PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir kac minik elestiri... :)

twilight
21-02-11, 02:07
Arkadaslar selam...Benim bir kac minik elestirim olacak...Siteyle ilgili sayilir aslinda :) O yüzden konuyu buraya aciyorum ;)
Su alttaki bu gün online olanlar listesinden takip etmeye calisiyorum da;nedense en aktif üyeler artik aktif olmamaya baslamis...Isim vermem yanlis olur tabi ancak söyle bir sey var ki;eskiden 220 - 250 arasi bir günlük online listesi cikarken su an 170 ila 200 arasinda kaliyor...
Eskisi kadar zaman ayiramiyor muyuz siteye?Yada baska Tarkan forumlari mi buldu üyeler merak ettim acikcasi...Dedigim gibi isim vermem cok yanlis olur ama özledigim üyeler cok var...Özletmeyin kendinizi :)
Ikinci bir konu;arada bir bosluga tiklayinca ''Gecersiz komut lütfen forum yöneticisiyle görüsün''yaziyor...bu yazidan artik sıkıldım yani ne bileyim... :)
Niye öyle oluyor anlamiyorum ama?O düzeltilemez mi?
Onu merak ediyorum...Bi kac tane daha minik elestirim var ama,bunlara cevap gelsin öyle yazayim... :)
Tesekkürler simdiden....
Sevgiler/Saygilar... :)
:22:

TarkanColl
21-02-11, 14:05
Selamlar, öncelikle eleştirilerin için teşekkür ederim...

Üyelerimiz zaman zaman forumdan uzaklaşıp sonra geri döndüler forumumuzu açtığımız günden bu güne kadar. Çoğu üyemizin öğrenci olması ve özellikle kış aylarında derslerine yoğunlaşmaları, çalışanların iş yoğunluğu nedeni ile foruma girememeleri gibi etkenler sayıyı azaltmaktadır...

Ayrıca Facebook'dan Tarkan'ı, olanı biteni takip etmek de üyelere daha kolay gelmektedir. Genellikle konser ve buluşma önceleri TarkanColl'da aktif olmaya başladı bir çok kişi... TarkanColl amaç değil araç olarak kullanıldı zaman zaman. Vefakar bazı arkadaşlarımız dışında hızlı yaşanan ve sevgilerin de hızlı yaşanıp gelip geçtiği günümüzde nadir de olsa fast food Tarkan hayranlığı yaşanır oldu. Gönülden Tarkan hayranı olup da gerek iş yoğunluğu, gerekse okul yüzünden aktif olamayanları bu sözümün dışında tutuyorum. Bende zaman zaman foruma girip sadece bakmakla yetiniyorum yorgunluktan ve yoğunluktan...

Benim amacım, Tarkan'a hayran olup onu konserlerinde yalnız bırakmayan, ve Tarkanlı bir yaşamı yaşam tarzı haline getirmiş fanları bir araya toplayıp, zaman buldukça da Tarkan ile bu kişileri bir araya getirmektir...

Her ne kadar "TarkanColl araç olarak kullanılıyor" desem de herkesin hayallerini yerine getirmeyi vazife edindim ve bu buluşmalardan mutluluk duyuyorum. İnşallah herkesin hayali bir gün yerine gelir, TarkanColl'lu veya TarkanColl'suz... Hepimizin ortak sevgisi ve ortak amacı Tarkan. Özellikle son zamanlarda ona birliğimizi ve sevgimizi daha çok göstermeliyiz. Bizim sevgimizden aldığı güçle yükselişini devam ettirecektir...

İkinci eleştirine gelince; hangi boşluğa tıkladığını açıklayabilir misin? Sistemle alakalı bir hata varsa düzelteyim...

denizarya
21-02-11, 16:17
site sahibinin elestirelere böyle sicak yaklasmasindan ötürü ve cok aktiv olamayip bu site icin cok ugras veremeyen arkadaslarada böyle saygiyla yaklastigi icin ben cok tessekür ediyorum...belki de bu sitesinin digerlerinden farkli kilan bu!! bizi tarkana bir degil bir kac adim daha yaklastirdigi icin ebru abla bastaa tüm yönetime tessekür ediyorum...

