi buna Illuminati diyor; buna inanmaları için ellerinde her türlü bilgi mevcut.
Kimisi buna saçmalık diyor; çünkü bunun saçmalık olduğuna inanmak için de her türlü bilgi mevcut.

Ben size yalnızca New World Order tabirinin, 90'lı yıllardan beri "CFR" başlığı altında tartışılan özetini aktarayım

"Kaostan Doğan Düzen"

Bütün o din propagandalarının, saçma sapan uzaylı hikayelerinin, duygu sömürücülerinin vs. altında Illuminati'ninYeni Dünya Düzeni için aklı başında söylenmiş tek söz şu:

Kaos devam ettiği sürece, buna yön veren kazanır.

Gizli bir örgüt kuracaksınız, varlığı her şekilde inkar edilecek. Ve o örgütün simgelerini (Tek Göz, Piramit2in Tepesindeki Göz, Baphomet, Ceylan, Keçi vb.) her türlü filmden, paraya kadar yerleştireceksiniz :) Tutarsızlığın yarattığı kaos, içine dalmak için nefis görünüyor.

Not: Kişisel inancım Tarkan'ın Illuminati diye bir örgüt varsa bile (vardır, yoktur diyemiyorum), bunların ilgi alanı içinde olmadığı yönünde. Çünkü Ortadoğu toplumlarındaki muhafazakarlık ile Anglosakson muhafazakarlığı pek çok noktada örtüşmüyor. O formüller işe yaramaz.

yasinenessahin
13-05-11, 13:44
kişisel görüşüm, Tarkan 'bilerek ama mecburen' illuminati'ye hizmet etmekte. şimdi size sorsam Tarkan ülkemizdeki müziğin neresinde diye; 'zirvede' diyecektir herkes. çünkü öyle olaya ister subjektif ister objektif bak ... ama şu var: bu dünyada tepe bir noktaya herkes bir gün ulaşabilir. ama o noktada kalıcı olabilmek herkesin işi değildir. Tarkan bugün en tepededir ve orada kalıcı olmayı başarmıştır. bu bir 'tesadüf değildir.' orada kalabilmenin yolu 'birilerinin dediğini' yapmaktır. yapmayan bir şekilde 'zirveden indirilir' (michael jackson - 25 haziran 2009,farrah fawcett - 25 haziran 2009, sky saxon - 25 haziran 2009, james brown - 25 aralık 2006, dean martin - 25 aralık 1995, eartha mae kitt - 25 aralık 2008, lisa lopes - 25 nisan 2002, roger troutman - 25 nisan 1999, aaliyah haughton - 25 ağustos 2001, static major - 25 şubat 2008... hatta Türkiye'de çok ses getiren bir cinayet hem de herşey kabak gibi ortadayken binbir düzenbazlıkla 'mezarlıkta öldürüldü' denilen iş adamı 'Üzeyir Garih' ölüm tarihi '25 Ağustos 2001' ) tarihlerinde öldüler (öldürüldüler) '25' tarihinin bir tesadüf olduğuna inanıyorsanız siz bilirsiniz... bu tesadüf olmanın çok çok ötesinde bir işarettir. biraz araştırırsanız görürsünüz...

Demem o ki bunlara deli saçması demek olayın 'iç yüzünü görmemektir.' Tarkan'la ilgili kısmına gelince 'uyuşturucu' olayının tamamen bir 'uyarı' niteliği taşıdığını düşünüyorum. Bizim kalbimizdeki yeri ayrıdır ama yazımın başında da belirttiğim gibi 'mecbur' tutuluyor. Kendi istediği gibi davrandığını yada kendi isteğiyle bu örgüte bağlı ve onların dediklerini yaptığını düşünmüyorum.

Bu aslında siyasi bir konu ama bir anlamda da hayatın gerçeği. Sizden istirhamım bu yazılanlara ''tesadüf, inanmıyorum, deli saçması, öyle olsaydı ..... ..... olurdu... '' gibi yorumlar yapmadan önce, bir araştırıp bir düşünüp, öyle karar vermeniz ve gün gibi aşikar olan şu 'gerçeği' görenlerden olmanızdır ...

Uzun zamandır foruma girmiyordum. Forumda böylesi bir haber görünce bildiklerimi yazmak istedim. İnşallah 'fikir sahibi olmadan bilgi sahibi olanlardan' olmazsınız ...

MARY JANE
13-05-11, 14:35
bir kere şunu söylemeden edemicem tarkan gayet akıllı, ne yaptığını bilen ve herkesde olmayan bir yeteneğe sahip biri. zirveye çıkması için ve orada kalması için birilerinin arkadan dürtüklemesine ihtiyacı yok. söylemeyeyim dedim ama tutamamdım kendimi.
bazı albümleri başarısızmış sonra tekrar başarı sağlamış, yok tek gözünü kapatmışmış bilmem ne (açık yüreklilikle söylüyorum bence kesinlikle başarısız albümü yok) ama bunlar kesinlikle hiçbirşeye kanıt olamaz. şarkıları yapan veya bulan, albümlerin satmasını sağlayan veya konser salonlarının dolmasını sağlayan..vs bu örgüt mü. yapmayın allah aşkına. bu örgüt var veya yok bilemem ama benim DELİ SAÇMASI dediğim şey TARKANIN BUNA ÜYE OLDUĞU İDDİASIDIR. her başarılı kişiye bu yaftayı yapıştırmayın nolur. tarkan gerçekten başarılı ve yetenekli biridir. buraya gelmek için nasıl çalıştığını, nasıl üzüldüğünü hepimiz biliyoruz. emin adımlarla yavaş yavaş çıkarak zirveye yerleşti. tarkan zirveyi sonuna kadar hakeden ender isimlerden biridir.
her zaman söylediğim bir söz var: kişi, karşısındakini kendi gibi bilir. herkes neye inanırsa inansın. herkesin inancı kendine. ama lütfen artık tarkanı KA-RIŞ-TIR-MA-YIN...

secil.06
13-05-11, 21:07
şu haberi dikkate alıp da okuyup yorum yapmayın arkadaşlar lütven