secil.06
21-02-11, 20:28
Tarkan coll herkez bur da Tarkanla iligli fikir ve düşünceleri,haberleri paylaşıyo
eleştiri yapan da oluyo tabi ama ben resmi olarak en dogru adres de oldugumuzu düşünüyorum Tarkan coll farkını Tarkan konserlerin de buluşma olarak yaparak bir lik yapmışdır Tarkan fan sitelerine istina den sürekli aktif üyeler zaman,zaman herkez fırsat bulkup girip yorum yapamıyo tabi Tarakn coll için form yöneticilerine teşekür ederim şahsım adına

TEVETOGLU
21-02-11, 21:12
Bence gerçek Tarkan severler her zaman TarkanColl'da online olmaya devam edecektir.

twilight
21-02-11, 22:05
Selamlar, öncelikle eleştirilerin için teşekkür ederim...

Üyelerimiz zaman zaman forumdan uzaklaşıp sonra geri döndüler forumumuzu açtığımız günden bu güne kadar. Çoğu üyemizin öğrenci olması ve özellikle kış aylarında derslerine yoğunlaşmaları, çalışanların iş yoğunluğu nedeni ile foruma girememeleri gibi etkenler sayıyı azaltmaktadır...

Ayrıca Facebook'dan Tarkan'ı, olanı biteni takip etmek de üyelere daha kolay gelmektedir. Genellikle konser ve buluşma önceleri TarkanColl'da aktif olmaya başladı bir çok kişi... TarkanColl amaç değil araç olarak kullanıldı zaman zaman. Vefakar bazı arkadaşlarımız dışında hızlı yaşanan ve sevgilerin de hızlı yaşanıp gelip geçtiği günümüzde nadir de olsa fast food Tarkan hayranlığı yaşanır oldu. Gönülden Tarkan hayranı olup da gerek iş yoğunluğu, gerekse okul yüzünden aktif olamayanları bu sözümün dışında tutuyorum. Bende zaman zaman foruma girip sadece bakmakla yetiniyorum yorgunluktan ve yoğunluktan...

Benim amacım, Tarkan'a hayran olup onu konserlerinde yalnız bırakmayan, ve Tarkanlı bir yaşamı yaşam tarzı haline getirmiş fanları bir araya toplayıp, zaman buldukça da Tarkan ile bu kişileri bir araya getirmektir...

Her ne kadar "TarkanColl araç olarak kullanılıyor" desem de herkesin hayallerini yerine getirmeyi vazife edindim ve bu buluşmalardan mutluluk duyuyorum. İnşallah herkesin hayali bir gün yerine gelir, TarkanColl'lu veya TarkanColl'suz... Hepimizin ortak sevgisi ve ortak amacı Tarkan. Özellikle son zamanlarda ona birliğimizi ve sevgimizi daha çok göstermeliyiz. Bizim sevgimizden aldığı güçle yükselişini devam ettirecektir...

İkinci eleştirine gelince; hangi boşluğa tıkladığını açıklayabilir misin? Sistemle alakalı bir hata varsa düzelteyim...

Asil ben tesekkür ederim;ilginiz icin...
Bazi arkadaslar gibi ben de ögrenciyim Lise son okuyorum...Forumda 24 saat online kalamasam da okulum var çünki ancak;en az bi 7-8 saatimi foruma vermeye calisiyorum...Zaten forumda olmadigim zaman Ya Twittierdayim ya Facebookta...Bask hayrani oldugum sanatcilarin sitelerine de bakiyorum ama Tarkancolldan yeni bir sekme açarak bakmaya çalışıyorum.
Bazi arkadaslar Tarkan Online ve Tarkanin yeni fun clublari cikinca foruma az girmeye basladilar,bilemiyorum nedeni nedir?
Ancak;dediginiz gibi isleri gücleri de olabilir...Kesinlikle saygim vardir...
Ama yine bir parantez acalim,Pazar günlerii insanlar bostur yani okula ise gitmezler...O günler niye forumda aktif olunmaz?onu merak ediyorum.
Acikcasi su ana kadar cogu Tarkanciyla görüstüm,konustum msnden yada ne bileyim faceden ama konusmadiklarimda var,ve acaba yasiyorlar mi diye merak ediyorum...Dedigim gibi isim vermek yanlis olur ancak,ne bileyim garibime de gitti dogrusu...

Diger konuya gelince;bos'luklara tiklayince ''Gecersiz komut lütfen yöneticiyle irtbata gecin''yaziyordu...Halloldu sanirim,tesekkürler ilginiz icin... ;)
:22: